grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

19

GrynaPlus

2 lata temu

7 Days To Die

7 Days to Die zostało wydane 13 grudnia 2013r. Jest to gra single player lub multiplayer. Gra ma ogromny otwaty świat i jest strzelanka pierwszoosobową. Gra jest typem SURVIVAL-HORROR

7 Days to Die on Steam

Rozpoczynamy grę bez niczego w naszej głównej bazie i na początku (w prawym górnym rogu) są qesty, które wprowadzają nas do najbardziej podstawowych mechanik gry, jak np. kraftowania (w grach survival horror jest to NAJWAŻNIEJSZA MECHANIKA). W grze mamy ogromny otwarty świat i kazdy z nas może zagrać, jak sobie upodoba. Czy zacznie od walki z zombiakami, czy też lutowania domów to juz od niego zależy, ale w owej grze lutowanie domów jest najłatwiejszym sposobem na znalezie przydatnych materiałów. NIeraz na początku gry nie są potrzebne, ale w dalszej części gry - już tak. W grze wyróżniamy wiele rodzaji zombie, ale takim najbardziej upartymi i zatartymi są PSY ZOMBIE (są to zwykłe psy zombie, które zadaja nam mocne obrażenia i są szybkie).

7 Days to Die

Gra ma także to co my gracze lubimy, a mianowicie UMIEJĘTNOŚCI. Po wbijaniu poziomów w owej grze otrzymuje punkty umiejętności, które możemy wydać w ekwipunku (klikami na I, a następnie w postać - umiejętności), a tam już nasz wybór w co pójdziemy w pierwszej kolejności. Niektóre umiejętności są priorytetem, lecz niektóre nie (ale to nie znaczy, że nie są potrzebne).

KUPIEC:

W 7 daysach w głównej bazie występuje kupiec, u którego możemy zakupić bronie, a także wziąść *robotę*, czyli zadanie. Po wykonaniu pracy otrzymuje jedne z 2 przedmiotów (wybieramy sobie, który chcemy otrzymać), a także najważniejsza walutę w grze, a mianowicie zółte monety. Monety możemy zdobywać np. poprzez wykonywanie robót, ale rownież poprzez sprzedawanie przedmiotów u kupca (nie przyjmuje wszystkich towarów). Droższymi towarami są schematy, które możemy znajdować w *zaplombowanych skrzynkach*. Robotami jakie sa z reguły do wykonania to:

-zakopane zapasy (musimy odkopać zapasy i porzmowiać z kupcem)

-oczyścić teren z zombiaków (musimy zaznaczony obaszar oczyścić z każdego zombiaka co do jednego)

-odzyskanie zasobów (misja, w której musimy wbijać do zaznaczonych budynków i odnaleźć w nich zapasy, po które zostaliśmy wysłani. Najlepiej najpierw zlutować budynek, a dopiero następnie wziąść *przedmiot misji*).

Bronie w owej grze maja swoje poziomy od 1 do maksymalnego. Bronie na lepszych poziomach zadaja większe obrażenia, ale rownież maja lepszą wytrzymałość, przez co wolniej sie psują i są używane dłużej. Ubrania w owej grze również mają swoje poziomy, ale ubrania dają nam przydatne statystyki, jak np. odporności (na zimno, ciepło itd.).

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy