logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

13

LEGO2012

1 miesiąc temu

Crossy Road, co to za gra?

Witam w moim kolejny artykule tym razem o grze która zwie się Crossy Road, zachęcam do przeczytania tak więc nie przedłużajmy, lecimy z tematem!

 

CROSSY ROAD, CO TO ZA GRA?

 

Crossy Road to gra która polega na unikaniu przeszkód na ulicy, trzeba być zwinnym i sprytnym aby uciekać przed samochodami skakać na kłody przez wodę i zbierać żółte monetki na mapie. Gra nie jest skomplikowana bo tak jak napisałem wcześniej polega na unikaniu przeszkód na drodze, gracz porusza się prosto, w prawo, w lewo, jego zadaniem jest przejść jak najdłużej i niedoprowadzić do tego aby nie został on rozjechany, przejechany  przez pociąg lub aby nie wpadł w wodę. Na każdym tak jakby pasku są jakieś poszczególne przeszkody na przykład na torach jest co kilka sekund pociąg, na drodze samochody nad wodą , woda! Bo trzeba przeskakiwać przez kłody a jak wpadnie się do wody to się przegrywa! W takim razie wiesz już jak isę gra ale czym się gra? Można sobie wybrać jakim skinem (czyli skórką, a skórką to inaczej postacią) chce się grać. Skiny podzielone są na różne rodzaje na przykład jest kategoria zwykłe zwierzęta, malutkie słodkie zwierzątka, kosmiczne, egzotyczne, dinozaury i wiele, wiele więcej. (na tym zdjęciu przedstawionych jest kilka z tych kategorii)

 

JAK ZDOBYWAĆ NOWE SKÓRKI W CROSSY ROAD. 

 

Nowe skórki zdobywasz za punkty czyli wcześniej wypowiedziane (raczej napisane) przeze mnie żółte monetki lecz aby zbierać żółte monetki w grze to by się trochę zeszło lecz codziennie są darmowe prezenty w których znajdują się duże masy punktów, dzisiaj jak weszłem do Crossy Road i otworzyłem darmowy prezent zdobyłem sześćdziesiąt punktów a więc to jest bardzo dużo, a skina odblokowywuje się tylko od 100 punktów tak więc bardzo łatwo można odebrać sobie nowego skinka, oczywiście można też próbować przez grę lecz zdobycie 100 punktów będzie mega długie ale jak na przykład ja miałem dziewięćdziesiąt osiem punktów zagrałem dwa razy i mam! 

 

CROSSY ROAD, GDZIE POBRAĆ?

 

Crossy Road jest dostępne oczywiście za darmo na sklepie play w moim przypadku, nie wiem jak to jest z Apple lecz myślę że też podobnie, że też zwykle znajduje się na Apple store.

 

KONKURSY W CROSSY ROAD

 

W Crossy Road co chyba dzień występują konkursy na punkty za które możesz potem odblokowywać z automatu, aby być w tablicy najlepszych trzeba się załapać do najlepszych 100 osób które w ciągu dnia danym skinem na danej mapie zdobędą najwięcej punktów. Ja już nieraz byłem na takiej topce (tablicy najlepszych) i zdobyłem dużo punktów dzięki tej topce za co mam już dużo fajnych skinków. Aby wziąść udział w takim konkursie trzeba po prostu kliknąć lewy górny przycisk jeżeli tam coś jest (jeżeli w lewym górnym rogu tego nie masz widocznie nie ma teraz akurat konkursu) wtedy wyświetli ci się tabela najlepszych graczy (topka) w danym dniu a na dole będziesz miał przycisk aby wziąść udział w wydarzeniu, kliknij i gotowe! Na tym konkursie gra się w wyznaczoną mapę oraz wyznaczonego skina na konkurs. Konkursy są bardzo fajne i łatwo znaleźć się w top 100 graczy bo ja zagrałem jeden raz i już byłem osiemdziesiąty któryś. 3 najlepsze osoby dostają skrzynki z punktami a osoby niżej dostają wyznaczoną ilość punktów.

 

ZAKOŃCZENIE 

Crossy Road to fajna gra na zagranie kilku meczy lecz raczej nie jest ona na granie godzinami, fajna gra lecz mogłaby oczywiście być bardziej dopracowana, ja się żegnam i życzę miłego tygodnia, weekendu może? 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022