grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

1

makiato058

2 lata temu

Recenzja gry CS:GO

                  CS:GO jest wspaniałą grą, kochaną przez wielu graczy. Wiele osób grało w tą produkcję w wcześniejszych wersjach: 1.6 i 1.5 oraz w wersję podstawową czyli po prostu Counter Strike'a. Często osoby powracają do tak zwanego CS'a z sentymentu do tej gry.
                 Ja jestem fanem CS'a 1.6, gdyż przypomnina mi on lata dzieciństwa, kiedy grało się w niego długimi wieczorami. Niezmiernie również lubię grać w najnowszą odsłonę gry od Valve czyli Counter Strike: Global Offensive. Wydaje się, że CS:GO jest już długo na światowej scenie gier i powinnien radzić sobie z cheaterami, którzy chcą popsuć rozgrywkę innym, ale jak wiadomo tak nie jest. W meczach, czy to w deathmatchach, czy wingmanach, czy competetivach możemy spotkać różnego rodzaju spinboty, aimboty, triggerboty, wallhacki i wiele innych. Odchodząc od cheatów CS:GO jest bardzo przyjazną grą z kochanym community, które w każdym meczu jest bardzo miłe. Spokojnie, poprzednie zdanie to był żart, w rzeczywistości topowa gra Valve posiada toksyczne community, które praktycznie na każdym kroku chce wam popsuć grę. Mówiąc o minusach powinno też wspomnieć się o plusach tejże produkcji. Pierwszym plusem jest to, że gra chodzi na starszych komputerach, laptopach, PC-tach, jak zwał tak zwał. Kolejnym plusem jest niska cena tej gry. Ostatnim już większym plusem jest to że w CS'ie liczy się skill, a nie poziom konta na którym gramy czy też inne lepsze bronie. Po prostu CS:GO nie jest grą "pay to win". Chociaż w CS:GO znajdują się skiny, które gracze mogą kupić za realne pieniądze, to są one tylko dodatkiem wizualnym niewnoszącym nic do gry, więc ich posiadanie nie jest obowiązkiem. Mówiąc o skinach należy też wspomnieć o broniach w CS:GO, ponieważ mamy ich bardzo wiele. Takimi podstawowymi są AK-47, M4A1-S, M4A4, AWP, SSG, Deagle czy też USP-S i Glock-18. Broniami na które warto zwrócić uwagę są shotguny, które czasami zadają bardzo nierealistyczne obrażenia. Dla przykładu shotgun potrafi z 30 metrów zabić Cię jednym strzałem w głowę, a kiedy indziej z 2 metrów może zadać 70 punktów obrażeń strzałem w głowę. Jeżeli nie chcesz stracić czasu, nerwów i zyskać popsutych monitorów, klawiatur i myszek, to lepiej nie pobieraj tej gry. W kwestii CS:GO warto też wspomnieć o scenie pro playerów, czyli graczy którzy zawodowo zajmują się graniem w gry. Najpopularniejszymi zespołami są między innymi: Natus Vincere, G2 Esports, Gambit Esports, FazeClan, Team Vitality oraz wiele innych.

                 Reasumując trzeba mieć chęć, skilla i dobre nerwy, żeby grać w tą grę. Jak nauczysz się tych rzeczy możesz stać się nawet pro playerem. Powodzenia!                 

"

"

"

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy