grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

19

GrynaPlus

3 lata temu

Shakes and Fidget

O GRZE:

Shakes and Fidget jest grą typu clicker. Mimo to jest to ciekawa gra na przygodę solo lub grę z przyjaciółmi. Mimo, że jest to gra clicker, nigdy nie można się w niej nudzić, ponieważ ma ona częste aktualizację, które czasem dodają nowe zadania w kampanii, nowe przedmioty, nowe wyzwania w lochach i wiele więcej!

KARCZMA:

Karczma jest miejscem, które na początku gry jest najlepszym miejscem na zdobywanie punktów doświadczenia. Przyjmuje się w niej zadania od różnych postaci, które wybieramy z 3. Postacie opowiadają co nieco o nim. Wykonanie zadania wymaga pewnej ilości czasu, a po wykonaniu owej misji otrzymuje się najbardziej podstawowe waluty w grze, a mianowicie złoto i srebro. Istnieje szansa, że po ukończeniu wyprawy otrzymamy grzybka, czyli walutę, którą najłatwiej jest zdobyć w grze poprzez zapłacanie gotówką.

Gramy w Shakes and Fidget: Karczma

ZBROJOWNIA I GABINET MAGII:

Są to dwa podstawowe sklepy. W zbrojowni, jak sama nazwa wskazuje kupujemy między innymi: buty, broń, hełmy, zbroje itp., a w gabinecie magii dopełniamy ekwipunek, którego w zbrojowni nie damy rady kupić, a są to naszyjniki i dodatki. W gabinecie magii możemy równiez kupować mikstury, które zwiększają nasze umiejętności. Są jednak one ograniczone czasowo (małe - 3 dni, duże - 4 dni, a także rzadsze na większą ilość zdrowia trwające 7 lub 15 dni). Możemy również za jednego grzybka zmienić ofertę, lecz na początku najlepiej ich nie wydawać, ponieważ przydadzą się w późniejszych etapach gry na ważniejsze rzeczy. Wraz ze zwiększaniem poziomu ekwipunku w sklepie będą coraz to inne, a także coraz to lepsze przedmioty.

-Zbrojownia - shakes and fidget

Gramy w Shakes and Fidget: Zbrojownia / Gabinet Magii

PROFESJA:

W grze na początku gry wybieramy profesję. Każda profesja jest bardzo dobra, a jednocześnie bardzo słaba. Zależy rzecz jasna na jakiego trafimy przeciwnika i jakie będziemy mieli statystyki. Niektóre profesje zadają małe obrażenia, lecz otrzymują mniejsze obrażenia, a także mają szanse na blok bądź unik, a niektóre postacie zadają potężne obrażenia, lecz przyjmują większe i nie zawsze mogą ich uniknąć lub nawet w ogóle tak jak mag. Każda postać ma swoje statystyki, w które najlepiej inwestować. U maga najlepiej pod inteligencję, aby zwiększyć zadawane obrażenia i szczęście, żeby mieć większą szanse na zadanie obrażeń krytycznych. Przez to mag jest OP postacią, ale wytrzymałość daje mu mało punktów zdrowia i sam posiada go również mało.

Shakes & Fidget szaleje. Nowa klasa i nowy polski serwer | Darmowe MMORPG -  spis gier MMO, MMOFPS, MMORPG 3d, MOBA

LOCHY:

Lochy są miejscem, gdzie opłaca się spędzać dużo czasu. Jednak lochy najlepiej bić wtedy, kiedy są bardziej opłacalne, ponieważ wtedy mamy większą szansę na dropa przedmiotu lochu, który nieraz daje dobre statystyki. Mamy lochy, które rozgrywamy solo lub z towarzyszami, wtedy mamy jakby 4 postacie.

PUPILE:

Pupile są sposobem na nudę. Możemy je zdobywać z zadań z karczmy za określone warunki np. czas i misję, jaką wykonujemy. Ulepszamy je za pomocą owoców, a także możemy nimi brać udział w walkach z pupilami innych graczy bądź w lochu pupilów.

Shakes & Fidget Polska - WSZYSTKO O PUPILACH Stworki podzielone są na 5  elementów oraz kolorów: woda (niebieski), światło (żółty), ziemia  (zielony), mrok (różowy) and ogień (czerwony). Każdy element zawiera 20  stworków -

TWIERDZA A TAKŻE PODZIEMNA TWIERDZA:

W owej grze mamy dwie twierdze: podziemną i zwykłą. Zwykłą odblokuje się najpierw na 25 poziomie postaci i możemy w niej budować budynki, które zwiększą nasz postęp w grze. Kuźnia ulepsza nam wojska w twierdzy, skarbiec zwiększa miejsca w sakwie naszej postaci. Podziemna twierdza zaś odblokowuje się po zdobyciu w karczmie z zadania podziemnego serca. Podziemna twierdza różni się dużo od zwykłej i mi osobiście bardziej podoba się podziemna. 

"

"

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy