grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Forum

Znajdują się tu wszystkie wątki napisane przez naszych użytkowników!

2 miesiące temu
grynaplus Dzienny bonus: 0/20% bg 5 wojtas3103 447 Zdobywaj punkty Quizy Nagrody Polecaj serwis Odznaki Odebrane nagrody Forum Ranking Sklep Dodaj artykuł Blog Inne Kody bonusowe FAQ Blog Polityka prywatności Regulamin GrynaPlus Blog Jak mieć 1500 punktów dziennie na Gry na Plus ? last-activity-icon Ostatnie aktywności użytkowników Ukończono zadanie Ankiety Piotrus777 Ukończono zadanie Ankiety Piotrus777 Ukończono zadanie Ankiety Piotrus777 Blog Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników! 9 Lubiekroliki 2 lata temu Jak mieć 1500 punktów dziennie na Gry na Plus ? Jak mieć 1500 punktów dziennie na Gry na Plus ? Witaj, skoro to czytasz, to zapewne chciałbyś mieć dużo punktów na stronie Gry na Plus, ale nie wiesz jak je zdobyć. Jeśli tak, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie - w tym artykule opiszę sposób, dzięki któremu możesz zdobyć 1500 punktów dziennie! (Sama z tego sposobu korzystam i serdecznie go polecam). Korzystaj z dziennego bonusu Gdy w ciągu jednego dnia uda ci się zdobyć 1000 punktów, otrzymujesz tak zwany dzienny bonus czyli dodatkowe 500 punktów. Także aby mieć 1500 punktów, wystarczy, że zdobędziesz 1000, a strona sama przyzna Ci połowę tego w ramach bonusu. Pisz artykuły Pisanie artykułów jest według mnie najlepszym i najprzyjemniejszym sposobem zarabiania na tej stronie. Artykuł możesz napisać na dowolny temat, ważne jest tylko to, aby był to twój autorski artykuł - nie może być skopiowany z internetu. Punktacja artykułów jest następująca: 2500-3000 znaków - 100 punktów 4500-5000 znaków - 200 punktów 6500-7000 znaków - 300 punktów 10 000 i więcej znaków - 400 punktów Jeśli chcesz zdobyć 1500 punktów w ciągu dnia, najlepiej by było, gdybyś napisał artykuł, za który dostaniesz 400 punktów, także musi on mieć przynajmniej 10 tysięcy znaków. Może Ci się wydawać, że nie dasz rady, lecz w praktyce nie jest to wcale tak dużo. Niestety minusem jest to, że nie można skopiować tekstu i wkleić w licznik znaków, lecz na stronie jest licznik słów. Przeciętny wyraz ma średnio 6 liter, ale ja wam polecam liczyć jedno słowo jako 5 liter, po pierwsze dla tego, że łatwiej jest to policzyć (dodajesz zero na końcu i dzielisz na 2) a po drugie na wszelki wypadek lepiej mieć więcej słów. Jeżeli nie wiesz, jak napisać artykuł na 10 000 znaków, pisz poprostu to, co przychodzi ci do głowy i nie przejmuj się znakami. Po jakimś czasie możesz zobaczyć ile masz słów i napewno trochę ich będzie. Przy założeniu, że jedno słowo ma 5 liter, potrzebujemy 2 000 wyrazów, by otrzymać 400 punktów. Artykuły możecie pisać o swoich ulubionych grach, serialach, książkach... Poprostu o czym chcecie, także z tym nie powinno być problemu. Gdy już nie macie pomysłu, co więcej napisać, a nie macie wystarczającej liczby znaków, możecie na przykład podzielić się własnym odczuciem na dany temat za pomocą nawiasu. (Ja tak robię i czasem dzięki temu mam nawet dwa razy więcej znaków). Oceniaj artykuły Oprócz pisania artykułów, możesz również oceniać te napisane przez innych. Wystarczy, że wejdziesz w bloga i na jakikolwiek artykuł, zjedź na dół i kliknij przycisk ,,oceń artykuł''. Wtedy wyświetli Ci się reklama (ważne jest, abyś jej nie pomijał, w przeciwnym razie strona nie da ci punktów). Po obejrzeniu reklamy możesz wystawić opinię - kilkasz ile dajesz gwiazdek między 1 a 5 i możesz napisać swoje odczucia co do artykułu, jednak nie jest to konieczne. Nie zależnie od tego ile dasz gwiadek, otrzymasz nagrodę w wysokości 5 punktów. Warto pamiętać o tym, że jeden artykuł można ocenić tylko raz oraz o tym, że dziennie można ocenić maksymalnie 3 artykuły. Także z tego sposobu możemy otrzymać 15 punktów dziennie. No dobrze ale co z resztą punktów? 1000-400-15=575 Czyli brakuje nam jeszcze 575 punktów. A więc jak je zdobyć? Ściana ofert W zakładce ściana ofert możecie znaleźć różnego rodzaju aplikacje, gry i ankiety. Ja osobiście nie przepadam za ścianą ofert, gdyż nie raz było tak, że wykonałam zadanie a nie dostałam za nie punktów. Niby system weryfikuje to automatycznie ale mi jakoś nie zawsze chce weryfikować. Czasem w tej zakładce możecie znaleźć na przykład różnego rodzaju quizy, za które możecie zdobyć 4-10 punktów. Nie jest to dużo, jednak quizy nie zajmują dużo czasu i nie trzeba mieć samych poprawnych odpowiedzi, by przyznano Ci punkty. W tej zakładce możecie znaleźć również interesujące minigry oraz wyzwania. Za nie możecie zdobyć kilkadziesiąt-kilkaset punktów. Uznajmy, że z quizów na tej stronie dostaniesz 75 punktów, a z minigier itd. - 100. Wobec tego potrzebujemy już tylko 400 punktów. Ankiety Niestety do ankiet nie jest łatwo się zakwalifikować, jednak, gdy już się zakwalifikujesz, nie ma żadnego problemu, a punkty naliczane są automatycznie. Im mniej punktowana ankieta, tym łatwiej się do niej dostać. Jeśli ankieta jest wysoko punktowana, to znaczy, że chcą zachęcić jak najwięcej osób do wejścia w nią, dzięki czemu po jakimś czasie napewno znajdą osobę, której szukają. Przykładowo, do ankiety za 200 punktów mogą szukać 30-letniej kobiety z Warszawy pracującej w banku. I nawet jeśli mieszkasz w Warszawie i pracujesz w banku, ale masz 29 lat, nie zakwalifikujesz się. Oni szukają kogoś kto ma 30. Jednak można liczyć na to, że przy odrobinie szczęścia do jakiejkolwiek ankiety się zakwalifikujemy i dostaniemy 100 punktów. W związku z powyższym brakuje nam jeszcze 300 punktów. Gry Przykładowe gry, w które możecie zagrać: Blast Friends: Match 3 Puzzle Co musicie w niej zrobić: 1. Musisz poprostu zainstalować tą aplikację i ją uruchomić 2. Po osiągnięciu 50 poziomu otrzymujesz 43 punkty 3. Po skończeniu 100 poziomu dostajesz 41 punktów 4. Gdy przejdziesz 200 poziom to otrzymasz 85 punktów 5 i ostatni krok: Osiągnij 500 poziom, wtedy dostaniesz aż 213 punktów 43+41+85+213=382 Grę możecie pobrać na telefon - zarówno na android-a jak i na IOS-a Magic Jigsaw Puzzle - Game HD Po osiągnięciu 7-go poziomu, otrzymasz 350 punktów. To również jest gra na telefon. Wymaga instalacji. Zadania Po wykonaniu powyższych kroków, powinieneś dostać 1000 punktów + wtedy otrzymasz ,,dzienny bonus'' w postaci 500 punktów, więc będziesz mieć 1500 punktów czyli osiągniesz cel! Jednak jeśli któregoś z tych punktów nie masz ochoty robić (ja na przykład nie chcę grać w gry) możesz skorzystać z zakładki ,,zadania''. Na stronie Gry na Plus możecie kupić sobie realne usługi w mediach społecznościowych, jeśli ktoś inny kupił na przykład 50 subkrypcji na YouTube, zasubskrybowanie jego kanału będzie wyświetlało się w zakładce ,,zadania'' tak długo, dopóki te 50 osób go nie zasubskrybuje. Każdemu wyświetlają się inne zadania, jednak większość z nich dotyczy przykładowo polubienie zdjęcia na instagramie, obserwacja na tiktoku lub powyżej wspomniana przeze mnie subskrypcja na YouTube. Za subksrybcje lub polubienia dostajemy 5 punktów. Natomiast czasem w sekcji zadań jako zadanie pojawia się zarejestrowanie na jakiejś stronie itd. i wtedy dostajemy za to między 20 a 100 punktów. Także korzystając z zakładki zadania również możemy zdobyć trochę punktów. Dodatkowe punkty Nie zapominajmy o tym, że mamy szansę na zdobycie dodatkowych punktów! Codziennie za zalogowanie się na stronie mamy specialny bonus - możemy zakręcić kołem fortuny, w którym wygrywamy między 1 a 20 punktów. Warto również sprawdzać kanał na YouTube i Discordzie oraz konta na Facebooku strony Gry na Plus - co jakiś czas pojawiają się tam kody bonusowe, z których możemy dostać między 19 a 100 punktów! Podsumowanie Mam nadzieję, że ten artykuł Wam się spodobał. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy będziecie się strarać zdobywać 1500 punktów dziennie. Nie zapomnijcie ocenić tego artykułu - dostaniecie za to 5 punktów, tylko nie pomijajcie reklamy :) Pozdrawiam serdecznie oraz życzę miłego zarabiania!!!
2 miesiące temu