grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

4

Lusiowa

1 rok temu

Team Fortress 2

O GRZE:

Team Fortress 2 - Wikipedia

Gra została wydana 10 pażdziernika przez Valve Corporation. Na początku była płatna, lecz później została przeniesiona do strefy Free2Play.

 

CASUAL:

 

Najbardziej podstawowym trybem w Team Fortress jest Casual, czyli tryb gry, w który można pograć na spontanie. W grze do wyboru mamy wiele map, a zatem każdy znajdzie jakąś interesującą mapę dla siebie. A może zagra wspólnie z kolegami w kooperację ? Każdy znajdzie coś dla siebie ! 

 

BRONIE:

 

W owej grze występuje wiele rodzaji broni, które są albo OP, albo dobre, albo słabe. Każde bronie mają swoje plusy i minusy, a zatem najlepiej rozważnie dobierać broń główną, boczną, a także białą.

Оружие странного Типа (strange) Team Fortress 2 с доставкой из Польши с  Allegro на FastBox 7452636887

 

 

 

RANKINGOWY:

 

Rankingowy tryb w TF2 rozgrywamy, aby zdobyć swoją wymarzoną rangę, bądź zmierzyć się z doświadczonymi graczami. 

 

AKTUALIZACJE:

 

Po wyjściu gry otrzymywała ona sporo całkiem ciekawych aktualizacji, ale rownież takich, które zmieniały grę na gorsze. Niektórymi z nich są:

- Uberowa aktualizacja;

- Jungle Inferno (najmłodsza, gdyż wyszła w 2017r.) , była to do dziś największa aktualizacja ;

 

Aktualizacja Piekło w dżungli - Official TF2 Wiki | Official Team Fortress  Wiki

 

POSTACIE:

W grze znajduje się aktualnie 9 klas. Do nich zaliczamy klasy ataku, obrony, a także wsparcia. Atak: Scout, Żołnierz i Pyro. Obrona: Demoman, Gruby i Inżynier. Wsparcie: Snajper, Medyk i Szpieg. Każda z nich ma swoje plusy, a także minusy. Każda z nich jest przydatna na swój sposób, ale czasami niektóre klasy stają się zbyt okazyjne.

 

KOSMETYKI:

 

W grze mamy multum kosmetyków do wyboru. Każdy znajdzie coś dla siebie. Buty (TAK) Tułów (TAK) nakrycie głowy (JESZCZE JAK). Do najrzadszych kosmetyków należą tak zwane unusuale, czyli czapki z efektem. Aby je zdobyć można je kupić na Steam, albo dropnąć w skrzynke na grze (czego osobiście nie polecam, jest na to maluteńka szansa). 

 

 

 

MANN VS MACHINE:

 

Przejdę teraz do mojego ulubionego trybu w grze. Jest to płatny tryb Ludzie kontra maszyny. Mamy kilka operacji, które możemy wykonać między innymi: wyciek ropy, 2 miasta, mechasilnik, pozyskiwanie sprzętu, stalowa pułapka (osobiście polecam grać mechaslinik lub 2 miasta). W owym trybie za wbicie poziomu służby (jak np. na 2 miastach jest to 4 gry. 4 rozegrane gry = wbicie 1 tury) możemy dostać broń robobójcy (broń w jakości kuriozum - bronie kuriozum sumują nasze zabójstwa poprzez eliminowanie graczy) bądź bardzo rzadki przedmiot mianowicie Australium. Australium to pozłacana broń (w większości są to stocki, czyli podstawowe bronie), ale o większej wartości. Najtańsze australium kosztuje około 70 PLN. Operacja 2 miast różni się od innych, gdyż za rozgrywanie meczy otrzymujemy robotyczne części, a po wbiciu tury otrzymujemy często wytwarzacz (do których kompletowania są potrzebne owe części robotyczne). Mozna wytypować wytworzenie wyspecjalizowanej broni (cena niezbyt wielka), a także profesjonalnej (nieraz cena sięga ponad 60 pln), ale oczywiście wszystko zależy od naszego szczęścia (wydawanie wiekszej ilości pieniędzy na owy tryb nie zwiększy szansy na droższy drop), lecz nasze szczęście już tak. Bywają osoby, które po 30 turach nie mają nic ciekawego, a taki szczęściarz po 3 turach otrzyma australium o wartości 300 zł. I już ma w kieszonce szczęście. Bronie australium nie mają specjalnych statystyk, ale dają złotą poświatę przy zabójstwie wykonanym z owej broni. 

 

Australium Price Tier list, From most expensive as S, to most cheap as F. :  r/tf2

 

INNE TRYBY GRY:

 

W owej grze możemy również wytypować inne tryby gry (poza casualem), jak np. ładunek, wyścig ładunków, podaniówka, zdobądź flagę, przejmij punkty itp. 

 

DRUŻYNY:

 

W grze występują 2 drużyny: niebieska i czerwona. W historii TF łączy to tyle, że niebiescy toczą spór z czerwonymi, ponieważ założyciele owych drużyn również siebie nienawidzili i toczyli spory między sobą.

"

"

"

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy