grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

6

Pazdan8

rok temu

Top 6 Najciekawszych gier na Roblox

Gra Roblox jest bardzo ciekawa ale niektórzy gracze mają problem znaleść grę w która zatopią swoją nudę.Niektórzy grają ciągle w jedną grę,ale w tym artykule dam wam 6 bardzo ciekawych gier i powiem wam coś o nich. Nie bedzie żadnych obby,czyli takich parkourów.

1.Murder Mystery 2

Murder Mystery 2 - Roblox

Na pierwszy strzał trafiła gra Murder Mystery 2 czyli gra która jest czasami mini-grami w grze Minecraft,chodzi o to samo,można natrafić na rolę: mordercy,niewinnej osoby albo szeryfa.Rolą mordercy jest zabicie szeryfa oraz niewinnych osób.Trzeba uważać bo w każdym momencie ktoś może wyjąć broń. Rolą szeryfa jest zindifikować mordercę,gdy zabijesz osobę niewinną, umrzesz razem z nią a pistolet będzie leżał w miejscu twojej śmierci.Rolą niewinnej osoby jest schowanie się przed mordercą, a jak umrze szeryf znaleźć jego broń i być bohaterem i zabić morderce.Jedna gra trwa około 2m30s.Trzeba także zbierać monety. Za 1000 monet można kupić skrzynie z pistoletem lub nożem,(w czasie trwania specjalnych eventów koszt specjalnych skrzyń to 600 monet).

2.Adopt Me

Adopt Me! - Roblox

W grze Adopt Me chodzi o to że na początku dostajesz jajko startowe potem dostajesz kota/psa. Potem dbasz o niego wykonując zadania.Zwierzę może potrzebować pić,spać albo nawet może chcieć pójść do salonu albo na camping.Potem za monety za zadania kupujesz jajka i zdobywasz nowe zwierzaki coraz to lepsze.Możesz je wymieniać,ubierać je. Możesz posiadać różne auta.Zwierzaki mogą być uncommon,common,rare,ultra rare albo legendary. Dużo zwierzaków jest ze specjalnych jajek które były w wcześniejszych eventach.Eventy są zawsze np. na Święta. Wtedy warto zbierać a potem wymieniać na pety.

3.Broken Bones 4

EpicGoo.com on Twitter: "Roblox Broken Bones IV / Tips On How To Get  Ligmatized (read comments) / Double Ligmatized :D Link:  https://t.co/FhsGu2Xp4A #Abilites #BrainDamage #brokenbones4 #brokenbonesiv  #Concussed #Dart #double #fireworks #Haemorrhage ...

Ja mówię o wersji  gry autora Zaquille,bo jest druga też popularna wersja. W grze Broken Games 4 trzeba zeskakiwać z góry i łamać sobie kości.Chodź to dziwnie brzmi potem dostajemy za to pieniądze,potem należy ulepszyć  swoje umiejętności albo kupić możliwość skakania z wyższego miejsca. Większa prędkość z złączeniem z wielkim uderzeniem równa się dużo połamanych kości.Można też dostać wielkiego wstrząśniecia mózgu,za to się dostaje 50k $. Gra bardzo ciekawa i ma Ragdolla czyli fizyke upadania realistyczną. Widać na zdjęciu spadanie.

4.Flee The Facality

Flee the Facility - Roblox

Gra Flee The Facality składa się z 5 osób na jednym serwerze. Min 2 osoby. 1 Osoba jest bestią a pozostałe osoby są normalne i muszą szukać komputerów z niebieskim pulpitem,potem muszą je zhakować poprzez klikanie przycisku.Trzeba uważać aby bestia nie uderzyła cię młotem i wzięła na sznurek i wzięła do inkubatora.Komputerów jest 5 potem trzeba znaleźć wyjście.Jak bestia się zbliża słychać odgłosy bicia serca. Jak jesteś w inkubatorze przez jakiś czas któs może pod niego podejść z osób normalnych i cię uwolnić. Są venty,shiftem się skulamy.Bestia nie może się skulić.Gra trwa około 12 min. Za granie też są monety a potem są skrzynki w których są sznurki i młoty. Gra idealna do grania z przyjaciółmi.

5.Pet Simulator X

BIG Games on Twitter: "IT'S HERE! Pet Simulator X is out! </div><div class=

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy