logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

5

Honos

1 rok temu

Valorant-Recenzja nowego agenta NEON

        W tym artykule przedstawię wszystkie zalety nie zapominając o wadach nowego bohatera w Valorant pochodzącego z Filipin.. Neon jak każdy duelista jest stworzony do oczyszczania bombsite i robienia entry zabójstw.. Sprawdza się również do bardzo szybkich rotacji z jednego na drugi koniec mapy..

        Pierwsza moc NEON nazywa się "Pas Wysokiego Napięcia" i kosztuje nas trzysta kredytów. Jest to podwójna ściania zadająca przeciwnikom obrażenia jeżeli w nią wejdą co zdecydowanie jest zaletą ,, niestety naszej drużynie też zadaje obrażenia więc jest to wada. Każda z scian odbiera 30 punktów życia na sekundę przeciwnikowi który jest w ścianie. Pas wysokiego napięcia stoi przez sześć-siedem sekund i na każdą rundę możemy zakupić jeden.. Ściany te bardzo pomagają całej drużynie sie niezauważenie gdzieś przemieścić lub odbić bomb site.

      Drugą mocą naszej NEON jest "Błyskawica Przekaźnikowa" która wprowadza gracza dotkniętego ją w ogłuszenie. Moc ta jest bardzo przydatna do sprawdzania cieżkich kątów gdzie przeciwnik może się ukrywać.. Niestety używając jej możemy wprowadzić w ogłusznie również samych siebie i naszą drużynę.. Bym był zapomniał że przy użyciu mocy jeden raz wystrzeliwujemy DWA pola ogłuszające..  W każdej rundzie możemy zakupić dwie razy ta moc i każda jedna kosztuje 200 kredytów. Ogłuszenie trwa 3 sekundy lecz to zdecydowanie wysytarczy żeby zabić przeciwnika.

     Trzecią mocą najnowszej duelistki jest "Wysoki Bieg" który dostajemy w każdej rundzie całkowicie za darmo. Ta umiejetność sprawia że przez maksymalnie 15 sekund biegamy o 25% szybciej a także na początku i co dwa następne zabójstwa otrzymujemy wślizg w trakciew którego jesteśmy jescze szybszi i mniejszy a także nadal możemy strzelać. Wślizg jest bardzo przydatny i ma dużo możliwości.. Możemy na przykład prześlizgnąć się pod pułapką Cyphera.

      Ult NEON stworzony przez Riot Games na którego potrzebujemy 7 punktów ulta  działa przez 20 sekund. Z każdym zabójstwem wskaźnik zwiększa się o 25%.. Jej wiązka błyskawic będzie miała 40 sztuk amunicji, z czego gracze mogą zużyć 20 sztuk na sekundę.. Po każdej wyładowaiu amunicji gracze musza poczekać 2 sekundy,, aż się zregeneruje. Ultem NEON możemy w bardzo krótkim czasie zrobić ace z względu na naszą predkość i  fakt ze nawet trafiając w klatkę piersiową naszego przeciwnika zadajemy bardzo dużo obrażeń w krótkim czasie nawet porównując do broni jak phantom czy vandal.

       Podsumowując moją wypowiedź, mogę fundamentalnię stwierdzić że NEON jest godnym polecenia duelistą lecz żeby nią dobrze grać musimy mieć bardzo dobry refleks i game sens żeby zabijać naszych przeciwników i pomagać naszej drużynie..

   Miłego dnia lub nocy :)) Pozdrawiam.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022