grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

19

GrynaPlus

2 lata temu

Valorant

O GRZE:

Valorant jest strzelanką PvP stworzoną przez Riot Games. Mamy kamerę pierwszoosobową. Na początku zaczynamy samouczek na strzelnicy, który wprowadza nas do gry. Dowiaduje się tam jakie klawisze za jakie akcje odpowiadają, a także jak radzić sobie z przeciwnikami, czyli walka w otwartym zwarciu bez jakiejkolwiek taktyki i zgrania z drużyną nie ma żadnego sensu, ani dla Ciebie, ale dla Twojej drużyny. Samouczek uczy także używać umiejętności postaci, a lepiej przed graniem danym agentem sprawdzić jakie ma zdolności i co robią, aby być lepiej przygotowany na rozgrywki. W grze mamy również duży arsenał broni i każda jest przydatna na swój sposób, ale niekiedy niektóre bronie są bardziej okazyjne, lecz każda jest użyteczna tak samo. 

Gra daje nam graczom wolną rękę, ponieważ możemy wybrać agenta, którym chcemy rozgrywać mecz. Agenci mają swoje (podklasy), jak np. kontroler, szturmowiec, inicjator. Niektóre klasy również przygowują Ciebie i Twoją drużynę na zmierzenie się w zwarciu z wrogiem za pomoca umiejętności, ktore odgrywają najważniejszą rolę w pojedynkach. Do agentów zaliczamy:

-Phoenix (agent, którym głównym atutem jest ogień. Może stawiać ścianę ognia, ale również rzucać kulą ognia LUB się nią leczyć poprzez rzucenie sobie pod nogi. Jego ult daje mu drugie życie przez co może sprawdzić zraszować wroga, aby odkryć jego pozycję dla sibie i drużyny.)

-sova (jest postacią od sprawdzania terenu. Może to robić za pomocą strzały zwiadowczej, która jeśli zlokalizuje wroga, to ukaże jego pozycję dla Ciebie i drużyny. ultem może atakowac na średni dystans nawet przez ściany)

-Jett (jest postacią, ktora jest szybka dzięki swoim umiejętnością, a także może wyskakiwać na wyższe miejsca, co czyni ją skutecznieją i trudniejszą do zlokalizowania. Jej ultem są noże, którymi może rzucać pojedynczo lub wszystkimi na raz - po zabiciu wroga nożami odzyskuje każdy nóż, który uderzył we wroga, dlatego lepiej rzucać celnie !) 

W owej grze mamy kilka map, ale każda jest duża i rozbudowana tak, aby każdy wyznaczał sobie taktykę na mapy i agentów, którymi najczęściej będzie owe mapy grać.  W grze mamy także kilka trybów:

-nierankingowy (jest to jako rankingowy, ale po przegranej lub wygranej nie dodaje i nie odejmuje się nic od rangi)

-rankingowa (gra na wyższym poziomie, w której walczymy o swoją rangę. Im lepsze umiejętnośąci tym lepszą rangę mozemy zdobyć)

-deatchmatch (gra typu każdy na każdego. Coś w rodzajku *rozgrzewki* przed rankingowym tak samo nierankingowy rownież może być rozgrzewką.)

RANGI:

Każda ranga rankingowa ma swoje 3 poziomy. Do głównych rank zaliczamy: żelazo, brąz, srebro, złoto, platyna, diament, nieśmiertelny i najlepsza, a mianowicie promienny - (jest to ranga, którą tylko potężni gracze mają szansę osiągnąć) 

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy