grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Koxi1

2 lata temu

Recenzje gier

   Siema w tym artykule przedstawię wam recenzję gier.Myślę, że przypadną do gustu wam te gry.Życzę każdemu miłego dnia, którzy czytają mój artykuł.

1.Minecraft-Gra ta została wydana 18 listopada 2011 r.Jest to wieloosobowa gra.W grze tej można np. wybudować dom, zrobić swoją własną zbroję, np. z drewna , diamentu lub złota,cała gra opiera się na survival w którym musisz ptzetrwać.To gra survivalowa oferująca otwarty świat. Rozgrywka polega na budowaniu oraz niszczeniu rozmaitych obiektów, które są losowo położone w ogromnym świecie gry.

 

Minecraft jest dostępny na wszystkie  platformy sprzętowe.Minecraft możemy zagrać na: konsoli oraz na komputerze

1.Bezużytecznym mobem w grze jest Nietoperz.

2.Istnieje tryb Hardcore czyli poziom trduny. Jest to tryb, w którym jak zginiemy to nie jesteśmy w stanie się już odrodzić.

3.Minecraft został wydany dnia 18 listopada 2011.

4.Występujące moby w grze Minecraft : aksolotl, bałwan, dorsz, kałamarnica, krowa, królik, kurczak, lis, łosoś, magmołaz, mooshroom, nietoperz, świecąca kałamarnica.

Cechy mobów: 

-Pasywne- Nie atakują żadnego gracza.

-Neutralne- zaatakują gracza w momencie , gdy zostaną sprowokowane przez kogoś.

-Agresywne-Zatakują każdego gracza.

-Oswajalne- Można je oswoić.

-Bossy- Są to najsilniejsi mobowie w grze.

5.W minecraft występują surowce takie jak: czerwony proszek, węgiel, złoto, diament, żelazo, netheryt,  szmaragdy.

6.W Mincrafcie doba trwa 20 minut.

  1. Gra sprzedała się w ponad 140 milionach egzemplarzy.
  2. Minecraft bije niesamowite rekordowe liczby.

9.Bloki które występują we wszytskich wymiarach to bedrock, skrzynia i obsydian
10. obsydian łapką zniszczymy w 250 seknd.
11. Wszystkie rodzaje zombie to topielec, husk , zombie, zombie villager, mały i duży zombie- dużego zombie inaczej giganta spotkamy tylko przyzywając go komendą.

Minecraft - poradnik dla początkujących. Jak zacząć grę i przetrwać noc?

2.Gra Baterfield 1-Została wydana 21 października 2016r. wyszła ona również  na  konsole ps4 oraz na xbox one jak i także na komputer.Gra ta dotyczy wielkiej wojny.Baterfield ma kompanię dla pojedynczego gracza w różnych momentach wojny.Całoś gry otwiera prolog.Gra ta przedstawia konflikt  z bliska.Gra przenosi nas do kolejnego ciała żołnierza aby poczuć wojnę.W grze tej skradamy się, przekradamy się przez okopy do wroga.Kampania jest bardzo krótka można ją przejść w niecałe 4h.Oprawa graficzna potrafi zachwycić,jest ona na wysokim poziomie.Również w grze tej jest tryb multiplayer czyli drużynowa rozgrywka.Możemy wraz ze znajomymi pograć właśnie w tym multiplayer. Osobiście oceniam tą grę na pozytywną ocenę. Jest ona godna do polecenia.Nie trzeba mieć dużo doświadczenia w graniu by zagrać w tą grę ,dlatego każdy może pograć sobie w tą grę.

Plusy Gry:

-Dobra rozgrywka,

-Mapa,

-Mechanika rozgrywki oraz dobrze dopracowana muzyka,

-Tryb Multiplayer,

-Doskonała jakość graficzna.

Minusy Gry:

-Długi czas ładowania w przypadkach na konsolach.

 

 

3.Gra FIFA 2022-Gra ta została wydana 26 września 2021r.Jest to gra płatna.Gra w głównej mierze opiera się na piłce nożnej.Jest to symulacja piłki nożnej wydana przez Electronic Arts.

Plusy gry:

-System HyperMotion,

-Nowe animacje,

-Przebieg meczów,

-Mechanika rozgrywki,

-Opcja stworzenia własnego klubu w trybie kariery.

-Moduł Volta Arcade,

-Możliwa Polska wersja językowa.

 

 

 

4.Lego Marvel głównym miejscem akcji jest Nowy York. Lego zawsze było znane z przetwarzania pop kulturowych motywów.Lego marvel jest grą zarówno dla dorosłych jak i dla młodszych graczy.Gracz będzie miał możliwość wcielenia się w różnych superbohaterów.Mamy do odblokowania ponad 200 postaci. Możemy wcielić się w znanych superbohaterów i wspólnie walczyć z wrogami by zwalczyć zło. Każdy superbohater posiada inne umiejętności.Gra ta daje nam możliwość stworzenia własnego superbohatera jest to ciekawa opcja.W grze tej możemy wykonywać przeróżne wyzwania dotyczące misji.Miedzyinnymi walczenie z bosami oraz z przeciwnikami itd.

Plusy Gry:

-Dobra rozgrywka,

-Mapa,

-Mechanika rozgrywki oraz dobrze dopracowana muzyka,

-Tryb Multiplayer,

-Doskonała jakość graficzna.

 

5.Shakes & Fidget-Gra ta została wydana 22 czerwca 2009r.Jest to gra przeglądarkowa gra , która przyciągnęła dużo graczy. Rozgrywka w Shakes & Fidget jest dość prosta nie trzeba posiadać dużo umiejętności aby w nią grać.Głównym celem gry jest robienie codziennych zadań lub misji oraz walczenie z innymi przeciwnikami.Pierwszą rzeczą, jest wybranie klasy. Są to klasy: Wojownik - Klasa,która jest najbardziej wytrzymała w grze.   Mag -Klasa,która zadaje najwięcej obrażeń w grze jednak ma najmniejszą ilość hp. Zwiadowca-Klasa,która posiada wysokie szanse na unik otrzymany od przeciwnika. Poprzez zbieranie złota w misjach możesz kupić różne ciekawe przedmioty z sklepu. Wykonując zadania,walcząc z arenami innych graczy, pokonując lochy zdobywasz poziom doświadczenia.Aby skutecznie zdobywać doświadczenie lub złoto, warto wykonywać zadania dzienne .Możesz także walczyć na arenie lub próbować walczyć w lochu.Musisz zdecydować, jaki jest najmądrzejszy wybór dla Ciebie i Twojej postaci.

 Cechy gry: -Darmowa gra , -Czat ze znajomymi i system wiadomości, -Unikalny styl komiksowy , -Toczenie walk z innymi graczami, -Wiele różnych magicznych przedmiotów.

 

6.Farming Simulator 22-Gra ta została wydana 21 listopada 2021r.Gra wita nas prostym kreatorem postaci i możliwością rozpoczęcia gry na jednej z trzech nowych map. Pierwsza mapa to duże pole kukurydzy i pszenicy,( Stanach Zjednoczonych), druga mapa to (Francja), nadająca się do uprawy winogron oraz oliwek, a trzecia mapa zabiera nas w (Alpy), gdzie wymagany jest fiolet – pomalowanie krowy.

Plusy gry: -Różne pory roku, -Duża ilość maszyn do dyspozycji, -Przeróżne zlecenia, -Mapy , -Doskonałe odwzorowanie maszyn, -Doskonała, przejrzysta grafika.

7.Grand Theft Auto V-Gra twórczości Rockstar Games została wydana w 17 września 2013r.To jedna z najlepszych gier dotyczącą akcji.Gra ta zaskakuje ilością szczegółów, które nie wpływają bezpośrednio na treści rozrywkowe.W grze tej wcielamy się w postcie.Głownym celem tej gry jest robienie misjii.

 

   Osobiście oceniam te gry na bardzo pozytywną ocenę. Mimo dbałości o szczegóły, wyglądają bardzo przejrzyście, a rozgrywka jest prosta i nie wymaga wszelkich wyjaśnień.Wciągnie cię na wiele godzin i zapewni mnóstwo zabawy.Gry mają też swoje wady, jak kupowanie różnych przedmiotów dzięki którym masz większe szanse byciu dobrym w danej grze.Pomimo lekkich wad opłaca się grać w te gry ,sprawiają one wiele przyjemności w graniu.To Byłoby to na tyle życzę miłej zabawy w graniu w tą grę i pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby,które czytają ten artykuł.

 

 

 

 

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy