grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

19

GrynaPlus

1 rok temu

Teoria: Czy jesteśmy szpiegowani przez mikrochipy

UWAGA! MATERIAŁ ZAWIERA KONTROWERSJE. CZYTASZ NA WŁASNE RYZYKO.

Internet to miejsce pełne rozrywki i wiedzy czyli inaczej mówiąc, taki naukowy plac zabaw. Nie mniej jednak są zarówno pozytywne jak i negatywne strony internetu. np. hejterzy, pedofile, naziści i sataniści którzy są zmorą tego wirtualnego i pięknego świata. (do trolli nic nie mam ale tylko czami.) No ale najgorsze dopiero przed nami bo istnieje przypuszczenie żę jesteśmy w pewien sposób szpiegowani i to właśnie przez modół internetowy.

Każdy z nas jest częścią tej społeczności i podobnie jak w prawdziwym życiu panują tam zarówno reguły, zasady jak i bezprawie. No i tu jest pies pogrzebany bo według państwowej legendy czyli pitu pitu i innych tego typu pierdu pierdu, ma to poprawić nasze bezpieczestwo w sieci a pachnie mi to bardziej łamaniem naszego rodo. No i o ile śledznie naszych danych w sieci kim jesteśmy może być spoko to podsłuchiwanie naszych rozmów i patrzenie na nas przez kamerki internetowe już nie. Nie da się ukryć że microchipy są fascynujące i wykorzystywane niczym super moc przez superbohatera w dobrym celu mogą pomagać. np. nam znaleźć zaginionego pieska czy kotka albo policji zbiegłego za krat przestępce. No ale pomyślcie o tym że to wy, nie winny ludzie macie w sobie ten microchip jak wasz pupil i już nigdy nie doznacie prywatności. Nikt tego nie wie czy faktycznie ma to służyć zniewoleniu ale microchypy w ciałach niewinnych ludzi to z pewnnością nic dobrego.

Będąc nie czasami nie świadomym żyjemy w świecie w którym to naszym bogiem jest rząd a my nie świadomi kupujemy różne tego typu produkty w których jest internet. Zatem oglądając ulubiony program w telewizji czy grając na steam czy origin jesteście lub możecie być śpiegowani i to przez microchip w module internetowym. Nie jest też nawet wykluczone że ktoś śledi was przez ukryte kamerki internetowe jak np. waszą 12-nastoletnią siostrę bez ubranka w kompieli. Przepraszam że poruszyłem tak to w niestosowny sposób ale pomyślcie czy chcieli byście by wasze nagie zdjęcia wyciekły do politycznych zapaleńców? Raczej nie i nie napisałem tej teorii dla jaj lecz by dać wam do myślenia bo warto się zastanowić czy lepiej żyć w niewiedzy czy z krępującej prawdzie i pytanu że ktoś jednak może nas opserwować.

Być może ze stalkinku przerodzi się to w całkowitą kontrole nad światem a jakiś wielki grzyb dzięki microchipąm zniewoli ludzkość. Np. mężczyzn do prac w kopalniach czy w kamienołomach a kobiety jako pokojówki czy nierząnice seksualne, natomiast dzieci pójdą na księży i nie chodzi o zostaniu księdzem i całkowite poświęceniu się Bogu a podobne czynności jak w przypadku kobiet które będą dostępne nie tylko duchownym. Nie muszą być to ludzie rządu a inna lecz dużo potężniejsza organizacja działająca w ukrycu.

Każdy człowek wierzący wie co to dziabeł i satanizm ale mało znamy złego. Jednak to nie sataniści a ktoś podobny do nich chce władzy nad światem a tym kimś są iluminaci czyli tajne organice działające w ukryciu przekazujące nam pewne gesty już od dziecka za pomocą ekranu telewizor, komputera czy smartfona. w których też mogą być mikrochipy. Nie wiem na sto procent czy iluminaci nadal istnieją ale na sto procent wiem że nie można ufać politykom tak samo jak nie nie można ufać satanistom a iluminaci są w pewny sposób do nic podobni ale niechodzi tu o oddanie duszy a oddanie swojej całej prywatności rządom po przez moduły internetowe za pomocą mickrochipów.

Na koniec powiem że może ale nie musi, dość do całkowitej zagłady z powodu microchipów i prawdopodonie minie wiele lat kiedy Bóg przywróci nasze ciała do życia i będziemy mogli znowu cieszyć się interetem i grać w ulubine gry bez mickrochipów. Serio liczę że to co napisałem się nigdy nie wydarzy a my jak stwierdziła Alicja Ziętek którą bardzo poleczm, będziemy mogli cieszyć się naszą technologią zarówno w tym jak i po śmiertnym życiu. Przyznam że miało być więcej o śledzeniu nas w sieci, lecz dotarliśmy już końca świta gdzie jak narazie nie ma internetu.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy