grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Lubiekroliki

1 rok temu

Scary teacher 3D - wzmianka o grze

Scary teacher 3D - wzmianka o grze

Witajcie, w tym artykule opowiem Wam o grze scary teacher 3D. Wyjaśnię na czym ona polega, przedstawię Wam moje sposoby na przejście poziomu i podzielę się swoją opinią na temat tej gry.

Co to w ogóle za gra?

Zacznijmy od tego, na czym ta gra polega. W grze wybieramy, czy jesteśmy uczniem lub uczennicą naszej strasznej nauczycielki (scary teacher to po polsku straszna nauczycielka). Mamy różne misje, które musimy wykonać, by zrobić pranka na naszej nauczycielce i się na niej zemścić. Gdyby ktoś nie wiedział, prank to inaczej żart, wkręt, nabranie kogoś. Aby robić te pranki, musimy wejść do domu nauczycielki i znaleźć potrzebne do nich rzeczy. Czasem trzeba na przykład dosypać jej sól do zupy. Jest to jeden z pierwszych, a co za tym idzie - łatwiejszych poziomów, jednak opisuję to, jako przykład, by wytłumaczyć na czym dokładnie ta gra polega. A więc w tym poziomie, w którym musimy nasypać jej sól do zupy, musimy poszukać zupy i soli i wtedy tą sól wsypać. W domu nauczycielki jest bardzo dużo pomieszczeń, więc nie jest łatwo znaleźć co po niektóre rzeczy, natomiast jest jeszcze większe utrudnienie. Bowiem nauczycielka zna swój dom wiele lepiej niż prankujący ją uczeń (co jest raczej logiczne) i ma dostęp do różnych przejść z jednego piętra na drugie. W trakcie grania wyświetla nam się małe okienko, na którym możemy podglądnąć, co w danej chwili robi nauczycielka. Gdy nauczycielka nas zobaczy, będzie nas gonić. Musimy wtedy jak najdalej uciec tak, by zgubiła nas z pola widzenia. Jeśli nas złapie, musimy zacząć tą misję od początku.

Poradnik jak nie dać się złapać

Skoro już dowiedzieliście się, na czym polega ta gra, zapewne do głowy nasuwa się wam pytanie, jak nie dać się złapać waszej strasznej nauczycielce i ukończyć misję (pranka). Otóż nie jest to niestety takie oczywiste, niestety trzeba poświęcić na to trochę czasu, by dowiedzieć się o różnych kryjówkach. Jednak ja Wam to ułatwię - spróbuję Wam mniej więcej opisać, gdzie znajduje się która skrytka. 

Piwnica

Można się do niej dostać jedną lub drugą stroną - albo wewnątrz domu za schodami, albo z boku domu. Gdy tam podejdziecie, zobaczycie tam drzwi. Niestety na zewnątrz jest taki minus, że aby tamte drzwi otworzyć, trzeba mieć klucz. O kluczach jeszcze nie pisałam, klucze leżą w różnych miejscach w domu i na zewnątrz - tak samo jak inne rzeczy i wszystkie z nich można zabrać. Kolejnym minusem piwnicy jest wiele zakamarków i niby jest to na plus, bo nauczycielka nie znajdzie was tak łatwo, ale gdy już was goni, to ciężko jest się z tej piwnicy się wydostać, tym bardziej dlatego, że w piwnicy jest ciemno i mało co widać. 

Przejście z jednego piętra na drugie

Przejście, którego na pierwszy rzut oka nie widać. Znajduje się ono bowiem w kuchni po prawej stronie. Można też w ten sam sposób zejść z góry na dół, jednak ciężko dostrzec to przejście na górze, bo na dole są drzwi, a na górze od razu schody i to brązowo-czarne, takie jak całe tamto pomieszczenie. Jeśli chodzi o uciekanie, gdy jest się na górze, polecam raczej wyskoczyć przez okno.

Dla kogo jest ta gra?

Ta gra nadaje się dla odważnych dzieci i młodzieży. Czasem na przykład na YouTubie nawet dorośli w nią grają (Miss Aga, Martyna Zabawka itd.). Gra za to NIE nadaje się dla ludzi znerwicowanych ani przewrażliwionych. Jednak są wyjątki - ja taka jestem a normalnie gram w tą grę i co prawda mega mnie ona stresuje, jednak ma w sobie to coś i jest naprawdę genialna na nudę.

Moja opinia o tej grze

Według mnie ta gra jest naprawdę genialna i polecam ją każdemu! W skali od 1 do 10 oceniam ją na 9, bo oczywiście gra, jak wszystko inne, ma swoje minusy. Ma oczywiście również plusy, których nie należy ignorować i powinniścmy to doceniać. Jednak minusy również ona ma. A jakie? Opiszę Wam to poniżej.

Plusy i minusy gry scary teacher 3D

Plusy:

- gra jest darmowa

- gra jest dostępna również na androidy jak i na IOS-y 

- ciekawa i wciągająca gra

- ma różne fajne misje

Minusy:

- by w nią grać, potrzebny jest internet

- nie można jej zainstalować na komputer

- gra jest stresująca

Podsumowanie

Mimo wszystko polecam tą grę, myślę że się Wam spodoba. Dajcie znać w komentarzach co o niej sądzicie

Miłego grania :)

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy