logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

17

MatHeo

9 miesięcy temu

Warframe

O GRZE:

Warframe to bardzo rozbudowana gra typu PvE, w której walczymy z dwoma frakcjami, a mianowicie z Grinami i Corpusami. Grinierzy są to ludzie, którzy nie mają zbhtnio rozbudowanej technologii, czyli mają kamery mniej efektywne niż ich konkureci Corpsi, lecz także nie mają jednostek zmechanizowanych, a Corpsi już tak. Corpusi są także ludźmi obitymi strojami, a także mają różne jednośtki. Jest to armia ludzko - mechaniczna. Na początku gry mamy do wyboru klasę, a każda ma swoje plusy, a także minusy:

-excalibur (jest to klasa, która zadaje mniejsze obrażenia, ale ma dużo większą wartość zdrowia i pancerza z porównaniem do innych klas)

-mag (jest to klasa, która zadaje nawet potężne obrażenia - umiejętnościami, ale ma bardzo mało zdrowia i pancerza)

Przez całą grę naszym głóenym pojazdem jest statek latający, który jest swego rodzaju (domem). Na nim możemy zrobić wszystko dla dobra naszej postaci. Z czynności statku wyróżniamy:

-sklep (jest to miejsce, gdzie możemy zakupić przedmioty, postacie i bronie za główną walutę w grze - platynę)

-warsztat (z czasem w grze zdobywamy plany broni, postaci i innych przydatnych przedmiotów, które możemy wytwarzacz w warsztacie za odpowiednią liczbę potrzebnych materiałów)

-( ja to nazywam - upgrejder, ale ma to inną nazwę) jest to miejsce, w które wchodzimy postacią i możemy ją tam modyfikować. Możemy zamieniać bronie, dodawać dodatki do postaci i broni - dodatki wyskakują czasami z przeciwników, a nieraz są one bardzo dobre. Im większy poziom broni i postaci tym więcej otrzymujemy punktów na dodatki, a im więcej punktów, tym więcej dodatków, a także korzyści, które owe dodatki dodają.

-Miejsce dowodzenia (miejsce, w którym możemy sobie wybrać misję, którą będziemy rozgrywać. W grze wytępują planety, a na nich są misje. Aby otrzymać dostęp do innych planet trzeba wykonać wymagane qesty, a następnie pokonać *strażnika*, który znajduje się na łączniku. Po jego pokonaniu nie dość, że itrzymuje dostęp do planety, z którą się łącznik połącza to jeszcze itrzymuje schematy broni i inne przydatne rzeczy)

-miejsce z misjami (można tam akceptować misje, które rozgrywa się na planetach. Misji jest kilkanaście i mają one swoją fabułę. Nieraz misje mogą być rozgrywane na misjach, które się zaliczyło, ale wtedy pojawia się tam *dodatkowa zawartość*, np. idziemy do miejzca, gdzie wcześniej nie mieliśmy dostępu. 

W owej grze mamy również walki z bosami, które są urozmaicone większym poziomem trudności. Najbardziej podstawowym z nich jest Vor, które jest zwierzchnikiem Grineer.

W grach jest także sporych rozmiarów lokaluzacja, do której da się dostać w jednej bazie, a następnie trzebaa tam wjechać eindą. Miejsce zwane pustkowiami. Są tam czadami aktywności główne dla misji lub poboczne. Dają one nagrody. Niersz można tam również spotkać materiały, których albo się nie da spotkać, albo da...ale rzadziej. 

W owej grze mamy ogromny wybór postaci i broni, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatki zwiększają nasze możliwości i skuteczność w walce z przeciwnikami.

W grze jest także ileś rodzaji misji, np. eksterminacja, obrona, polowanie, sabitaż itp.

Gra otrzymuje niemalaże regularne aktualizacje, które urozmaicają grę nowymi zawartościami, np. dodatkami, poziomami, misjami, postaciami, brońmi, a także schematów do wytwarzania. Niektóre schematy wymagają ogromnej ilości przedmiotów, których czasem łatwiej kupić niż zdobyć. Takim zestawem jest np. zestaw Prime, który składa się z postaci i niektórych broni.

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022
cookie

Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookie (więcej informacji)