logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

6

Lubiekroliki

5 miesięcy temu

TOP 5 najlepszych gier na Androida w 2022 roku

Witam, w tym artykule przedstawię Wam moim zdaniem najlepsze gry na androida. Jeśli artykuł Wam się spodoba, mam nadzieję, że wystawicie dobrą opinię przyokazji otrzymując 5 punktów. Także nie przedłużając, przejdźmy już do pierwszej gry, którą pewnie 95% z Was zna.

Roblox

Właśnie tak, na pierwszym miejscu jest popularna gra online. Mamy tutaj ogromny wybór przeróżnych minigier, w większości są to parkoury. Walutą w tej grze są ,,robuxy'', które możecie sobie kupić. Jednak jeśli nie chcecie wydawać pieniędzy, na stronie grynaplus macie możliwość wymiany punktów na robuxy. O tym, jak szybko zdobywać punkty napisałam już dwa artykuły, także jeśli chcecie wymianić punkty na robuxy, możecie przeczytać moje poprzednie wpisy na tym blogu :) Co tu więcej mówić - aplikacja jest naprawdę wciągająca, posiada różnego rodzaju gry, także jestem przekonana, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Pamiętajcie tylko, że korzystać z aplikacji możecie tylko, gdy macie dostęp do internetu. (To jest właśnie taki trochę minus bo gdy nie mam internetu i mi się nudzi to często chcę włączyć roblox-a, ale wyskakuje error).

Scary teacher 3d

Zaraz po włączeniu gry wybieramy sobie postać - możemy być albo uczniem albo uczennicą ,,strasznej nauczycielki''. Potem mamy robić różnego rodzaju pranki na nauczycielce tak, aby nas na tym nie przyłapała. Za wykonanie jednego wyzwania otrzymujemy 100 punktów - tyle samo, ile kosztuje butelka energii. Gdy energia nam się skończy, poruszamy się baardzo wolno. Gra jest poprostu genialna - zapewnia zarówno brak nudy jak i trochę adrenaliny, więc jeśli lubicie się bać - droga wolna! Gdy uciekamy przed nauczycielką, jest to bardzo stresujące :) Pamiętajcie, że gdy nie chcecie, żeby wyzwanie było nie zaliczone, nie możęcie dać się złapać ! Jeśli nauczycielka już Was goni spróbujcie zastawić na nią jakąś pułapkę - wystarczy rzucić jej pod nogi cokolwiek co akurat trzymacie w ręku. Aplikacja jest naprawdę przezabawna, pamiętajcie jednak o dystansie, a macie gwarantowaną dobrą zabawę!

Color switch

W tej grze chodzi o to, żeby doprowadzić ,,piłkę'' do mety przy okazji pokonując przeszkody. Przeszkody są w postaci kręcących się okręgów, a każda ,,cząstka'' okręgu jest w innym kolorze. Jeśli mamy np. niebieską piłkę, może dotykać tylko tych miejsc w okręgach, które są niebieskie. Tak samo z innymi kolorami. Podstawowa wersja ma ponad 150 poziomów, są też inne wersje gry, ale one mają zazwyczaj 30-40 poziomów. Mimo prostej grafiki gra jest bardzo rozbudowana i ma niezwykle dużo opcji. Przy okazji grając zdobywamy ,,gwiazdki'' które znajdują się w różnych miejscach na polu gry. Gdy ich dotkniemy, doliczają się do tych, które zebraliśmy w poprzednich rozgrywkach. Za 100 gwiazdek możemy kontynuować grę po przegraniu (zamiast od początku - od miejsca, w którym przegraliśmy). Gra jest na szybki refleks, przez co zwiększa i przyspiesza pracę mózgu.

Pou

Gra pou w 2013 roku zdobyła miliony fanów na całym świecie. Od wtedy minęło już 9 lat, jednak ja dalej czasami gram w tą grę. Pou jest takim można powiedzieć stworem, którym musimy się zaopiekować. Trzeba go myć, karmić, kłaść spać i bawić się z nim. Najlepsza jest jednak opcja minigier, dzięki którym zdobywamy monety, za które możemy kupić jedzenie, ubrania dla pou, tapety na ścianę i dodatki do minigier. Minigry są bardzo różnorodne, każda z nich związana jest z inną pasją, także jestem przekonana, że znajdziecie tam coś związanego ze swoim hobby :) Warto dodać, że gra jest na poziomy i z każdym kolejnym dostajemy konkretną kwotę pieniężną (pieniądze oczywiście do gry, nie prawdziwe). Polecam tą grę, jeśli lubicie zwierzęta :)

Suwbay surfers

Gra na refleks, jak również na zabicie nudy. Jesteśmy graficiarzem, uciekając przed policjantem biegamy po dachach pociągów i różnych innych ciekawych miejscach. Jeśli o coś uderzymy, ale nie na tyle mocno, żeby przegrać, policjant nas dogania. Gdy wejdziemy w coś np. w pociąg, przegrywamy i policjant nas łapie. W biegu natomiast zbieramy monety, za które później można kupować różne fajne rzeczy. Aplikacja jest dostępna do pobrania na prawie wszystkich telefonach z androidem, bo niestety huawei jest wyjątkiem :( Ale jeśli macie huawei, to zawsze możecie zainstalować roblox, scary teacher 3d, pou lub color switch, także nie wszystko stracone! Sama się temu dziwię, ale czasem ta gra mnie nudzi, chociaż bardzo ją lubię. Nie jest aż tak wciągająca jak te poprzednie (według mnie).

 

To była już ostatnia gra, jeśli sposobał Wam się artykuł, możecie wystawić pozytywną opinię, a ja się z Wami żegnam.

Miłego dnia!

@lubiekroliki

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022
cookie

Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookie (więcej informacji)