logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

10

Iwo6443431

9 miesięcy temu

wttg, czyli gra typu horror

Czym jest czerwony pokój? A dlaczego go szukamy? Oto pytania, które zadajemy sobie w „wellcome to the game”. Dowiadujemy się, że „głęboka sieć” to niebezpieczny akwen.

Gra autorstwa Reflect Studios to mała gra logiczna typu horror.

Wcielamy się w bezimiennego mężczyznę, który szuka Czerwonego Pokoju. Aby go znaleźć, musimy znaleźć osiem kodów ukrytych na różnych stronach internetowych. Te kody prowadzą do adresu internetowego, który prowadzi nas do Czerwonego Pokoju. Ale nie zdradzimy, co to jest. Na poszukiwania mamy tylko 30 dni.

Strony internetowe do tego można znaleźć w głębokiej sieci. Ta witryna internetowa obsługuje strony, które zwykle są niedostępne. Tutaj możesz kupić leki, uzyskać informacje o tym, jak przygotować ludzi i wiele więcej. Oferujemy kilka stron, które możemy otworzyć, klikając na nie. Możemy też rozwiązywać łamigłówki, a dzięki temu zyskać jeszcze więcej okazji do odkrywania kodów. Jednak niektóre adresy internetowe są dostępne tylko w określonych porach dnia, więc czasami możemy uzyskać dostęp do informacji dopiero później.

Jednak nie jest łatwo znaleźć osiem kodów. Niektóre z nich są bardzo dobrze ukryte i można je odkryć tylko za pomocą zagadek. W międzyczasie hakerzy próbują uniemożliwić nam wyszukiwanie. Mogą to zrobić, uruchamiając atak DoS lub jądro. Ale nie jesteśmy bezbronni, mamy przeciwko temu dwa narzędzia. Dają nam one możliwość odparcia ataków. Aby zapobiec atakowi DoS, musimy skierować strzałki w określonym kierunku, tak aby atak był skierowany poza system. W przypadku hackowania jądra musimy wpisać wiersze tekstu dokładnie tak, jak zostały nam one podane. Na obydwoje mamy tylko określoną ilość czasu. Jeśli nie zdążymy odeprzeć ataków na czas, zostaniemy zhakowani i stracimy kilka dni.

Jakby hacki nie wystarczyły, krążą plotki, że jeśli wejdziesz zbyt głęboko w głęboką sieć, zostaniesz porwany. Dlatego zawsze musimy uważnie słuchać i jak coś się dzieje, szybko gasić światło, żeby nikt nie wiedział, że jesteśmy w domu. Jeśli tego nie zrobimy, może nam się przydarzyć coś złego.

Rozgrywka w grze jest bardzo prosta. Klikamy z boku na bok, badamy je i jeśli znajdziemy kod, zapisujemy go w naszych notatkach. Ataki hakerskie są również bardzo szybkie, nawet jeśli ataki na jądro są nieco trudniejsze. Czasami są bardzo długie wiersze tekstu, które musimy skopiować. Ale przeważnie czasy hacków są ustalane sprawiedliwie.

Jednak łamigłówki są czasami trochę trudne do znalezienia i pracy na zasadzie prób i błędów.

Istnieją również strony internetowe, które nigdy nie są otwierane, więc nic się nie dzieje za każdym razem, gdy próbujemy je otworzyć. Na dłuższą metę może to być trochę irytujące. Ataki hakerskie również nie są ustawione według określonego schematu. Czasami musimy odeprzeć trzy z rzędu, aby dostać się do witryny, która nie działa. Jest to frustrujące i nieco zakłóca atmosferę.

Gra posiada funkcję pozwalającą na zabawę z mikrofonem. Kiedy go aktywujemy, musimy upewnić się, że jesteśmy bardzo cicho, gdy słyszymy hałas. Jeśli mówimy lub robimy jakiś inny dźwięk, może być słyszalny.

Na początku gry otrzymujemy telefon, który wyjaśnia nam wszystko i działa jak samouczek. Wspomniane jest tutaj wszystko, co ważne i możemy raz przećwiczyć ataki hakerskie. W przeciwnym razie gra zależy wyłącznie od nas.

Podsumowując, fajny horrorek, którego warto sobie kupić.

Pozdrawiam

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022
cookie

Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookie (więcej informacji)