grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Koxi1

2 lata temu

Shakes & Fidget

    Shakes & Fidget to przeglądarkowa gra , która przyciągnęła ponad 50 milionów graczy. Rozgrywka w Shakes & Fidget jest w rzeczywistości dość prosta.Pierwszą rzeczą, której oczekuje od nas gra, jest stworzenie oraz nazwanie własnego komiksowego bohatera. Prawie każdy kraj ma co najmniej jeden indywidualny serwer.Istnieje już 53 serwerów międzynarodowych, na których można spotkać ludzi z różnych krajów. Kolejną rzeczą, jest wybranie klasy.

Są to klasy:

Wojownik - Klasa,która jest najbardziej wytrzymała w grze.

 Mag -Klasa,która zadaje najwięcej obrażeń w grze jednak ma najmniejszą ilość hp.

Zwiadowca-Klasa,która posiada wysokie szanse na unik otrzymany od przeciwnika.

Poprzez zbieranie złota w misjach możesz kupić różne ciekawe przedmioty z sklepu. Wykonując zadania,walcząc z arenami innych graczy, pokonując lochy zdobywasz poziom doświadczenia.Aby skutecznie zdobywać doświadczenie lub złoto, warto wykonywać zadania dzienne .Możesz także walczyć na arenie lub próbować walczyć w lochu.Musisz zdecydować, jaki jest najmądrzejszy wybór dla Ciebie i Twojej postaci.

Osiągając 25lvl możesz budować swoją twierdzę,rozbudowywać więcej budynków.

Shakes and Fidget 383LVL!!!! | Warszawa | Kup teraz na Allegro Lokalnie

Na przykład wyższy stopień skróci czas potrzebny na wzniesienie dodatkowych konstrukcji. Zasoby (drewno jak i kamień ) są potrzebne międzyinnymi do budowy budynków.Również istotne jest wydobywanie klejnotów jest bardzo ważne dla rozwoju twojej postaci. Pozwala to na wyszukiwanie klejnotów, które można następnie wykorzystać w przedmiotach z pustym slotem, co zaowocuje dużą ilością.

Również w grze tej można dołączyć lub stworzyć swoją własną gildię w której możecie planować ataki na różne gildie innych przeciwników.  Dzięki planowanym atakom na inne gildie zdobywasz doświadczenie oraz złoto.

Cechy gry:

-Darmowa gra ,

-Czat ze znajomymi i system wiadomości,

-Unikalny styl komiksowy ,

-Toczenie walk z innymi graczami,

-Wiele różnych magicznych przedmiotów.

Zalety gry:

-Mało miejsca w plecaku,

-Pay2win (daje znaczną przewagę).

   Osobiście oceniam grę  Shakesa & Fidget na bardzo pozytywną ocenę. Mimo dbałości o szczegóły, wygląda bardzo przejrzyście, a rozgrywka jest prosta i nie wymaga wszelkich wyjaśnień.Wciągnie cię na wiele godzin i zapewni mnóstwo zabawy.Gra ma też swoje wady, jak kupowanie grzybków dzięki którym możesz kupić wiele przedmiotów magicznych.Pomimo lekkich wad opłaca się grać w tą grę ,sprawia ona wiele przyjemności w graniu.To Byłoby to na tyle życzę miłej zabawy w graniu w tą grę i pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby,które czytają ten artykuł.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy