grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

14

Kubix145

2 lata temu

Top 4 Darmowe Gry na Komputer

W dzisiejszym artykule przedstawię wam Top 4 moim zdaniem darmowych gier na komputer. Myślę że kilka tytułów będziecie znać. Zapraszam do czytania!

Miejsce Czwarte to Roblox, gra już ma swoje lata, lecz nadal cieszy się dużą popularnością wśród młodych jak i starszych graczy komputerowych. Gra w skrócie mówiąc, ma dużo trybów, w których możecie rywalizować ze znajomymi i dostać się do topki najlepszych graczy na danym trybie. Większość map jest tworzona przez samych graczy. W grze możemy kupować strój do swojej postaci, za pomocą waluty "Robuxy", lecz nie są one darmowe trzeba je kupić, ale można też zdobyć je za darmo poprzez stronę taką jak Grynaplus. 

Miejsce Trzecie to Fortnite, gra w której walczy się o przeżycie w rozgrywce bierze udział 100 graczy, możemy grać solo jak i w dwójkach lub oddziałach. W grze znajduję się dużo różnych broni jak i rzeczy do odzyskania zdrowia. W Fortnite jest karnet bojowy płatny który zawiera więcej rzeczy jak i darmowy, który składa się z 100 lvl, podczas gier dostajemy poziom doświadczenia przez który wbijamy następne levele, gdy wbijemy poziom dostajemy 5 Gwiazdek, za które możemy odebrać nagrody w Karnecie Bojowym. W grze pojawiły się dinozaury, jak i również nowy przedmiot "pizza", dzięki której odzyskujemy zdrowie. Nie mogło zabraknąć sklepu w którym możemy kupić nowe skiny, jak i skiny do broni, przedmioty kupujemy za pomocą V-dolce, w darmowym karnecie możemy odebrać 300 V-dolce. W grze można spędzić miło czas.

Miejsce Drugie to Valorant, to gra w której mierzymy się 5 vs 5, na przeróżnych mapach. W gra jest podobna do Cs go, dwa Teamy stoją naprzeciw siebie, każdy ma swój budżet za który kupuje broń, żeby wygrać rundę trzeba zabić wszystkich przeciwnych graczy lub podłożyć bombę, która po pewnym czasie wybucha, i wygrywamy rundę, lub grę. Gra jest naprawdę przyjemna, ma ładną grafikę. Dzięki grze możemy się naprawdę dobrze bawić.

Miejsce Pierwsze to League of Legends, gra drużynowa która jest pomimo swoich lat, ciągle popularna i przyciąga nowych graczy do siebie. W grze dwie drużyny mierzą się przeciwko sobie, przed rozpoczęciem gry wybieramy postać jest ich naprawdę sporo, lecz najpierw trzeba je odblokować, w dalszej rozgrywce zbieramy golda i przy okazji wbijamy poziom postaci, za golda kupujemy różne itemy do postaci, żeby zdobyć golda trzeba likwidować miniony, jak i przeciwnych graczy. W środku meczu pojawiają się od pewnej minuty gry smoki które dają poziom jak i golda, i ułatwiają rozgrywkę, aby wygrać musimy zniszczyć wieże na mapie, oraz główną wieże w bazie przeciwników.

To już wszystko, dzięki za przeczytanie!

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy