grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

14

Kubix145

2 lata temu

Top 9 Gier na Telefon

Witam was, w dzisiejszym artykule przedstawię wam Top 5 gier na telefon, które mam nadzieje wam się spodobają oraz może w nie zagracie. Zapraszam do czytania i mile spędzonego czasu.

Na pierwszym miejscu gra o nazwie League of Legends: Wild Rift. Ta gra to mobilny LoL, jest bardzo podobna i mile się gra, grafika jest na wysokim poziomie, jak i sama rozgrywka w grze. Jeśli denerwuję was League of Legends na komputerze, możecie się przenieść na mobilna wersje gry. Sam grałem w LoL'a kilka lat i jak zagrałem pierwszy raz na telefonie, to od razu wiedziałem że będzie się dobrze grało, i się nie zawiodłem nadal gram i polecam.

Drugie miejsce to FIFA Mobile, FIFA na telefonie też jest bardzo dobrze dopracowana, w grze znajdziemy Market, Quest'y, jak i również granie przeciwko innym graczom. Na początku mamy samouczek w którym możemy zdobyć już dobrych zawodników i powoli robić bardzo mocny skład. Oczywiście w grze nie mogło zabraknąć Event'ów, jest ich sporo i nagrody są bardzo ciekawe, na przykład możemy tam zdobyć swoją pierwszą Ikonę, jak i również innych dobrych graczy, dzięki czemu będziemy mogli się wspinać w rankingu globalnym i rywalizować z najmocniejszymi graczami w grze.

Trzecie miejsce to to Pokémon UNITE, gra która jest podobna do LoL'a, lecz tutaj gramy Pokemonami, jest to też fajna gra w której chodzi że musimy zdobywać punkty poprzez likwidowanie przeciwników jak i na likwidacji różnych smoków, w grze znajduję się dużo pokemonów na pewno znajdziecie swojego ulubionego. Możemy grać normlane gry, jak i rankingowe i możemy wtedy wspinać się jak najwyżej w rankingu. Na prawdę można się wciągnąć sam grałem i bardzo polecam spróbować.

Czwarte miejsce to Clash Royale, już dawno wydana gra, w które nadal dużo osób gra. W grze chodzi oto że musimy zbić dwie wieże jak i główną wieże i wygrać, lecz możemy wygrać też poprzez zbicie jednej wieży ale musimy zmieścić się w czasie gry. W grze znajduję się sklep w którym można kupić karty i dzięki czemu możemy je ulepszać na wyższy poziom i być co raz lepsi w grze, podczas wygrania gry zdobywamy skrzynki, z których zdobywamy karty. Również możemy dołączyć do Klanu gdzie możemy się wymieniać kartami i pomagać innym graczom, jak i razem z członkami klanu walczyć przeciwko innym Klanom. W grze tak jak w większości znajdziemy co kilka dni jakieś nowe Eventy, w których możemy zdobyć Monety jak i również skrzynki i Emotki. 

Piąte miejsce należy do gry Ski Jump Challenge, w grze wcielamy się w skoczka. Znajduję się tam dużo skoczni z całego Świata, w tym z Polski. Jeśli znajdziemy się w Top 3 to dostajemy nagrody, w tym klejnoty za które możemy ulepszać umiejętności skoczka, dzięki którym możemy dalej latać. W grze są też różne tryby gry, takie jak Turniej Czterech Skoczni, jak i rywalizacja z innymi graczami.

Szóste miejsce to gra Truck Simulator: Ultimate, jest to gra Mobilna, która jest jak Euro Truck Simulator 2. Gra ma dobrą grafikę i bardzo polecam zagrać w tą grę, jest duża mapa, jak i sporo ciężarówek, oraz jak na to przystało długie, jak i krótkie trasy. W grze niestety nie ma trybu multiplayer, jeśli by był gra by była też dużo lepsza i byłoby można grać ze znajomymi.

Siódme miejsce to Subway Surfers. Gra już ma trochę lat ale jest nadal wciągająca, w grze chodzi oto że uciekamy przed policjantem, i przy okazji zbieramy monety za które możemy kupić na przykład nowy strój, jak i podczas gry różne boosty, które ułatwiają bicie rekordów w grze. Wielu ludzi nadal gra w tą grę ponieważ chcą pobić rekordy swoje jak i innych graczy. Mam nadzieję że zagracie i kogoś pobijecie.

Ósme miejsce należy do Lords Mobile W Lords Mobile takim najważniejszym celem, jest ulepszenie do jak największego poziomu Królestwa, dlaczego ponieważ gdy mamy większy poziom Królestwa to będzie nasz bronić przed mocniejszymi przeciwnikami w grze. Ulepszenie zamku nie jest takie proste, bo musimy jeszcze ulepszać dookoła różne budynki takie jak farma, pokój ulepszeń, jak i obozów dla naszych wojowników. Zachęcam was do zagrania, dlatego że na Serwisie Grynaplus możemy za to zadanie zdobyć aż 800 pkt to jest naprawdę dużo.

Dziewiąte miejsce jest dla gry 8 Ball Pool. W grze gramy po prostu w Bilarda, jeśli ktoś grał w prawdziwym życiu w bilarda to polecam ściągnąć ta grę, ponieważ ma realistyczną grafikę i przy okazji możemy zagrać ze znajomymi i zobaczyć kto jest lepszy w bilarda. W grze możemy brać udział w turniejach w których możemy zgarnąć fajne nagrody, oczywiście do gry :)

To byłoby na tyle, dzięki za przeczytanie :)

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy