grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

14

KoxDC

2 lata temu

The Escapists - Jak uciekać z pierwszych 6 więzień?

Porady, czyli jak uciekać z pierwszych 6 więzień?

Jak ucieknąć z Center Perks? 

1. Najszybsza ucieczka

- Natychmiast wstań z łóżka, a następnie naciśnij Q na jak największej liczbie więźniów. Na start zostanie polecona trójka znajomych. Jeśli na początku nie możesz trzech więźniów, wyjdź i uruchom ponownie.

- Weź udział w apelu. Niech wszyscy pozostali więźniowie będą za Tobą podążać.

- Gdy strażnicy znajdą się w Rollcall, niech wszyscy zaatakują pierwszego strażnika i drugiego strażnika. (Zauważ, że spowoduje to zablokowanie.) Kiedy pojawi się trzeci strażnik, również go pobij.

- Zwykle jest to miejsce, w którym jest całkowicie RNG, ale gdy pojawi się czwarty strażnik, niech wszyscy go zaatakują. Gdy zdobędziesz notatkę naczelnika, przejdź przez górne drzwi wejściowe i użyj ich, aby się wydostać. Będziesz musiał się z tym szybko pospieszyć, bo jeśli podniesie się strażnik, zostaniesz zastrzelony i przejęcie się nie uda.

2. Bez przejęcia więzienia (z glitchami)

- Gdy twoja cela się odblokuje, zacznij przeszukiwać biurka. Istnieje również usterka w przeszukiwaniu innych biurek z tej samej celi. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć w inne biurko, gdy pasek „wyszukiwania” jest widziany na ekranie. Jest to całkiem wygodne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

- Będziesz potrzebować/ła taśmy klejącej. Pilnik zaoszczędzi czas, ale plastikowy nóż też będzie git.

- Użyj glitcha "nieskończonościowa trwałość" na swoim pilniku / plastikowym nożu.

- Aby to zrobić, naciśnij klawisz esc i jednocześnie kliknij przycisk profilu, aż zauważysz wciśnięty esc oraz profil (patrz screen). Może czasami to zająć wiele prób.

- Kliknij na biurko i włóż grzebień.

- Wyjdź z biurka i wróć. Wyjmij grzebień z biurka. Menu powinno być "zasyfione" żółtymi kluczami.

- Przejdź do swojego profilu, a następnie załóż broń.

- Gdy przedmiot zniknie, będziesz wiedzieć, czy zrobiłeś/aś to poprawnie.

- Zbierz jak najwięcej więzniów za pomocą "Q", aby zaatakować trzeciego strażnika, czyli strażnika posiadającego klucz do wejścia. Możesz użyć tego, aby rozpocząć przecinanie krat wcześniej. Jeśli nie możesz zdobyć wielu ludzi, po prostu znokautuj kogoś i zwiąż ich, jednak będziesz musiał poczekać na rozpoczęcie wolnego okresu.

- Weź powalonego strażnika/więźnia do ogrodzenia.

- Po rozpoczęciu cięcia natychmiast podnieś związanego strażnika/więźnia. Nie zostaniesz snajperem, jeśli będziesz wystarczająco szybki. Powtarzaj ten krok, aż przetniesz ogrodzenie.

- Jak tylko przetniesz ogrodzenie, idź. Jeśli będziesz zbyt wolny, zostaniesz wysłany do karceru.

3. Klasyczna ucieczka

- Weź udział w apelu, aby nie wywołać lockdown/blokady.

- Zbierz cztery plastikowe widelce.

- Zacznij niszczyć dolną ścianę przy drzwiach wejściowych.

- Przestań niszczyć, gdy zostanie 4%

- Wykorzystaj ten czas na przeszukanie biurek w poszukiwaniu dwóch plików i jakiegokolwiek jedzenia, które może przyspieszyć ten proces ucieczki.

- Skorzystaj z pralni, aby zabrać strój strażnika.

- Przy zgaszonym świetle umieść manekin do łóżka i załóż strój strażnika.

- Odłup ścianę i odłóż ściane z powrotem, aby uniknąć umieszczenia Cię w karceru.

- Pójdź się w dół i zacznij przecinać ogrodzenie.

- Gratulacje! Uciekłeś

Jak uciec ze Stalag Flutch?

1. Klasyczna ucieczka

- Podnieś swoją inteligencję, siłę i szybkość do 80+ w bibliotece i na siłowni

 - Znajdź strażnika z czerwonym kluczem (możesz go łatwo znaleźć nazywając czwartego strażnika "44444" przed rozpoczęciem gry) i ogłusz go. Weź czerwony klucz i połącz go z kitem, aby zrobić odbicie sztucznego czerwonego klucza. Następnie to weź i połącz ją ze stopionym plastikiem. (Pamiętaj, aby oddać prawdziwy klucz strażnikowi, w przeciwnym razie zostaniesz odesłany do izolatki i cała kontrabanda zostanie zabrana.)

- Przed wieczornym apelem połóż manekin w łóżku.

- Zabierz ze sobą na wieczorny apel: noże, strój strażnika i plastikowy czerwony klucz. Upewnij się, że nie zostaniesz przeszukany.

- Nie wchodź do swojego pokoju po wieczornym apelu, bo inaczej zostaniesz zamknięty. Zamiast tego udaj się do miejsca bez strażników i załóż strój strażnika, a następnie idź do generatora i kliknij w generator, aż światło przy generatorze zmieni kolor na czerwony (pamiętaj że twój czerwony klucz ma tylko tyle zastosowań 100% z czego 10% się zużywa za przejście przez czerwone drzwi). To wyłącza ogrodzenie elektryczne. Podejdź do ogrodzenia i przetnij je.

- Jesteś wolny!

2. Najszybsza ucieczka

- Nazwij czwartego strażnika "44444".

- Kliknij "Q" aby mieć przynajmniej 2+ więźniów (beczka penarium najszybciej podnosi opinię)

- Zdobądź: taśmę klejącą, pilnik i plastikowy nóż.

- Pobij czwartego strażnika, zabierz go pod ogrodzenie i zwiąż.

- Wyłącz generator, klikając na niego, aż lampka zmieni kolor na czerwony.

- Przetnij ogrodzenie pilnikiem i nożem, aż zostanie złamane.

- Jesteś wolny!

3. Ucieczka bez czerwonego klucza

- Zdobądź narzędzia do cięcia ogrodzenia, jedzenie, strój strażnika, manekin do łóżka, sztuczne ogrodzenie, plakat i narzędzia do niszczenia ścian.

- Umieść jedzenie między pudłami w pobliżu pracy.

- Połóż manekin na łóżku podczas wieczornego apelu.

- Podejdź do pudeł, w których położyłeś jedzenie i przetnij płot.

- Idź do generatora i na miejscu dziury w ogrodzeniu postaw fałszywe ogrodzenie

- Rozbij ścianę za pomocą narzędzi do rozbijania ściany i zakryj otwór plakatem.

- Wyłącz generator i biegnij do ogrodzenia przy niebieskim samochodzie (strażnicy nigdy tam nie chodzą).

- Przetnij płot i uciekaj!

Jak uciec z Shanknton State Pen?

1. Najłatwiejszy sposób

- Uzyskaj intelekt do 80

- Zdobądź plastikowe łyżki lub dowolną łopatę

- Przejdź do ukrytego obszaru w bibliotece

- Kopnij prosto na dużą odległość

- Wykop się ze swojej dziury

- Jesteś wolny!

2. Przejęcie więzienia

- Ćwicz na siłowni i uzyskaj statystyki powyżej 70.

- Zdobądź dobrą broń (Możesz również stworzyć kubek z roztopioną czekoladą crafting poniżej, jeśli twoje statystyki nie są najlepsze).

- Rozpocznij walkę. Więzienie zostanie zamknięte, gdy znokautujesz 2-3 strażników, a twój poziom wkurzenia strażników wzrośnie do 100. Musisz także działać szybko, ponieważ za 90 sekund zostaniesz złapany i wysłany do karceru.

- Ogłusz co najmniej 8 strażników, aż otrzymasz list od naczelnika . (Możesz też związać taśmą klejącą strażników, co ułatwia walkę.)

- Idź do południowego wyjścia z budynku, wykrywacze nielegalnych przedmiotów nie będą działać po otrzymaniu listu, oraz snajperzy nie będą Cię trafiać.

- Wyjdź stamtąd, korzystając z otwartych drzwi na dole więzienia.

- Jesteś teraz wolny!

Jak uciec z San Pancho?

1. Typowa metoda

- Zdobądź 8 plastikowych widelców.

- Utwórz 2 plakaty.

- Stwórz manekin.

- Przy ścianie warsztatu krawieckiego rozwal ścianę, aby dostać się do stacji krawieckiej. (Stacja znajduje się w pobliżu warsztatu dostawczego.) Najlepszym sposobem na zrobienie tego jest zdobycie pracy krawca. Po prostu odwrócić uwagę więźnia lub, ogłuszając ich i wielokrotnie kradnąc im ubrania, lub uderz ich raz i biegaj po więzieinu do godziny 13:00, kiedy kończy się praca. Umożliwi to wykorzystanie okresów pracy jako czasu na bezpieczną prace.

- Odłup ścianę gdzie jest schowek, aby uzyskać łatwiejszy dostęp do kopania tunelu (obszar z czarną podłogą). Powinieneś zobaczyć drabinę i skrytkę z więźniami. Zakryj dwa otwory plakatem lub zostaniesz wysłany do karceru.

- Zaopatrz się w bardzo dobre narzędzie do kopania/rąbania ścian. Narzędzie wielofunkcyjne jest najlepsze. Potrzebne będzie również dobre narzędzie do cięcia, np. Bardzo mocne kombinerki są najlepsze. Do wykonania fałszywego ogrodzenia potrzebne są również 3 kable (screen na dole). Jednak podobnie z mojego doświadczenia, nie ma potrzeby przynoszenia fałszywego ogrodzenia.

- Zdobądź intelekt do 80+.

- Znajdź strażnika z pomarańczowym kluczem (najłatwiej nazwać drugiego strażnika "22222" aby łatwiej znaleźć). Może to stanowić problem, aby nawet znaleźć samego strażnika, ponieważ patroluje on tylko poza więzieniem, chyba że bedzię na prysznicu, posiłkiach, ćwiczeniach i apelach. Weź jego strój, pomarańczowy klucz i pałkę , jeśli jest to konieczne.

- Stwórz jego plastikową wersję; potrzebujesz Wad of Putty (na dole screen) i Stopiony plastik (również na dole screen). Połącz pomarańczowy klucz z Wad of Putty. W ten sposób otrzymasz Utility Key mold i Utility Key. Włóż klucz z powrotem do kieszeni strażnika. Połącz formę pomarańczowego klucza ze stopionym plastikiem i ta-da! Zdobyłeś Plastikowy pomarańczowy klucz! Pamiętaj, aby odłożyć prawdziwy klucz z powrotem do strażnika!

- Zrób to samo ze strażnikiem z żółtym kluczem (albo możesz zapomnieć o kluczu do celi i odłupać kilka ścian, aby poruszać się po więzieniu bez niego) lub wyciąć dziurę w ogrodzeniu celi i ukryć ją za pomocą fałszywego ogrodzenia.

- Idź do tunelu który możesz zacząć kopać w pracy krawieckiej, a następnie zacznij kopać. Kop prosto, aż napotkasz niebieski płot. Pamiętaj, aby wzmocnić tunel drewnianymi podporami! (screen na dole). (Upewnij się, że NIE kopiesz miejsca, w którym znajduje się schowek lub drabina więźnia, w przeciwnym razie trafisz później na minę! Chociaż kopanie pod miną nic nie daje, więc po prostu przekop się obok lub przesuń się w lewo lub w prawo od twojego kopania o 1 blok.)

- W nocy włóż manekin do łóżka. Załóż strój strażnika. Twój ekwipunek powinien wyglądać tak: pomarańczowy plastikowy klucz, plastikowy żółty klucz, narzędzie tnące i fałszywe ogrodzenie. Idź do stołówki (miejsce gdzie jesz). Jeśli nie zrobiłeś plastikowego klucza do celi, będziesz musiał przebić się do pokoju zaopatrzenia ogrodu lub kuchni, a następnie na zewnątrz. Połączone z drabiną powinny być drzwi z pomarańczowym zamkiem (cyjan na konsoli) a za drzwiami drabina. Wejdź na drabinę!

- Powinieneś być na dachu. Idź na północ, wtedy zobaczysz generator. Przetnij ogrodzenie w pobliżu Generatora, wyłącz go (lewy przycisk myszy), umieść fałszywe ogrodzenie w miejscu, w którym je przeciąłeś lub po prostu zostaw. (Tylko z mojego doświadczenia). Następnie jak najszybciej pobiegnij z powrotem do tunelu, a następnie przetnij ogrodzenie elektryczne tak szybko, jak to możliwe. Już nie będzie mogło ci zadawać obrażeń, bo generator jest wyłączony. Jeśli będziesz zbyt wolny, generator włączy się ponownie i będziesz musiał powtórzyć ten krok.

- Zawsze, gdy masz wolny czas, idź do swojej dziury i kopij prosto, aż dotrzesz do kwadratowego kamieńa. Jest jak kamień o kształcie kwadratu, ale nie można go przekopać ani nawet przebić jak kamień.

Ucieczka

- Na noc włóż manekin do łóżka i załóż strój strażnika. Twój ekwipunek powinien wyglądać tak: Narzędzie do kopania/rąbania ścian, 3 lub 4 Stinger Strips (screen na dole) i dodatkowe jedzenie (nie konieczne ale polecane).

- Na samym końcu tunelu poczekaj, aż usłyszysz jeepa. Gdy dźwięk jeepa zniknie, wykop się!

-  Przykryj tunel zdobytym przed chwilą ziemią. Umieść jeden kafelek Stinger Strip jeden pod tobą. To jest trasa dla jeepa, a Stinger Strip powinien zatrzymać jeepa na chwile. Jeśli nie dostałeś pasów żądła, idź wzdłuż ściany w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara do wejścia na południowym krańcu więzienia, gdzie ściana ma grubość jednej warstwy zamiast dwóch, i zniszcz ją.

- Umieść następny pasek 4-6 kostek w lewo od pierwszego paska. Ale nie chodź, bo natychmiast zostaniesz wysadzony w powietrze! Jeśli chcesz spacerować, przytul się do krawędzi, tak jakbyś był przyklejony do ściany. Nie wychodź ze ściany, chyba że umieścisz paski!

- Teraz odłup ścianę w miejscu, w którym chcesz odłamać. Uważaj na jeepy, ale zostaną wyłączone za pomocą Stinger Strip. Kiedy zostaną użyte, usłyszysz odgłos strzelania. Istnieją dwie warstwy ścian, ale jeśli przez nie przejdziesz, możesz pożegnać się z San Pancho!

 

 

 

Jak uciec z HMP Irongate?

1. Klasyczna ucieczka

- Oznacz nazwę czwartego strażnika na przykład „444444”, ponieważ wzór klucza jest zawsze taki sam. Jest to również zalecane, ale polecane, aby dostać pracę mailmana, więc kamery zawsze cię ignorują. Najlepiej jest również zaopatrzyć się w (trwaą) torebkę na kontrabandę, aby ominąć skanery, jednak nie działają one z konsolą ani telefonem komórkowym.

 - Zdobądź śrubokręt, śrubokręt elektroniczny lub nóż plastikowy (najwolniejszy), a następnie pozbądź się otworu wentylacyjnego nad celą. Upewnij się, że blokujesz kamere tubką pasty do zębów lub kremem do golenia. Po otrzymaniu osłony wentylacyjnej zakryj nią otwarty otwór wentylacyjny, aby zachować bezpieczeństwo. Następnie stwórz kilka fałszywych osłon wentylacyjnych za pomocą dwóch Paper Mache, a jeśli używasz normalnej osłony wentylacyjnej, wymień ją na fałszywą. Upewnij się, że twoja ostatnia osłona wentylacyjna się zepsuła, wczytaj ostatni zapis, aby uniknąć umieszczenia w karceru lub użyj normalnej osłony wentylacji. Najlepiej jest również używać systemu wentylacyjnego do przechowywania przedmiotów, aby zabezpieczyć się przed przeszukaniami.

- Stwórz Kubek czekolady, a następnie zdobądź Wad of Putty i Stopiony plastik. Ogłusz strażnika używając roztopionej czekolady, a następnie zabierz jego strój strażnika. Użyj klucza, aby stworzyć formę klucza z Wad of putty, i upewnij się, że oddałeś mu z powrotem prawdziwy klucz, aby uniknąć umieszczenia Cię w karceru.

- Kiedy tylko masz na to czas, stwórz wszystkie niezbędne przedmioty potrzebne do ucieczki i idź do otworów wentylacyjnych, aby przeciąć listwy biegnące w prawo. Musisz mieć dostęp do drabiny po prawej stronie.

Ucieczka:

- Umieść manekin w łóżku, a następnie użyj pasty do zębów aby "dezaktywować" kamerę i wejdź do otworu wentylacyjnego. Zbierz wszystko, czego potrzebujesz. Załóż strój strażnika i idź w stronę drabiny. Możesz bezpiecznie wejść na dach o 23:00 gdyż wtedy snajper Cię nie zastrzeli. Idź w górę, a gdy zobaczysz słup, wskocz na ziemię, gdy żaden strażnik nie będzie patrzeć.

- Idź w lewo i okrąż więzienie. Następnie zejdź na dół, gdy zobaczysz czerwone drzwi z kluczem na ogrodzeniu. Powinieneś znaleźć budynek z drabiną i Skrytą Więźniów. Podejdź do drabiny, a następnie przejdź przez słup po lewej stronie. Następnie przetnij płot, a gdy się rozbije, użyj haka na ścianie.

- Idź w prawo i kawałek w dół, aż znajdziesz małą drewnianą platformę. Użyj Prowizorycznej Tratwy na krawędzi i wtedy uciekniesz z HMP Irongate.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy