grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

6

mikolajlubiplac

rok temu

10 najlepszych filmów na disney +.

Disney+ jest jednym z najlepszych platform streamingowych dostępnych obecnie. Zawiera on ogromną kolekcję filmów i seriali, w tym niektóre z najlepszych produkcji Disneya, Marvela, Pixara i Star Wars. W tym artykule omówimy 10 najlepszych filmów dostępnych na Disney+.

 

"Hamilton" - ten film jest nie tylko świetnym musicalem, ale także jednym z najważniejszych filmów ostatniej dekady. Zobaczysz niezwykle talentowanych aktorów wcielających się w postacie z historii i usłyszysz wspaniałą muzykę Lin-Manuela Mirandy.

 

"Król Lew" - ten klasyczny film Disneya jest jednym z najlepszych filmów animowanych wszech czasów. Zobaczysz niezapomniane piosenki i wspaniałą historię o miłości, przyjaźni i odwadze.

Król Lew online na VOD.PL

"Avengers: Koniec gry" - ten film jest kulminacją 10-letniej podróży Marvel Cinematic Universe i jednym z najlepszych filmów super bohaterskich wszech czasów. Zobaczysz wszystkich swoich ulubionych bohaterów razem na ekranie i zobaczysz, jak ich historie zmierzają do spektakularnego finału.

Avengers: Koniec gry - kilka rzeczy, o których warto wiedzieć zanim  wybierzecie się do kina - Juniorowo

"WALL-E" - ten film Pixara jest jednym z najlepszych filmów animowanych ostatniej dekady. Zobaczysz niezwykle zabawnego i wzruszającego robota, który przemierza pustynie Ziemi w poszukiwaniu miłości.

Wall-E". Wielkie czyszczenie planety Ziemia [RECENZJA] - Telemagazyn.pl

"Star Wars: Odyseja Skywalkera" - ten film jest ostatnim filmem w trzeciej trylogii Star Wars i jednym z najlepszych filmów science fiction wszech czasów. Zobaczysz niezapomnianych bohaterów, wspaniałe bitwy i spektakularne zakończenie sagi.

Stormtrooper Star Wars GIF - Stormtrooper Star Wars Stormtroopers -  Discover & Share GIFs

"Zootopia" - ten film Disneya jest zabawnym i wzruszającym filmem animowanym, który opowiada historię policjantki i przestępcy, którzy razem próbują rozwiązać tajemniczą sprawę.

Zootopia (2016) - IMDb

"Moana" - ta animacja Disneya jest pełna pięknych piosenek i wzruszającej historii o dziewczynie, która wyrusza w pełną przygód podróż, aby odnaleźć swoje przeznaczenie.

Moana (2016) - IMDb

"Pixar SparkShorts" - te krótkie filmy animowane od Pixara są pełne zabawy, humoru i wzruszeń. Zobaczysz różnorodne historie i zobaczysz, jak animacja może opowiadać niezwykle emocjonalne i interesujące historie.

Pixar Source — Pixar's Sparkshorts: OUT, streaming May 22 on...

"Marvel Studios: One Shot" - ta seria dokumentalna opowiada historię powstawania filmów Marvel Cinematic Universe i pokazuje, jak wielka produkcja i wielcy twórcy tworzą jedną z największych franczyz filmowych wszech czasów.

Marvel One-Shot Collection Added To Disney+ – What's On Disney Plus

"Ralph Demolka: Złamani" - ten film Disneya jest kontynuacją klasycznej animacji "Ralph Demolka w internecie" i opowiada historię bohatera, który wyrusza w pełną przygód podróż do krainy gier.

The Zing Channel — Woah, you have teeth, I think I never saw you...

Te filmy to tylko niektóre z najlepszych produkcji dostępnych na Disney+. Każdy z nich jest wyjątkowy i wart jest obejrzenia. Jeśli jesteś fanem Disneya, Marvela, Pixara lub Star Wars, to Disney+ jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Disney-plus-logo GIFs - Get the best GIF on GIPHY

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy