QUIZY
16
Użytkownik
ludziska czemu wy nie gracie quizow ? - fajnie i szybko mozna nabic monety.
2 Komentarze
12
2 lata temu
Bo większość ludzi, żeby zagrać quiz (znaleźć przeciwnika) musi czekać godzine
16
2 lata temu
no nie wiem - ja ze znalezieniem przeciwnika raczej nigdy nie mialem wiekszych problemow ....