grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

XhackergamingX

1 rok temu

BedWars - jak dobrze grać?

BedWars - Świetna minigierka w Minecraft! Walki! Rozwałka! Niszczenie łóżek! To wszystko w jednej minigierce! Ale czy wciąż zabija was Stevek z łuku? Golemów? Fireballi? Po przeczytaniu tego artykułu, żaden stevek cię nie porobi!

Obudowa

Wiele osób twierdzi ze powinna być nie wiadomo jaka obudowa z kamienia, drewna i szkła. Ale to błąd! Co wam da obsydian? skoro i tak będzie autodestrukcja. Najlepiej nie obudowywać łóżka lub obudować tylko jedną warstwą.

 

Początek gry

Na początku gry zbieramy 16 żelaza, kupujemy 48 wełny oraz 16 drabinek. Pozostałe złoto wyrzucamy (lub chowamy do enderchesta). Następnie możemy wełną zrobić jedną warstwę łóżka, lub od razu się budować do przeciwnika.

Budowanie

Budowanie - wiele osób zastanawia się jak się budować. Na pewno nie możecie się budować z shiftem do tyłu, jak już coś to można budować się bokiem z shiftem. Ale to dalej nie takie szybkie, dlatego warto nauczyć się speed brigde. Speed brigde - jest to sposób budowania, który polega na puszczaniu i klikaniu shifta na końcu bloku. A dla profesjonalnych jest god brigde - najpotężniejszy sposób budowania, polega na szybkim klikaniu na przykład drag clickiem i co ósmy blok trzeba skakać.

                                                                                                                 

 

Myszka

Wydaje się ze to dziwny punkt, bo myszka ma być jakaś specjalna do grania? nie wystarczy zwykła? otóż nie, jeśli chcesz nauczyć się god brigde oraz dobrze się klepać to potrzebujesz dobrej myszki. Tutaj macie parę dobrych myszek - bloody a60/a70 około 100 złotych, buterfly - 15-20 cps, dragclick - 30 - 70 cps, jiter - 13. Spc gear gem - około 100 złotych, buterfly - 14 - 17 cps, drag click 20 - 50 cps, jiter 15 - 20. Głorius model O/D - około 250 - 300 złotych, buterfly 20 cps, dragclick 40 - 80 cps, jiter 16 - 24 cps. Rocat kain 100 aimo - około 200 złotych, buterfly - 16 - 25 cps, drag click 20 - 60 cps, jiter 23 cps. Jest jesce wiele myszek ale najlepiej poszukajcie na youtube a my przechodzimy do następnego temtu.

PvP

Jakim sposobem klikania? jak założyć strefę? Jak kogoś zaorać? Najlepszym sposobem klikania będzie tu buterfly lub jiter click, można również double click. Aby założyć dobrą strefę, można kogoś okrążyć, czy klikać a i d, ale jest jeszcze jeden sposób a mianowicie trzeba kliknąć i S i znowu kliknąć i S i tak szybko. Polecam również blokować blokami przeciwników.

                                                                                                             

Clienty

Co to wogólę jest Client? Client typu Lunar Client oferuje nam masę modów przydatnych w PvP i BedWars, oraz optymalizuje fps. Tu wam podam różne clienty premium i non premium

Premium

Lunar Client

Badlion Client

Featcher Client

PVPLounge Client

Non-Premium

Blazing Pack

Salwyrr Client

LabyMod

BatMod

Ares Client

Melon Client

Nitro Client

Strategia

Najlepiej będzie obrać strategie na Zegar, czyli lecimy do przeciwników zgodnie z ruchem zegara. Nie zatrzymujemy się na emelardach, diamentach. Dobrze by było również jak byś nie dawał się zabić od razu

Co kupić za emelardy?

Nie powinniście chodzić na środek ale skoro już tam jesteście to weście emelardy i na pewno nie kupujcie za je diamentowej zbroi/miecza. Najlepiej będzie kupić perły, czy miksture skoku. Można również zakupić egg brigde (jajka mostu) aby szybko i sprawnie zbudować most do przeciwnika.

Co kupić za diamenty?

Pisze to dlatego ze jest jeszcce wiele osób które kupują forge (generator). A jest to bez sensu! Naprawdę nie kupujcie generatora! Macie cztery emelrady? kupujecie sharpnesa (ostrość) czy protection (ochrona). Ale mówię wam nie kupujcie generatora.

Nie kamp się!

Nie ma nic gorszego niż setvek który gdzieś się ukrył na końcu areny. Też chcesz taki być?! Stanowczo odradzam kampienia się na mapie, przegrasz to przegrasz i trudno... Chcesz aby cię wyzywali od najgorszych? to samo tyczy się budowania się do góry i cheatowania (używania makro) do czego się jeszcze odniosę.

Nie używaj makro!

Na pewno nigdy nikt nie nazwie cię dobrym graczem jeśli będziesz używać makro. Naucz się wcześniej wymienionych sposobów klikania (drag click, buterfly click, jiter click) a jeżeli nie masz myszki która to obsługuje to kup, jakiś bloody czy coś to nie droga myszka. I teraz i ty będziesz się lepiej czuł wiedząc że nie używasz makro, oraz inni gracze nie będą cię wyzywać (:

Bonusowa informacja!

Nudzi ci się zwykłe BedWars? Na Hypixel.net, macie tryby BedWars - Bez voida, 1v1, strzelanki i wiele więcej!

A więc to już koniec, mam nadzieje że będziecie teraz lepsi. Teraz żaden stevek cię nie porobi, wręcz od razu ucieknie z areny jak cię zobaczy. Miłego dnia/wieczoru 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy