logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

15

szymeq5678

1 rok temu

Recenzja-Far Cry 5

Siema dziś opiszę grę o nazwie Far Cry 5.A więc zapraszam do przeczytania mojego artykułu jeśli ktoś miałby pytania kontakt zostawiam ba samym dole artykułu.

Far Cry 5 jest to kolejna seria gry po poprzednich częściach gry Far Cry 2,3,4. Wypuszczona przez Ubisoft oraz Ubisoft Milan,pierwszoosobowa z otwartym światem. Gra jest dostępna na PC,PS4,XONE. Gra dostała nomiancje takie jak: Bafta Games Award for Music oraz The  Game Award ffor Best Action Game,W grze przenosimy się do fikcyjnego świata dokładniej Hrabstw Hope które znajduje się w Montanie w Stanach Zjednoczonych.W grze trzeba powstrzymać działaność kultu religinjego na którego czelu stoi niejaki Joseph Seed.

Opisując samego Josepha Seeda jest on głównym antagonistą  piątej odsłony Far Cry,urodził się on w 1974 roku w Stanach Zjendoczonych. Uważany za lidera Bram Endu któy uważa się za mesjasza którego celem jest obrona dzieci przed zagładą i zaprowadzenie dzieci do samych ''Bram Endu''. Posiada on dwójkę braci starszy z nich to Jacob młodszy to John oraz jest też wspomniana  przybrana siostra Faith. Za pomocą przemocy Joseph chce wciągnac mieszkańców miasta Hope do jego kultu i ocalić ich przed jego wymyślną zagładą.

W grze jest dostepny tryb jednoosobowy jak i również multiplayer z otwartym światem.Razem z innym graczem siejcie spustoszenie wśród kultystó Josepha Seeda.Podczas gry zachowaj czujnośc ponieważ kultyści zwiększają intensywność planowanych działań gdy przestaniesz być dla nich utrapieniem a staniesz się dla nich dużym zagrożeniem.

W grze jest dostepny system najmowania pomocy typu spluwy do wynajęcia lecz ich pomoc bedzie uzależniona od tego czy będziesz im pomagał rozwiązywać ich własne sprawy. Są również dostepne zwierzaki do wynajęcia dzięki czemu podczas rozgrywki może towarzyszyć ci zwierzę.

W rozgrywce są dostępne również aktywności aby oderwać si\ę od samej fabuły. W rozgrywce można łowić ryby,robić polowania na różne zwierzyny.wingsuit można skakać w specjalistycznym kombinezonie z dużych wysokości oraz wytwarzanie.

Mapa-spróbuj odnaleźć tereny kultu Josepha wyznawane przez mieszkańców danego terytorium, odkyrwaj tereny polowań oraz wiele innych różnych rzeczy których jeszcze mogłeś nie odkryć bo sam przyznam że po samej fabule odkryłem wiele rzeczy których wcześniej w grze nie zauważyłem. Gra jest dostępna na Steamie czy na innych stroanch internetowych za 50 zł obecnie ponieważ jest przecena.

Ja natomiast oceniam grę jako wartą polecenia ze względu na samą fabułę,za grafikę też się należy + ponieważ gra od samego początku trzyma w klimacie fillmowym.

kontakt do mnie

szymeq314#1554

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022