grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

17

Kajzerka17

1 rok temu

Call of Duty Mobile - Recenzja, omówienie gry

Siemka, tu Kajzerka17 :D
Dzisiaj opowiem wam recenzję gry Call of duty mobile, opiszę wam podstawowe funkcje tej gry oraz niektóre mechaniki.

1. Twórcy gry
Gra została stworzona przez studio Activision 1 października 2019 roku

2. Tryby Gry

ogólnie to call of duty mobile jest grą multiplayer, posiadającą kilka trybów gry, oraz czasami również jakieś cieakwe tryby dodatkowe.
Call of Duty mobile posiada takie tryby jak:

* Deathmatch - Normalny deathmatch, różne bronie i tak dalej
* Free for all - Tryb każdy na każdego, do wyboru są różne bronie.
* Battle-Royale - Tryb gry w którym lądujemy na wielkiej mapie oraz przeszukujemy skrzynki / zrzuty zaopatrzenia aby zdobyć jakieś bronie albo leczenie.
* Zombies - Takie battleroyale z randomami ale zamiast bić się z przeciwnikami (ludźmi) musimy obronić swoją bazę przed zombiakiami, możemy zdobywać bronie jak w zwykłym battle royale bądź kupować za hajs z zabitych zombie.
(nie wymieniłem tutaj wszystkich trybów gry, ale jest ich jeszcze sporo, możeice sami potestować)

Call of Duty Mobile update: Zombies mode, controller support incoming

3. Informacje techniczne

- Gra jest dosyć zasobożercza nie tylko w baterię, ale również w procesor itp, więc jeżeli wasz telefon nie jest w stanie utrzymać za dużo aplikacji, to call of duty mobile tak średnio wam pójdzie D:
- Gra Waży na ten moment około 2 gigabajty po pobraniu różnych dodatkowych skinów oraz map do deathmatchy, więc waga dosyć spora.
- Gra wymaga dobrego połączenia z internetem, najlepiej wi-fi.
 
4. Ustawienia

- Gra posiada wiele ustawień, m. in. grafikę, ilość klatek na sekundę, oraz ustawienie odpowiedniego dla nas trybu strzelania.
*Najważniejsze przed zaczęciem grania w CoD: Mobile jest to, abyście dostowali ustawienia pod siebie, szczególnie ustawienia strzelania i klatek na sekundę i grafiki, wkońcu wolicie chyba grać na nisckich ustawieniach
w 60fps niż na wysokich w 10 fps, co nie?

Call of Duty: Mobile". Nowe "Call of Duty" za darmo na PC - WP Gry

5. Battle-royale
- Najważniejszą rzeczą w trybie  battle royale jest to - że to ty musisz zbierać bronie! nie masz ich odrazu w ekwipunku, więc to od ciebie zależy jak szybko oraz ile zdobędziesz itemów w jakimś czasie.
- Czasami na trybie battle royale występują 2 rodzaje zrzutów
* Zrzut zaopatrzenia - posiada on w sobie jakieś bronie oraz leczenie, przydatne kiedy potrzebujecie healingu bądź lepszej broni.
* Zrzut czołgu - tak jak sama nazwa wskazuje - zrzuca nam to CZOŁG, czołgi w codzie są bardzo op gdyż mając czołg dosłownie dominujecie innych przeciwników!

6. System rankingowy
- Call of duty Mobile posiada ciekawy system rankingowy, podobny do tego cs'owego, poprostu mamy rangi typu, brąz 3, brąz 2, brąz 1, silver 3 [...]

Według mnie, samo call of duty mobile jest warte pobrania, oraz przetestowania gry, posiada ono wiele ciekawych mechanik, nie posiada ona elementów typu budowanie (mam nadzieję ze wiecie o co chodzi :P) , posiada ona wiele trybów gry oraz ogólnie jest fajna. 9/10 - polecam

To jest już koniec tego artykułu, tak więc jeżeli dotrwaliście do końca i przeczytaliście cały ten artykuł to wam dziękuję, a ja was żegnam, ELOOO!

Call of Duty Mobile: Poradnik do Strzelaniny w Gułagu – PlanetaGracza.pl

 

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy