logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

2

Mvti

1 rok temu

World Of Tanks Blitz-recenzja

W tym artykule opiszę według innych najlepszą gre na telefon,i ocenię i powiem wam czy według mnie też to najlepsza gra na telefon.Może pierw zatrzniemy od oceny sterowania czołgów w tej grze,ale jeszcze przed chciałem powiedzieć że ta gra jest grą twórcy World Of Tanks.

Sterowanie:W grze jest joystick i nim kierujemy a jeśli chcemy wykierować strzał snajperski to musimy kliknąć przycisk który jest po lewej stronie,ale nie ma co się martwić na początku jest tutorial,więc się możemy nauczyć.Jak chcemy trafić w przeciwnika nabój musi być nakierowany na przeciwniki,jak chcemy użyć apteczki,lub innego zestawu klikamy poprostu pod paskiem z życiem,moim zdaniem sterowanie bardzo proste oceniam je dobrze 9/10,mogliby jakoś ułatwić strzelanie ale to tylko moja opinia.Teraz pora na ocenę trybów

Są tylko dwa tryby:

Bitwa Standartowa-To gra typu drużynaVSdrużyna. Każda drużyna ma 7 osób,zazwyczaj system dopiera taki sam tier,ale czasami mogą być połaczone tiery wyżsże/niższe. Polega w tym trybie by wszystkich przeciwników zabić albo zająć bazę.To jest najbardziej lubiany tryb przez graczy.Oceniam go 10/10. Teraz pora na kolejny tryb!

Dominacja-To tryb w którym są trzy bazy A,B,C,i zajęcie bazy daje punkty,ale musimy zdobyć 1000 punktów.baze daje 5 punktów na sekundę,ale jak kogoś zabijemy dostajemy +100 punktów,ale gdy oni nas zabiją kogoś z naszej drużyny my stracimy 1000 punktów,wygrywa drużyna która ma więcej punktów,albo która pierwsza osiągnie 1000pkt.Tryb oceniam na 7/10,nikt nie lubi tego tryby,z tego co wiem lecz są osoby które go lubią.Teraz myśle aby opisać o czołgach.

Czołgi mają swój kraj pochodzenia i rodzaj,są 3 rodzaje-Niszczyciel czołgów oznaczony trójkątem,Czołgi średnie oznaczone przeciętym kółkiem.A czołgi ciężkie oznaczone przeciętym kółkiem z jeszczę jednym przecięciem,krajów nie będę oceniał i ich poszczególnych czołgów,tylko ich rodzaje.(Aby kupić czołg trzeba mieć kredyty i srebro i aby je kupić trzeba je znaleźć w drzewie geologicznym.nie możemy od razu tiera np.8 musimy kupić pierw 1 tier,2 tier itd to 8 tieru,ale dobra pora na ocene rodzaji czołgów.

Niszczyciel czołgów,szybki czołg,zadaję dużo obrażeń,ale za to ma mniej życia od pozostałych rodzajów czołgów,bardzo lubię rodzaj tych czołgów i inni też bardzo lubią. Ocena 10/10!

Czołgi średnie-czołg z średnią prędkością i zadają średnie obrażenie i mają średnie życie,po nazwie możemy zawnioskować że jest średni,ocena 8/10

Czołgi ciężkie-wolne czołgi,zadają dużo obrażeń,ale są wolne,mają silny pancerz i są naprawdę dobre,ocena 9/10!

Ogólna recenzja!

Grafika bardzo dobra,sterowanie naprawdę dobre a czołgi to poprostu kwestia wyboru kto jakie woli ale czołgi są naprawdę dobre,jeszcze dodam bo nie napisałem można grać z przyjaciółmi w plutonie co idzie na plus,ale największym plusem jest to że to jest na telefony i na komputery! Podoba mi się to że jest to gra twórcy WOT'a czyli World Of Tanks.Dziękuję za przeczytanie artykułu!

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022