grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

14

Kubix145

2 lata temu

Top 5 gier do grania z przyjaciółmi

 Top 1 

Na pierwszym miejscu Euro Truck Simulator 2, dlaczego? Dlatego że w grze wcielamy się w role kierowcy ciężarówki, którego to zadaniem jest przewieźć ładunek z punktu A do punktu B, za transport otrzymujemy wynagrodzenie w postaci pieniędzy za które możemy kupić własne ciężarówki, jak i otworzyć własną firmę. W grze dostępne jest granie Multi-Player, dzięki któremu możemy grać z przyjaciółmi razem wyruszyć w trasę i miło spędzić czas, a nawet dnie ;)

Top 2

Moim miejscem drugim jest Fortnite, a wiecie dlaczego? Ponieważ do gry już od jakiegoś czasu jest nowy sezon który jest naprawdę fajny i dużo ludzi wróciło do gry, w grze dodano takie rzeczy jak: rękawice Spider-Mana, Wykrzywione Wieże, Dinozaury, jak i wiele więcej. W grze możemy grać ze znajomymi w parach lub trójkach, więc możecie namówić kolegów albo koleżanki. Dzięki temu sezonowi warto wrócić do Fortnite, a może kolejny sezon będzie i nawet lepszy od tego, lecz będzie można to ocenić po wyjściu nowego sezonu.

Top 3

Trzecie miejsce to Minecraft, najlepszy klasyk w którego można pograć samemu lub z przyjaciółmi. Lepiej grać  w dwóch niż samemu, a można tak grać dzięki serwerom w Minecraft na których można znaleźć dużo różnych trybów, typu Sky Block, Bed Wars, jak i również PVP w którym możecie się zmierzyć i zobaczyć kto jest lepszy w walce, gdzie będziecie się dobrze bawić. Zachęcam do zagrania w Minecraft  jest to naprawdę fajna gra w której możecie się naprawdę dobrze bawić.

Top 4

Miejsce czwarte zajmuję gra Farming Simulator 22, nowe wydanie serii FS. W grze wcielamy się w prawdziwego farmera który musi zadbać o swoje pole jak i również zarobki. W grze znajduję się ogromny sklep w którym znajdziecie wszystko po Ciągniki do Ozdób na ogródek. Grać można razem z przyjaciółmi, możemy mieć oddzielne farmy jak i cała razem, przy dużej grupie można naprawdę fajnie się bawić jak i spędzać czas z kolegami jak i przyjaciółkami.

Top 5

A na piątym miejscu znajduję się gra Roblox, niektórzy nie lubią tej gry, lecz można naprawdę fajnie się w tej grze bawić. Są różne tryby gry w których możecie rywalizować ze swoimi przyjaciółmi i bić rekordy i znajdywać się w topce najlepszych graczy w danym trybie. A może i znajdziecie, jakiegoś nowego towarzysza do rozgrywki i będziecie grać w trójkę jak i może w większej grupie osób.

To by było na tyle w tym artykule mam nadzieję że artykuł wam się podobał i mile czytało, jak i również mam nadzieje że gracie z przyjaciółmi w różne gry, a może nawet te które tutaj umieściłem. 

Pozdrawiam :)

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy