logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

13

Kubix145

12 miesięcy temu

Turmoil - Przdstawienie

Niedawno zakupiłem grę Turmoil i okazała się bardzo trafna, lecz na początku byłem inaczej nastawiony do tej gry. Gra Turmoil opiera się na wydobywaniu Ropy Naftowej.

Gra wydaję się być nudna na początku, lecz po zagraniu w tą grę zupełnie tak nie jest i można się w nią naprawdę wciągnąć. 

Mechanika gry jest naprawdę przyjemna i zachęca do grania, opiszę ją pokrótce w kolejnym zdaniu:

Wcielamy się w postać, która musi, jak najwięcej zarobić, na początku trzeba iść do Ratuszu i wylicytować ziemię razem z trzema innymi graczami. Wydobycie ropy nie jest to takie proste jak się wydaję ze względu na to, że na początku do dyspozycji mamy kilku poszukiwaczy ropy, konie które transportują naszą rope, jak i również silos który służy do tego gdy będzie już dużo ropy możemy ją tam wlać, ale z dłuższym graniem możemy ulepszać swoje konie jak i silosy w danym miejscu na przykład w stajni. Jeśli braknie nam pieniędzy możemy wziąć pożyczkę w banku.

Mamy również na mapie dwa skupy Ropy Naftowej, podczas rozgrywki ceny ulegają zmianie, więc trzeba pilnować, żeby naprowadzić konie tam gdzie jest największa cena za Rope. Niestety ale gdy kupimy zbyt mało koni a postawimy kilka maszyn do wydobycia Ropy możemy również ulepszać rury, żeby szybciej wydobywać Rope, lecz może powstać wyciek Ropy, przez który na sam koniec zbierania, ponosimy koszty pieniężne. Warto też napisać, że wydobycie ropy trwa kilka miesięcy (oczywiście w grze), dam przykład: Zaczynamy w Styczniu a kończy w Czerwcu, jak i może być na przykład do końca Grudnia. Podczas grania jest miła atmosfera cicha, ładna muzyka, przez która moim zdaniem lepiej się gra. Są również różne jak to też możemy nazwać "Biomy" takie jak: Pustynia, Teren Lodowy jak i również Leśny.

Tak naprawdę byłoby to wszystko, teraz wyrażę moje dłuższe zdanie: Gra Turmoil jest ciekawa dla graczy którzy interesują się dawnymi czasami, a no dlatego że nie wozimy ropy w tej grze ciężarówkami tylko końmi. Gracz też musi być cierpliwy, żeby dużo zarobić w tej grze, bo to nie takie łatwe jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Dodatkiem jest tak jak pisałem wyżej, dobrze dobrana muzyka podczas rozgrywki. Grafika jest w miarę (nie jest to gra 3D), jest to taka jakby pixelowa grafika. Fabuła cała gry jest naprawdę dobra i bardzo wciąga. Mam nadzieję że kiedyś będziecie mieli okazje zagrać w Turmoil, bo jest naprawdę super jak lubicie takie klimaty.

Więc to byłoby na tyle w tym artykule mam nadzieję że wam się podobał i zerknięcie, a nawet zagracie w Turmoil :)

Pozdrawiam

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022