logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

13

Michal

5 miesięcy temu

Teoria: Czy Super Mario to faza narkotykowa?

UWAGA! MATERIAŁ ZAWIERA KONTROWERSJE. CZYTASZ NA WŁASNE RYZYKO.

Super Mario to gra platwormowa z tytułowym wąsatm chydraulikiem o imieniu Mario który aby uratować z lochów piękną księżniczkę którą przetrzymuje zły Król Koopa lub jak kto woli Bowser. musi niczym Koziołek Matołek do Pacanowa przejść sporą drogę i niczym Bruce Lee stawić czoło nie jednemu wrogowi. Nie będzie to jednak teoria o tym czy nasz Mario jest komunistą a mówąca czy Mario jest narkomanem? 

Zacznijmy od tego że teoria iż że Mario jest lub może być narkomanem ma taki sam sens jak dla niektórych że jest komunistą. Nikt przecież przy zdrowych zmysłach nie zjadł by muchomora czy i nieznanego kwiatka. Świat Mario to bardziej faza niż przygody protagonisty a antropologiczne muchomy czy inne stwory to jedna z chalucynaci. No i niezapominajmy o księżniczce Daisy która była jedną i pierwszych z chalucynacji. 

Daisy to seksualna fantazja naszego Mario który delikatnie mówiąc uwielba młode dziewczyny a to że każda nich jest więziona w lochach, no nie będę tłumaczył ale piękna dziewczyna w zakuta lochach to się równa no wiadomo co? Zboczenie Mario to nie tylko jedna księżniczka w trakcie fazy lecz i inne.

Do pozostałych księżnczek należą Daisy, Peach i Rosalina najprawdopodobniej aktorki filmów dla dorosłys przy którym Mario się narkotyzuje i się bawi swoim grzybkiem. No ale nie mówimy o zboczeniach tylko o nałogu Mario lecz przyznam iż dziewczyna uwięziona w lochach i  nadodatek księżniczka to jest to co tygryski lubią najbardziej. 

Pozostaje też kwestia Luigi'ego czyli młodszego brata Mario i pytanie czy jest prawdziwą osobą czy tak jak księżniczki jedną z chalucynacji naszego bohatera? Nie może my też wykluczyć że istnieje lub też istniał i że razem ze starszym bratem był chydraulikiem. Nie wiadomo też dlaczego Mario żaczął brać ale może być to związane z Koopą znanym też jak Bowser.

Koopa czy inaczej Bowser co jak dla mnie jest pseudonimem dla gangsera był bosem narkotykowym u którego Mario i Lugi mogli kupować używki bądź tylko zwykłym komornikiem przez którego bracia stracili dom i którego widzą jako paskudnego żółwiosmoka. Przynajmniej tylko Mario bo kwestja Luigiego w ciąż jest nie znana.

Luigi to ciekawa postać o którym można tylko spekulować ale i pozostawia pytanie czy faktycznie jest żywą osobą czy też jedną a chalucynacji naszego Mario? Na sto procent nie wiemy ale wiadomo tylko że to młodszy brat Mario i że też był chydraulikiem. Nie wiem czego się trzymać, natowiast wiemy że Świat Mario może być fazą a inne tam istnieja chalucynacjami naszego Mario.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022