logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

1

eivor

1 rok temu

Top 8 gier łowieckich

Istnieje kilka solidnych gier myśliwskich na PC, ale które z nich są najlepsze? Odpowiedzmy na to pytanie, oceniając najlepsze gry myśliwskie na Steamie. Ta lista zawiera gry, które są ściśle związane z polowaniem, a także gry na komputery PC z elementami łowieckimi, które niekoniecznie należą do głównego gatunku łowiectwa.
 
Na przykład tytuły takie jak Assassin's Creed Origins i Far Cry 3 nie są grami myśliwskimi per se, ale raczej grami Steam, które zawierają części gry polegające na polowaniu. Poluj na rekiny w pierwszoosobowej, konkurencyjnej grze myśliwskiej Depth lub zbierz przyjaciół i poluj na najbardziej nieuchwytną istotę w historii w BIGFOOT, epickiej grze myśliwskiej dla wielu graczy na Steam. A jeśli masz ochotę odejść od realistycznych gier symulatorów polowań, wypróbuj gry anime, takie jak GOD EATER 2 i Toukiden 2.
 
To tyle słowem wstępu bez zbędnego gadania przechodzę do listy.

 

1.TheHunter: Call Of The Wild:
TheHunter to seria symulacyjnych gier wideo opracowana przez Expansive Worlds i wydana przez jej firmę macierzystą, Avalanche Studios. Pierwsza gra z serii, znana jako theHunter, została opracowana i opublikowana przez Emote Games we współpracy z Avalanche Studios i wydana w kwietniu 2009 roku. 


 
 
2.Carnivores: Dinosaur Hunter Reborn:
Carnivores: Dinosaur Hunter to strzelanka FPS i piąta część serii Carnivores. Gra została pierwotnie opracowana przez Tatem Games i wydana na iOS w 2010 roku, jako ulepszony port oryginalnej gry Carnivores z 1998 roku. Później w tym samym roku wersja Tatem Games została przeniesiona przez Beatshapers na PlayStation 3 (PS3) i PlayStation Portable (PSP), jako PlayStation Minis. Tatem Games następnie wprowadziło swój port iOS na Androida w 2012 roku. W 2017 roku ogłoszono wydanie Microsoft Windows na Steam.


Gracz może wybierać spośród różnych lokalizacji do polowania, wielu dinozaurów i różnorodnej broni do polowania; Pora dnia może być zmieniana, a szereg akcesoriów może być zabranych, aby pomóc graczowi w polowaniu. Gra zawiera mieszaną listę dinozaurów i innych dodatkowych stworzeń używanych do zaludniania map. Chociaż zwierzęta te mogą zostać zabite (z wyjątkiem Brachiozaurów), nie przyznają za to żadnych punktów. 

3.Far Cry 3:
Far Cry 3 to strzelanka FPS z 2012 roku opracowana przez Ubisoft Montreal i wydana przez Ubisoft. Jest to trzecia główna część serii Far Cry. Akcja gry toczy się na fikcyjnych Rook Islands, tropikalnym archipelagu, który gracze mogą swobodnie eksplorować. Rozgrywka skupia się na walce i eksploracji. Gracze mogą używać różnych broni, aby pokonać ludzkich wrogów i wrogą przyrodę, a gra zawiera elementy znane z gier fabularnych, takie jak drzewka umiejętności i doświadczenie. 
Gra zawiera również hunting oraz crafting, możemy zabijać różnego rodzaju zwierzęta i pozyskiwać z nich materiały którę później służą do tworzenia różnego rodzaju wyposażenia (również śmiercionośnego).

90+ Far Cry 3 Tapety HD | Tła


4.BIGFOOT:
BIGFOOT to survival horror o polowaniu na Wielką Stopę. Dostępne są 2 tryby: możesz grać przeciwko Wielkiej Stopie kontrolowanej przez AI lub inny gracz może grać jako potwór. Naoczni świadkowie często wspominają o jego ogromnym rozmiarze, niesamowitej sile i nieuchwytności. Przez wiele lat poszukiwali go badacze, ale nikt nie był w stanie dostarczyć dowodów na jego istnienie.


5.Ark: Survival Evolved:

Ark: Survival Evolved (stylizowana jako ΛRK) to przygodowa gra wideo typu survival z 2017 roku opracowana przez Studio Wildcard. W grze gracze muszą przetrwać uwięzienie na wyspie pełnej wędrujących dinozaurów i innych prehistorycznych zwierząt, naturalnych zagrożeń i potencjalnie wrogich ludzi.

Gra jest rozgrywana z perspektywy trzeciej lub pierwszej osoby, a jej otwarty świat jest poruszany pieszo lub jeżdżąc na prehistorycznym zwierzęciu. Gracze mogą używać broni palnej i improwizowanej broni do obrony przed wrogimi ludźmi i stworzeniami, z możliwością budowania baz jako obrony na ziemi i na niektórych stworzeniach. Gra posiada zarówno opcje dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy. Multiplayer pozwala na tworzenie plemion członków na serwerze. Maksymalna liczba członków plemienia różni się w zależności od serwera. W tym trybie wszystkie oswojone dinozaury i konstrukcje budowlane są zwykle dzielone między członków. Istnieje tryb PvE, w którym gracze nie mogą ze sobą walczyć. 

50+ ARK: Survival Evolved Tapety HD | Tła

6.Toukiden 2:

Toukiden 2 to gra RPG akcji opracowana przez Omega Force i wydana przez Koei Tecmo dla systemów Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4 i PlayStation Vita. Gra jest kontynuacją Toukiden: The Age of Demons. 

Nowość w serii Toukiden, element kontroli jest również wzmacniany przez Mitamę, która specjalizuje się w przywoływaniu Oni do walki o gracza. Mitama rosną i rozwijają się podczas bitew. Aby zwiększyć poziomy swoich wzmocnień, musisz spełnić warunki ulepszeń każdego wzmocnienia i posiadać wystarczającą biegłość w ich posługiwaniu się. Warunki ulepszeń różnią się dla każdego Mitamy i Boosta. Każdy Mitama może nauczyć się do dziewięciu wzmocnień, ale możesz założyć tylko trzy z nich na raz.

Toukiden 2 game, Monster Ultra HD Desktop Background Wallpaper for :  Widescreen & UltraWide Desktop & Laptop : Multi Display, Dual & Triple  Monitor : Tablet : Smartphone

7.Assassin's Creed III:

Assassin's Creed III to przygodowa gra akcji z 2012 roku opracowana przez Ubisoft Montreal i wydana przez Ubisoft na PlayStation 3, Xbox 360, Wii U i Microsoft Windows. Jest to piąta duża część serii Assassin's Creed i bezpośrednia kontynuacja Assassin's Creed: Revelations z 2011 roku. Gra została wydana na całym świecie na PlayStation 3 i Xbox 360, poczynając w Ameryce Północnej 30 października 2012 roku, z premierą Wii U i Microsoft Windows w listopadzie 2012 roku. Zremasterowana wersja gry została wydana w 2019 roku na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.
 
Fabuła osadzona jest w fikcyjnej historii rzeczywistych wydarzeń i śledzi trwającą od tysiącleci walkę pomiędzy Asasynami, którzy walczą o zachowanie pokoju i wolnej woli, a Templariuszami, którzy pragną pokoju poprzez kontrolę. Akcja rozgrywa się w XXI wieku i przedstawia bohatera serialu Desmonda Milesa, który przy pomocy maszyny znanej jako Animus ponownie przeżywa wspomnienia swoich przodków, aby znaleźć sposób na uniknięcie apokalipsy z 2012 roku. Główna historia rozgrywa się w XVIII wieku, przed, w trakcie i po rewolucji amerykańskiej w latach 1754-1783, i podąża za pół-angielskim, pół-Mohawkowym przodkiem Desmonda, Ratonhnhaké:ton / Connor, który walczy z próbami zdobycia przez Templariuszy kontroli, nad kolonią. Ojciec Connora i przywódca kolonialnych templariuszy, Haytham Kenway, jest również grywalny podczas pierwszej części gry.
 
Free download Connor Kenway Assassins Creed III wallpaper 16997 [1920x1080]  for your Desktop, Mobile & Tablet | Explore 50+ Assassins Creed 3 Wallpaper  | Assassin's Creed 3 Wallpaper 1920x1080, Assassin's Creed Revelations
 
8.Depth Hunter 2: Deep Dive:
Depth Hunter 2 oferuje 25 ekscytujących misji w 3 ogromnych lokacjach na całym świecie. Gracze będą polować na różne gatunki ryb i zmierzyć się z trudnościami łowiectwa podwodnego na wstrzymanie oddechu, starożytnej metody łowienia. Gracze będą również musieli znaleźć skarby i uzyskać możliwość robienia podwodnych zdjęć, aby uchwycić piękno symulowanych, szczegółowych i żywych podwodnych światów, które odkrywają, również w trybie eksploracji.
 
Dziś łowiectwo podwodne jest aktywnością sportową w wielu krajach na całym świecie, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, wokół Morza Śródziemnego i w Ameryce Południowej. Włóczędzy polują podczas nurkowania na bezdechu, wstrzymując oddech, więc muszą uważnie koordynować swoją energię podczas monitorowania zdobyczy, szczególnie w trudnych taktycznie sytuacjach polowania. 
 
Galeria screenów z gry Depth Hunter 2: Deep Dive | GRYOnline.pl
 
 
 
 
 

 

 

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022