grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

FAQ

Znajdziesz tu odpowiedzi na różne pytania związane z grynaplus.pl

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

FAQ

Czym jest GrynaPlus.pl?

GrynaPlus.pl to serwis z darmowymi grami online, dzięki którym możesz zbierać punkty, które możesz wymienić na nagrody takie jak Paysafecard, v-dolce do Fortnite lub klucze do gier.

Muszę mieć ukończone 18 lat żeby korzystać z serwisu?

Nie! Osoba w każdym wieku może korzystać z naszej strony.

Mam problem dotyczący mojego konta, jak mogę się z wami skontaktować?

Pamiętaj, aby zawsze poszukać odpowiedzi na swoje zgłoszenie najpierw w specjalnie stworzonym dla Ciebie FAQu. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na twoje pytanie, skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt na stronie

Czym są punkty i jak mogę je zdobyć?

Punkty to waluta naszego serwisu. Można je zdobyć za wykonywanie zadań w grach, a następnie wymienić je na nagrody zupełnie za darmo.

Jak się zarejestrować ?

Użyj formularza na stronie grynaplus.pl, aby dołączyć do naszej społeczności. Dane, które wpiszesz będą służyły do weryfikacji Twojej tożsamości podczas przyszłych logowań, nie udostępniaj ich osobom trzecim. Pamiętaj, że grynaplus.pl nigdy nie zapyta Cię o hasła do gier, w które grasz. Jeśli ktoś prosi Cię o takie dane w naszym imieniu, nie przekazuj ich i niezwłocznie nas o tym poinformuj.

Czy mogę anulować swoje zamówienie?

Jeżeli zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane - możesz je anulować.

Mogę wysłać screena jeśli grałem w daną grę wcześniej i mam wyższy level?

Niestety, ale nie. Musisz założyć nowe konto w grze poprzez naszą stronę.

Jak usunąć konto?

Jest nam przykro, że chcesz nas opuścić. Pamiętaj, że po usunięciu konta nie możesz założyć kolejnego. Aby usunąć konto, napisz do nas na email kontakt@grynaplus.pl

Kiedy i gdzie pojawiają się kody bonusowe?

Częstotliwość pojawiania się kodów bonusowych jest różna, musisz śledzić nas na bieżąco. Kody bonusowe pojawiają się na naszych socialmediach.

Ile może trwać sprawdzanie wysłanego screenshota?

Zgłoszenia sprawdzane są na bieżąco, czas oczekiwania na akceptację screenshota może wynosić do 48 godzin, jednak zazwyczaj czas jest o wiele krótszy.

Jak wykonać screena?

Screen to tzw. zrzut ekranu. Jeśli poprosimy Cię o screena tzn. że chcemy, abyś udokumentował/a dane zadanie. Uruchamiasz grę, wykonujesz dane zadanie i wykonujesz screen.

Jak to zrobić?
Na Twojej klawiaturze powinien znajdować się przycisk PrtScn. Klikając go komputer zapamięta obraz pulpitu. Następnie uruchom program Paint i wykorzystaj opcję "wklej". Zapisz go w pliku graficznym i podeślij do nas w dostępnym dla danej gry miejscu.

Zadania, które chcę wykonać nie ma już na stronie, co mam zrobić?

Zadania na GrynaPlus podlegają rotacji. Jeśli zadania, które chcesz wykonać nie ma już na stronie, możesz poczekać aż pojawi się ponownie. Sprawdź w międzyczasie inne zadania i możliwości zdobywania punktów.

Wysłałem/łam błędny screen, co mam zrobić?

Cierpliwie poczekaj do momentu aż go odrzucimy. Po jego odrzuceniu możesz ponownie wysłać nowego screena.

Mój screen został odrzucony. Dlaczego?

Najprawdopodobniej nie wykonałeś zadania, jeżeli wydaje Ci się, że twój screen spełniał wszystkie wymogi, skontaktuj się z nami.

Kiedy będzie więcej gier i zadań?

Częstotliwość gier i zadań dostępnych na stronie nie zależy od nas. Sprawdzaj co jakiś czas, czy dostępne są nowe zadania :)

Ile trwa wysyłanie nagrody?

Czas oczekiwania na wysłanie nagrody może wynosić do 48 godzin, jednak zazwyczaj jest o wiele krótszy.

Kiedy będzie więcej nagród?

Jeśli chcesz, aby Twoja nagroda pojawiła się na stronie, napisz do nas, a jest duża szansa, że się pojawi.