grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

14

Kubix145

2 lata temu

Top 7 gier na Komputer i na Telefon

Dzisiaj przedstawię wam Top 7 gier na komputer jak i na Telefon. Zapraszam do czytania (Oczywiście to moja lista każdy może dać tu swoją grę)

A więc na miejscu pierwszym to oczywisty klasyk a mowa o "Minecraft" jest to gra trybu survival, w której naszym zadaniem jest zabicie smoka. Jednak jeśli przejdziemy Minecraft to nie ma co się martwić, dlatego że możemy zagrać z różnymi graczami na serwerach online, w przeróżne tryby takie jak, Sky Block oraz Bed Wars, jak i wiele więcej, zależy od serwera.  

Drugie miejsce to Euro Truck Simulator 2, w grze możemy poczuć się jak prawdziwi zawodowi kierowcy dużych jak i małych ładunków. Na mapie jest wiele pięknych Krajów jak i Miast do odwiedzenie z pięknymi krajobrazami. Oczywiście możemy sami grać, ale jest opcja grania z kolegami, z którymi to można zrobić naprawdę duży konwój i przy okazji spędzić miło czas na graniu i rozmowie.

Trzecie miejsce to Farming Simulator 21/22, w tej grze wcielamy się w prawdziwego Rolnika z krwi i kości, dbamy o swoje gospodarstwo, w grze znajduję się ogromy sklep z Maszynami Rolniczymi, jak i ozdobami na swoje gospodarstwo. Przy okazji jak w Euro Truck Simulator 2 można zagrać ze znajomymi i stworzyć duże gospodarstwo i dobrze się przy tym bawić.

Czwarte miejsce to Fortnite, hmm Fortnite, tak dlatego że teraz do gry wróciło dużo graczy ze względu na nowy sezon który jest po prostu fajny, sam wróciłem do Fortnite przez ten sezon, do gry dodano, oczekiwane Wykrzywione Wieże, Rękawice Spider-Mana (które pomagają w przemieszczaniu się przez mapę), doszły nawet Dinozaury, ten sezon jest wiele lepszy od poprzednich.

Piąte miejsce to FIFA, ale FIFA MOBILE, nie dawno a zarazem niecały tydzień temu wyszła FIFA MOBILE 22, jest to naprawdę dobrze dopracowana FIFA na telefon, prawdziwy market, żeby nie było nudne możemy grać przeciwko znajomym jak i przeciwko innym graczom. Jeśli ktoś lubi FIFE a nie ma kupionej, to polecam pobrać na telefon.

Szóste miejsce to gra Grand Theft Auto V- w skrócie "GTA V", jest to gra z dobrą fabułą, w której wykonujemy misje i naszym celem jest ukończenie gry. W grze możemy zagrać też w GTA RP, możemy znaleźć przeróżne serwery najpopularniejszy serwer w Polsce o jakim słyszałem to Five City, w GTA V/RP można się dobrze bawić i się uśmiać czy śmiesznych sytuacjach.

Siódme miejsce zajmuję gra Pou, możecie ją kojarzyć z grania w dzieciństwie, polega na tym że zajmujemy się taką jakby "Kulką", musimy ją karmić, ale żeby kupić jedzenie musimy, zagrać w mini gierki przy których zarabiamy monety i przy okazji bawimy się z naszą Postacią. Jeśli nasza postać jest śpiąca, po prostu kładziemy ją do łóżka i słodko nam śpi. Jest to fajna gra na nudę na przykład w szkole lub w domu.

To byłoby na tyle, dziękuję za przeczytanie :)

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy