grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

11

Karolek978

1 rok temu

Red dead redemption 2

 Ciekawe gry w które warto zagrać na steamie(większośc jest płatna)

To będzie seria artykułów każdym artykule będzie jedna lub dwie gry. 

Seria ta będzie składała się z 10 lub więcej artykułów.. Zaczynając steam jest to platforma na której można kupować gry oraz odbierać za darmo.. Na stronie Gry Na Plus można odbierać klucze do różnych gier które są na między innymi steamie.. Robię ten artykuł po to abyście mogli poznać więcej gier i może w którąś z wymienionych poniżej zagrasz kiedyś.

Czas na rozpoczęcie: 

  • Red dead redemption 2

Dzisiaj zaczniemy od tej gry ponieważ jest aktualnie przecena na epic games, lecz ja opisuję głównie ze steama.  Gra została wydana 5 grudnia 2019 roku. Gra teraz jest popularna wśród graczy. 

Opis gry:

Jak zawsze zacznę od opisu, więc akcja gry dzieje się w 1899 roku w Ameryce. Główny bohater Arthur Morgan i gang van der Lindego uciekają przed agentami federalnymi i łowcami nagród. Muszą kraść i łamać zasady aby przetrwać w dżungli praw Ameryki. Red dead redemption jest grą typu gta V lecz w czasach nowożytnych czyli w Ameryce w czasach Westernu. Musimy zmierzać się z przeciwnikami jakimi są między innymi gangi i zwierzęta. Fabuła gry jest bardzo rozbudowana i spodobała się wielu graczom, którzy lubią gry w otwartym świecie i na pewno przypadła do gustu miłośnikom westernów. 

 

Wymagania:

Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego

     System operacyjny: Windows 10 - April 2018 Update (v1803)

  • Procesor: Intel® Core™ i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
  • Pamięć: 12 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
  • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
  • Miejsce na dysku: 150 GB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: Direct X Compatible

Opinie na steamie:

Bardzo pozytywne 

 

Moja opinia:

Ogólnie jakoś dużo czasu nie spędziłem w tej grze lecz na tyle ją poznałem żeby móc ją ocenić i według mojej oceny gra wypada tak 7,5/10. To nie zbyt moje klimaty ale przyjemnie się grało. Ale na spokojnie mógłbym dobić 400 godzin i robić to z chęcią. 

Cena - Na steamie jest to 249,90 złotych, a na gry na plus mają za niedługo dodać ten klucz. Języków w grze jest dostępnych 13 w tym między innymi Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki

 Jeszcze powiem o wytwórni i wydawcy:

  • producentem gry jest rockstar tak samo jak wydawcą.

Na zakończenie dodam, że gra ma w zasobie bardzo dużo zwierząt bo ma ich aż 200 gatunków. Nowa wersja poprawia też wygląd futra i zdecydowanie polepsza zachowania zwierząt. Piszcie w komentarzach jaką grę chcielibyście zobaczyć następnym razem. Cyberpunk 2077 będzie w następnym artykule więc zobaczcie mój profil jakie artykuły już są. Siema.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy