grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

19

GrynaPlus

3 lata temu

State of Survival - Jak szybko wykonać zadania?

State of Survival 

State of Survival jest jedną z bardziej popularnych mobilnych gier strategicznych typu F2P wydaną na Androida i iOS przez KingsGroup Holdings. Rozgrywka jest osadzona w świecie opanowanym przez zombie. Gra została pobrana przez 50 milionów użytkowników na całym świecie.

Tytuł łączy w sobie elementy gry jednoosobowej i kooperacyjnej. W rozgrywce jednoosobowej zbierasz surowce, szkolisz armię, wykonujesz różnego rodzaju badania i rozbudowujesz swoją osadę, aby bronić ją przed zakażonymi. Przed najazdem zombie możemy się uchronić przez ulepszanie Strażnicy i Muru. W trybie singleplayer możemy również wyruszyć na ulice miasta, aby walczyć z różnymi przeciwnikami. Przedmioty, które zdobędziemy podczas eksploracji terenu możemy wykorzystać do modernizowania osady i ulepszania bohaterów. W trybie wieloosobowym bardzo ważna jest kooperacja, ponieważ obecność w sojuszu przyspiesza rozwój naszej osady.

Zadanie dostępne w tym tytule polega na ulepszeniu Kwatery głównej do poziomu 20.

 

 

Cel zadania

Jedną z najważniejszych rzeczy przy wykonywaniu tego zadania jest utrzymywanie budynków produkcji na najwyższym możliwym poziomie. Pamiętaj, aby wysyłać swoje oddziały po materiały budowlane. Zdobywanie materiałów budowlanych jest możliwe również poprzez wysłanie bohaterów na Szlak Odkrywczy.

 

 

Szlak odkrywczy

 

 

Aby akcelerować rozwój osady, korzystaj z zakładki „Wywiad” i odbieraj nagrody z zakładki ”Wywiad państwowy”. Wykonywanie misji wywiadowczych pozwala nam zdobyć odłamki bohaterów i księgi doświadczenia, które są konieczne do ich ulepszania w dalszej części rozgrywki. Podczas tych misji zdobywamy również zasoby budowlane.

 

 

Wywiad

 

 

Wywiad państwowy 

 

 

Bierz udział we wszystkich dostępnych w grze eventach. Aby sprawdzić, jakie eventy są dostępne użyj zakładki ”Billboard wydarzeń”

 

 

Eventy

 

 

Aby zdobyć niemałą ilość przyspieszeń wykonuj zadania z eventu „State of Survival x The Walking Dead”. Bierz udział w wyzwaniu przetrwania, podczas którego zdobywasz punkty, które możesz później wymienić na przyspieszenia. Możesz również spróbować swoich sił w Oazowym Zgadywaniu, gdzie codziennie możesz odpowiedzieć na 10 pytań dotyczących kolaboracji State of Survival i The Walking Dead. Kiedy udzielisz wystarczającej ilości poprawnych odpowiedzi, otrzymasz skrzynie punktów zawierającą monety uprawniające do zakręcenia kołem. Na kole znajdują się różne nagrody od materiałów do ewolucji po przyspieszenia i diamenty.

Główne menu eventu SoS x TWD

 

 

Wyzwanie przetrwania 

 

 

Sklep wyzwania przetrwania 

 

 

Gdy będzie to możliwe, dołącz do sojuszu. Po osiągnięciu 10 poziomu kwatery głównej wykupuj dodatkowego budowniczego za 500 diamentów w celu ulepszania budynków pobocznych (wszystkie poza Kwaterą Główną i Komisariatem Bohaterów) tak długo aż Twoja maksymalna moc osiągnie poziom 1 580 000. 

 

 

Dodatkowy budowniczy 

 

 

Maksymalna moc 1580000

 

 

Podczas ulepszania Kwatery Głównej z poziomu 19 do 20 użyj wszystkie diamenty i wszystkie przyspieszenia, jakie posiadasz, aby ukończyć zadanie ze ściany ofert.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy