logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Koxi1

1 rok temu

Shakes & Fidget Gra

Siema w tym artykule przedstawię wam krótką recenzję na temat gry Shakes & Fidget.

Shakes & Fidget-to gra internetowa z ponad 50 milionami graczy. Rozgrywka w Shakes & Fidget jest w rzeczywistości dość prosta, pierwszym żądaniem gry jest dla nas stworzenie i nazwanie własnego bohatera komiksu. Prawie każdy kraj ma co najmniej jeden indywidualny serwer. Istnieją już 53 międzynarodowe serwery, na których można spotkać ludzi z różnych krajów. Kolejna rzecz to fakultatywne. Oto klasy: Wojownik - Najbardziej wytrzymała klasa w grze. Mag - Klasa, która zadaje najwięcej obrażeń, ale ma najmniej zdrowia w grze. Scout - klasa z dużą szansą na uniknięcie wrogów.

Poprzez zbieranie złota w misjach możesz kupić różne ciekawe przedmioty z sklepu. Wykonując zadania,walcząc z arenami innych graczy, pokonując lochy zdobywasz poziom doświadczenia.Aby skutecznie zdobywać doświadczenie lub złoto, warto wykonywać zadania dzienne .Możesz także walczyć na arenie lub próbować walczyć w lochu.Musisz zdecydować, jaki jest najmądrzejszy wybór dla Ciebie i Twojej postaci.

Osiągając 25lvl możesz budować swoją twierdzę,rozbudowywać więcej budynków.

Shakes&Fidget - Twierdza | Gamehag

Na przykład wyższe stopnie skrócą czas potrzebny do budowy dodatkowych konstrukcji. Budowanie budynków wymaga surowców (drewno i kamień). Wydobywanie klejnotów jest również bardzo ważne dla rozwoju postaci.Dzięki klejnotom możemy do przedmiotów je wsadzać.Pozwala to na wyszukiwanie klejnotów, których można użyć na przedmiotach z pustymi miejscami, co przyniesie wiele korzyści. Również w tej grze możesz dołączyć lub stworzyć własną gildię, w której możesz planować ataki na różne gildie innych przeciwników. Możesz zdobywać doświadczenie i złoto, systematycznie atakując inne gildie.

Cechy gry:

-Darmowa gra co jest wielkim plusem tej gry,

-Czat ze znajomymi i system wiadomości,

-Unikalny styl komiksowy ,

-Toczenie walk z innymi graczami,

-Wiele różnych magicznych przedmiotów.

Zalety gry:

-Pay2win (daje znaczną przewagę),

-Mało miejsca w plecaku.

Osobiście oceniam grę  Shakesa & Fidget na bardzo pozytywną ocenę. Mimo dbałości o szczegóły, wygląda bardzo przejrzyście , a rozgrywka jest dość prosta i nie wymaga wszelkich wyjaśnień.Wciągnie cię na wiele godzin i zapewni mnóstwo zabawy przy graniu.Gra ma też swoje wady, jak kupowanie grzybków dzięki którym możesz kupić wiele przedmiotów zaczarowanych oraz odwiedzać więcej lochów .Pomimo lekkich wad opłaca się grać w tą grę ,sprawia ona wiele przyjemności w graniu.To Byłoby to na tyle życzę miłej zabawy w graniu w tą grę i pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby,które czytają ten artykuł.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022