logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

11

Karolek978

1 rok temu

W tym poradniku omówię wam jak przejść kilka misji z gry LEGO Jurassic World

Gra Lego Jurassic World to kolejna gra z serii przygodowych gier akcji.

W grze tej ukaże nam się akcja z czterech filmów a mianowicie:

Jurassic Park

Jurassic Park Zaginiony Świat

Jurassic Park III

Jurassic World

Gra ta to kolejna produkcja studia Tt.

W tym poradniku omówię wam jak przejść kilka misji z gry LEGO Jurassic World

Polecam do subskrybowania mojego kanału na YouTube Karolek978:

https://www.youtube.com/channel/UCPqjJvPf0UDqi36ikKoUoqg

Na tym kanale pojawiają się różne treści o różnych grach.

W tym momencie przejdźmy do poradnika:

PROLOG

Na początku dostaniemy scenkę przerywnikową podczas, po której będziesz miał do wyboru dwie postacie. Na początku mówię że to nie jest jeszcze sam początek gry. Dobra bez przedłużania, na początku grając jako ktokolwiek skorzystaj z wózka widłowego znajdującego się po prawej stronie, aby zniszczyć skrzynkę elektryczną. Następnie z porozrzucanych klocków zbuduj urządzenie, które służy do odpalenia drabiny. Żeby odblokować generator zmień postać na elektryka i naładuj urządzenie, następnie wejdź na górę i jako Robert Muldoon podnieś klocek leżący na ziemi po lewej stronie i idź jego tropem. Gdy dojdziesz do końca zbuduj platformę i następnie traf w reflektor aby dostać kolejne klocki. Teraz z klocków dokończ już budowę platformy i przejdź za wagon z dinozaurami i pomóż go popchać w stronę wybiegu. Następnie jako Robert Muldoon podejdź do terminala z tyłu i wpisz kod tak jak wyświetla ci się aktualnie na ekranie. Następnie jako elektryk wejdź na wagon i uruchom skrzynkę elektryczną. Po krótkiej scence przerywnikowej przeniesiemy się do Montany. Następnie grając jako Alan Grant idź w prawą stronę i wykop kości z kupy piasku, następnie wybuduj szkielet welociraptora i wskocz na niego za pomocą Ellie Sattler. Następnie zburz skrzynie na pagórku aby Alan mógł dostać się do kolejnego szkieletu. Później zniszcz stolik i jako Alan Grant wybuduj drugi szkielet. Później wróć się w lewą stronę i zniszcz wszystkie pobliskie obiekty. Następnie wybuduj z rozsypanych klocków zbuduj pojazd za pomocą którego oczyść pobliskie miejsce. Gdy to zrobisz za pomocą 

Alana wykop oraz wybuduj ostatni już szkielet. Następnie podejdź do wiszących skrzyń i przetnij szczurek korzystając ze szpona raptora Alana Granta. Gdy skrzynie spadną wejdź po nich i przejdź na prawo i zniszcz taczki aby uzyskać koło. Następnie zanieś koło do maszyny i podejdź do zarośli po prawej stronie i zetnij je za pomocą szpona. Gdy ci się uda to zrobić to weź ten przedmiot i zanieś go do maszyny. Następnie wejdź na maszynę i zniszcz klocki na ziemi aby uzyskać obraz na komputerze. Na końcu musisz udać się do przyczepy. Aby to zrobić zmień się na Ellie Sattler i wskocz na klapę pojazdu, następnie zbuduj z klocków trampolinę i dostań się na górę. Później dostaniesz scenkę przrywnikową po której misja się zakończy.

 

W tym poradniku opiszę jeszcze kolejną misję:

Następnie zaczynamy pierwszą misję. Na początku wychodząc z helikoptera udaj się w lewą stronę do Jurassic Parku(w innych poradnikach idę w prawo). Wejdź do samochodu i dojedź do pierwszej bramy. W tym momencie musisz otworzyć bramę, aby to zrobić na początku zagraj Alanem Grantem następnie podejdź do prawej strony i zniszcz krzaki a następnie wykop potrzebne części. Z części zbuduj konsolę, aby z niej skorzystać zmień postać na Johna Hammonda. Gdy skorzystać z konsoli wejdź do pojazdu i wyrusz przed siebie. Po krótkiej scence przerywnikowej (tak fajny dinuś), wejdź do samochodu i pojedź do kolejnej bramy. Aby się dostać dalej wskocz na platformę po lewej stronie i zniszcz skrzynki jako Ellie Sattler. To samo zrób po drugiej stronie ale na początku użyj kła Alana Granta. Gdy wejdziesz na górę zbuduj na bramie coś do otwierania po dwóch stronach. Następnie wejdź do budynku za niebieskimi klockami. Później po dość długiej scence przerywnikowej, musisz nakarmić velociraptory.  Najpierw udaj się w dół lokacji i zniszcz skrzynki, następnie wybuduj platformę dla krowy. Aby przynieść krowę najpierw po lewej stronie znajdziesz panel. Następnie przejdź po śladach i później wybuduj panel. Skorzystaj z panelu i wejdź do krowy. Aby zabrać krowę, zmień postać na opiekuna dinozaurów i podejdź do panelu elektrycznego i skorzystaj z niego. Następnie wejdź na krowę i pojedź w wyznaczone miejsce. Następnie gdy krowa wejdzie na platformę zmień postać na Roberta i traf w cel na żurawiu. Następnie wejdź na żuraw i przenieś krowę do zagrody. W tym momencie kończymy poradnik następna część w przyszłym tygodniu.

 

Polecam do subskrybowania mojego kanału na YouTube Karolek978:

https://www.youtube.com/channel/UCPqjJvPf0UDqi36ikKoUoqg

Na tym kanale pojawiają się różne treści o różnych grach.

 

Inne gry LEGO:

 • Lego Piraci z Karaibów
 • Lego Marvel Super Hero
 • Lego Star Wars The Complete Saga
 • Lego Marvel Avengers
 • Lego Jurassic World
 • Lego Star Wars Wojny Klonów
 • Lego Worlds
 • Lego Przygoda 2
 • Lego Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy
 • Lego City Undercover
 • Lego Batman 3 : Poza Gotham
 • Lego Marvel Super Heroes 2
 • Lego The Hobbit
 • Lego DC Super-Villains
 • Lego Iniemamocni
 • Lego Indiana Jones: The Original Adventure
 • Lego Władca Pierścieni
 • Lego City Builder
 • Lego City Explorers
 • Lego Life
 • Lego Friends
 • Lego Hidden Side

Oczywiście to nie wszystkie gry z serii Lego.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022