logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

13

Kubix145

1 rok temu

Top 3 Gry Symulacyjne

Dzisiaj przedstawię wam Top 3 Gry Symulacyjne warte uwagi, ponieważ są bardzo fajne. Zapraszam do czytania, i mile spędzonego czasu.

Pierwsze miejsce to Euro Truck Simulator 2, w grze wcielamy się w zawodowego kierowcę ciężarówki, mamy do wyboru masę nowych ciężarówek, podczas jazdy odkrywamy salony gdzie następnie uzbieramy wymagającą gotówkę możemy kupić własną ciężarówkę i również własną przyczepę i ustawić swój własny ładny kolor, jest też dużo miast do odkrycia na mapie, im więcej gramy tym większy level wbijamy, i dzięki czemu dostajemy ulepszenia umiejętności takie jak długo dystansowiec czy lekki towar. W grze podczas jazdy mamy prostą nawigacje która kieruje nas do docelowego punktu na mapie, każdy może wybrać towar który przewozi według własnego uznania, po mały transport a po najdłuższy konwój. Jeśli znudzi nam się samemu grać, można dzięki dodatkowej opcji (trzeba ją pobrać), możemy grać multiplayer, z innymi graczami, jak i ze znajomymi i utworzyć bardzo długo konwój, i dzięki temu dobrze się bawić. Podsumowując ETS 2 jest naprawdę ciekawa grą, z bardzo dobrą grafiką, jak i rzeczami które otaczają nas podczas jazdy.

Drugie miejsce to Farming Simulator 19/22, w grze wcielamy się w rolnika z krwi i kości, naszym zadaniem jest dbanie o nasze gospodarstwo i o pole na którym siejemy to przeróżne rzeczy takie jak, zboże, jęczmień i kukurydza. Tak jak w innych grach, czeka na nas ogromny sklep z przeróżnymi maszynami rolniczymi jak i budynki na farmę, i ozdoby do domu lub na naszą farmę. Jeśli wejdziemy w mapę, będziemy mogli kupić nowe pola i powiększać swoje gospodarstwo. W FS 19/22 również możemy grać ze znajomymi i stworzyć ogromne gospodarstwo, i dzielić nasze obowiązki na kilka osób. Dzięki graniu ze znajomymi możemy się przy tym naprawdę dobrze się bawić. W grze znajdziemy też pory roku, do których musimy się przystosować. Podsumowując Farming Simulator 19/22, ma bardzo dobrą grafikę i realistyczne detale, gra jest naprawdę warta uwagi.

Trzecie miejsce to Bee Simulator, gra jest naprawdę fajna wcielamy się w pszczołę, podczas rozgrywki zbieramy pyłek i wykonujemy misje żeby utrzymać swój rój, przy okazji gra ma bardzo ładna grafikę, lecz podczas rozgrywki możemy natrafić na problemy. W grze są też pory roku, dzięki którym gra jest bardziej ciekawsza, również możemy brać udział w wyścigach pszczelich. Podczas latania zbiera nam się tak jakby turbo, dzięki któremu możemy szybciej latać. Jedyny minus gry to jest taki że jest niestety krótka, ale warta zagrania, ponieważ sam grałem i miałem frajdę z gry.

To już wszystko na dziś dzięki za przeczytanie!

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022