logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

10

Iwo6443431

1 rok temu

Snow Runner

Nigdy wcześniej nie grałem w grę MudRunner, więc można powiedzieć, że jestem noobem, jeśli chodzi o franczyzę. Słyszałem o nich i widziałem dziwny film w przeszłości, ale wtedy nic mnie do nich nie przyciągało, ale z jakiegoś powodu po obejrzeniu zwiastuna SnowRunner, który jest najnowszą odsłoną serii, zacząłem się zastanawiać, o co tyle szumu o tych grach i czy może to być coś, co sprawia mi przyjemność. Zrobiłem trochę badań i dowiedziałem się, że SnowRunner to doskonałe miejsce do rozpoczęcia mojej przygody z MudRunnerem i może zaspokoić mnie bez żadnego doświadczenia, więc udało mi się zdobyć wersję gry na PlayStation 4 i po kilku godziny frustracji, determinacji i cierpliwości zacząłem zdawać sobie sprawę, że ta gra okazała się taka, której nie zdawałem sobie sprawy, że potrzebuję.

Dla tych z was, takich jak ja, którzy być może nie grali wcześniej w grę MudRunner, mogą się zastanawiać, co ta gra oferuje pod względem rozgrywki i jaki koncept kryje się za serią. MudRunner jako całość to doświadczenie Off-Road, jak żadne inne, które pozwala graczowi prowadzić potężne pojazdy terenowe i zapuszczać się w piaskownice, wypełniając cele podczas jazdy, co dla mnie brzmi całkiem niesamowicie. SnowRunner jest podobny do tego, z wyjątkiem zupełnie nowej skali, z ekstremalnie otwartymi środowiskami z zaawansowaną symulacją terenu, ogromnym dodatkiem 40 pojazdów do Twojej dyspozycji, ekstremalnymi krajobrazami i środowiskami, które obejmują śnieg, ulewne wody, zamarznięte jeziora i wiele więcej, które naprawdę oferuje wrażenia z gry, których osobiście nie doświadczyłem wcześniej, mapy są ogromne, a z tego, co przeczytałem online, są 3 razy większe niż w jakiejkolwiek innej grze z tej serii, a fakt, że niektóre obiekty znajdują się na wielu mapach, jest niesamowity. jak jedna duża mapa, ale rozrzucona na sekcje, ale wszystkie są piaskownicą i można je odkrywać i grać w dowolny sposób.

Pokonywanie błota, śniegu i tego, co rzuca na ciebie teren, to jedna z wielu grupek, na które natkniesz się podczas SnowRunner. Będziesz musiał dostosować swoją flotę do wszelkich zadań, które staną Ci na drodze, a także upewnić się, że masz pod ręką odpowiednie pojazdy do pracy. Rodzaje kategorii dla twoich pojazdów to: Autostrada, Heavy Duty, Heavy, Off-Road i Scout, z których każdy oferuje inny styl rozgrywki i każdy z nich jest niezbędny w pokonywaniu różnych terenów, jakie oferuje gra. Żadne dwa pojazdy nie są takie same, a dzięki dostępnej dodatkowej personalizacji możesz dostosować każdą ciężarówkę do określonych sytuacji, aby naprawdę przygotować się na wszystko.

Na przykład, możesz mieć dwie ciężarówki Fleetstar F2070A, ale zbudowane do różnych scenariuszy, na przykład jedna może być zmodyfikowana do jazdy w terenie z napędem na wszystkie koła, podczas gdy druga jest zbudowana z przymocowanym do niej dźwigiem, aby pomóc w podnoszeniu ładunku lub ratować innych. Nie tylko to, ale możesz zmienić wygląd swoich ciężarówek za pomocą nowego lakieru lub dodając szereg zderzaków, wydechów itp. To naprawdę pomaga wyróżnić się podczas zabawy z innymi online lub po prostu lepiej sprawdzić, która ciężarówka jest który w garażu. Gra składa się obecnie z trzech głównych lokalizacji: Michigan i Alaska w USA, a następnie Taymyr w Rosji. Po wybraniu lokalizacji jest ona podzielona na mniejsze lokalizacje, które oferują unikalne mapy, które musisz zbadać, ukończyć cele i znaleźć ukryte pojazdy i ulepszenia, nie tylko to, ale działają one jak jedna wielka mapa, ponieważ cel może obejmować wiele lokalizacji i będziesz musiał uzyskać dostęp do tuneli, aby móc podróżować między tymi lokalizacjami.

Każda lokalizacja ma jedną lub więcej bram, które mają dostęp do innych lokalizacji i wystarczy je znaleźć i wejść do ich strefy aktywacji, aby podróżować między nimi. Podczas zwiedzania lub wykonywania zadań, jeśli utkniesz, będziesz musiał użyć swojego sprytu i niezawodnej wyciągarki, aby wydostać się z większości problemów, jeśli jesteś online, możesz poprosić o pomoc i poprosić ich o pomoc lub napiwek koniec, jeśli spadłeś z półki. Jeśli jesteś sam, zawsze możesz wrócić do garażu, który uważam za ostatnią deskę ratunku, poproś o pomoc inny pojazd, ponieważ możesz z łatwością przełączać się między każdym z nich lub korzystać z otoczenia dołączyć również wyciągarkę i wyciągnąć cię.

Ta gra oferuje tyle swobody, jeśli chodzi o wykonywanie zadań i lokalizacji, że nie ma punktów drogi, jeśli chodzi o eksplorację lub cele, i w zasadzie jest to twój sposób lub nie. Będziesz musiał odblokowywać drogi od przeszkód, naprawiać zepsute mosty i robić wiele innych rzeczy, aby ukończyć określony obszar i ułatwić sobie życie podczas podróży. Podoba mi się fakt, że możesz dodawać przyczepy do swoich pojazdów, aby ułatwić wykonywanie zadań, ponieważ możesz przewozić więcej zasobów naraz, ale ma to swój własny problem, ponieważ dodaje kolejny czynnik do miksu podczas przechodzenia z punktu A do punkt B, ponieważ mogłeś udać się do lokalizacji w jedną stronę, ale nie możesz wrócić tą samą drogą, ponieważ dodałeś ładunek i teraz możesz utknąć. Wszystkie te czynniki zwiększają wrażenia z rozgrywki i naprawdę zapewniają wiele godzin frustrujących, epickich i wymagających chwil.

Graficznie gra wygląda pięknie, a Sabre Interactive wykonało fantastyczną robotę, ożywiając każde środowisko i pojazd. Poziom szczegółowości terenu jest po prostu szalony, a fakt, że twoje pojazdy są uszkodzone i zabłocone, pokazuje, jak realistycznie chcą, aby ta gra była. Nie tylko to, ale fizyka po prostu powala mnie tym, jak każdy teren i mapa radzi sobie inaczej, a każda sytuacja nigdy nie jest taka sama, w jednej chwili możesz jechać przez błoto idealnie, ale potem utknąć w rowie i musisz wymyślić, jak przezwyciężysz te sytuacje i będziesz w stanie kontynuować swoją podróż. Oferuje unikalny widok z kokpitu, który prezentuje wnętrze Twoich pojazdów na zupełnie nowym poziomie i jest wyposażony w ulepszony interfejs użytkownika, dzięki czemu użytkownik staje się bardziej przyjazny i uporządkowany na ekranie.

Dźwięk w SnowRunner jest na miejscu, jeśli chodzi o dźwięk ciężarówek i otoczenia, ale nie pasuje do ścieżki dźwiękowej. Chodzi mi o to, że cały powód, dla którego przyciągnęła mnie ta gra, był taki, gdy zobaczyłem zwiastun United We Drive i zostałem zachwycony piosenkę, której użyli i rozgrywkę, którą widziałem. To nie jest dla mnie przełom, ale fajnie byłoby mieć ścieżkę dźwiękową do gry, która pomoże ci się napompować i zmotywować do długich podróży i stromych podjazdów, ale z całą uczciwością prawdopodobnie nie było to rzeczą programiści chcieli się skoncentrować i zamiast tego skierować swoją uwagę gdzie indziej, i dali nam piękne, dopracowane wrażenia z rozgrywki, co jest dla mnie wygraną, gdybym naprawdę chciał, mógłbym odtwarzać własną muzykę country przez Spotify podczas grania

Dzięki wszystkim dostępnym zadaniom, kontraktom, ukrytym pojazdom i ulepszeniom SnowRunner oferuje godziny rozgrywki, niezależnie od tego, czy grasz solo, czy z maksymalnie trzema innymi graczami. Zatracam się w grze, próbując ukończyć wszystko, co mogę w jednym miejscu, zanim przeniosę się do innego, co pomaga przedłużyć mój czas grania i wzbogacić moje wrażenia. To prawda, że ​​fajnie jest grać z innymi ludźmi, ale granie w pojedynkę jest tak samo satysfakcjonujące, jak z innymi. SnowRunner naprawdę jest wart każdej minuty, którą w to włożysz, jedyne, co powiedziałbym, to to, że ta gra wymaga wysokiego poziomu pacjentów, umiejętności i determinacji; w przeciwnym razie możesz zakończyć wściekłość, tak jak ja we wczesnych godzinach grania.

Ogólnie rzecz biorąc, mój czas grania w SnowRunner był czymś, co naprawdę mi się podobało, po prostu zajęło mi to trochę czasu. Kiedy po raz pierwszy zacząłem grać, byłem bardzo zirytowany i sfrustrowany, ponieważ ciągle utknąłem i czułem, że nie mogę nic osiągnąć, ale po przeprowadzeniu małych badań nad najlepszym podejściem do gry dla nowicjuszy i zacząłem zajmować się grą w w inny sposób, otworzyło to i szybko stało się grą, w którą zainwestowałem tyle czasu i nadal jestem. Dzięki nowym środowiskom, wysoce zaawansowanemu silnikowi fizycznemu i szerokiej gamie pojazdów, Sabre Interactive stworzyło solidną grę, której głupio byłoby nie wypróbować samemu, ponieważ szczerze powiem, że jest to gra prowadząca jak żadna inna.

Ogólnie rzecz biorąc, mój czas grania w SnowRunner był czymś, co naprawdę mi się podobało, po prostu zajęło mi to trochę czasu. Kiedy po raz pierwszy zacząłem grać, byłem bardzo zirytowany i sfrustrowany, ponieważ ciągle utknąłem i czułem, że nie mogę nic osiągnąć, ale po przeprowadzeniu małych badań nad najlepszym podejściem do gry dla nowicjuszy i zacząłem zajmować się grą w w inny sposób, otworzyło to i szybko stało się grą, w którą zainwestowałem tyle czasu i nadal jestem. Dzięki nowym środowiskom, wysoce zaawansowanemu silnikowi fizycznemu i szerokiej gamie pojazdów, Sabre Interactive stworzyło solidną grę i taką, której głupio byłoby nie wypróbować samemu, ponieważ szczerze powiem, że jest to gra prowadząca jak nie, jeśli nie masz pacjentów, jedź i łatwo się denerwuj, może to nie być gra dla ciebie, ponieważ możesz łamać kontrolery, ponieważ są chwile, kiedy po prostu denerwujesz się, gdy wędrowałeś po lokalizacji tylko po to, by napić się koniec, luźny ładunek lub zabraknie benzyny w ostatniej chwili i musisz zacząć od nowa lub po prostu ugrzęznąć w błocie i nie mieć wyjścia. Osobiście uważam, że granie ze znajomymi jest lepsze, ponieważ możecie się ze sobą komunikować i zdobyć najlepszą możliwą flotę dla swoich obiektów, ale to nie znaczy, że nie możecie cieszyć się nią sami. Biorąc to pod uwagę, brak przyzwoitej ścieżki dźwiękowej jest denerwujący, a grind we wczesnych godzinach gry, aby dojść do punktu, w którym można szczerze się bawić, jest jedynym poważnym minusem, jaki mam w SnowRunner, ale warto wspomnieć, że naprawdę potrzebujesz dużo czasu, aby się temu poświęcić, aby jak najlepiej go wykorzystać. Można więc powiedzieć, że jest to idealna gra z blokadą, z tych powodów daję SnowRunnerowi wysoki wynik 8 na 10.ther.

Podsumowując, gra ta mnie nie powala, ale jest warta swojej ceny.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022