grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

19

GrynaPlus

1 rok temu

Cyberpunk 2077 - opis gry

        
                                                         CZEŚĆ! W dzisiejszym artykule opisze grę Cyberpunk 2077

                     
                                             Informacje podstawowe:
                       -data premiery: 17 września 2013
                      -producent: Rockstar Games, Rockstar North
                      -platformy: PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 5, Microsoft Windows
                      -oceny:  PC: 9,5/10, konsole: 9,4/10
                      -gatunek: Fabularna gra akcji, otwarty świat, Misje poboczne, komputerowa gra jednoosobowa, komputerowa gra wieloosobowa

                                             Informacje o produkcji:
                       Cyberpunk 2077 to przygodowa gra wideo z otwartym światem, opracowana i opublikowana przez CD Projekt RED, która została wydana 10 grudnia 2020 roku. Gra została ogłoszona podczas letniej konferencji CD Projekt Red 2012 jako oficjalna adaptacja gry wideo długopisowej gry RPG Mike'a Pondsmitha Cyberpunk 2020. Pierwotnie zatytułowany po prostu Cyberpunk, podtytuł 2077 został dodany pod koniec 2012 roku.
Cyberpunk 2077 to kontynuacja wydarzeń z Cyberpunk 2020, podążająca alternatywną ścieżką do gry Cyberpunk V3.0. Akcja gry toczy się w dystopijnej metropolii Night City. Akcja rozgrywa się w Wolnym Stanie Północnej Kalifornii. Night City znajduje się na południe od San Francisco w okolicach Morro Bay w Kalifornii. Mówi się, że podczas Cyberpunk 2020 Night City ma populację ponad pięciu milionów mieszkańców. Podejrzewa się jednak, że liczba ta będzie znacznie większa w 2077 roku. Po załamaniu gospodarczym na początku XXI wieku Stany Zjednoczone są zmuszone polegać na wielkich korporacjach, aby przetrwać. Korporacje te zajmują się wieloma obszarami, takimi jak broń, robotyka, cybernetyka, farmaceutyka, komunikacja i biotechnologia; wiele z tych firm działa ponad prawem. Gra opowiada historię V — najemnego pistoletu, który rośnie w siłę w Night City, najbardziej brutalnej i niebezpiecznej metropolii rządzonej przez korporacje przyszłości. Rozbudowany kreator postaci pozwoli graczom wybrać płeć, wygląd, a także tło historyczne V – wszystko to może mieć wpływ na kształt gry. Świat inspirowany jest twórczością takich autorów jak William Gibson (autor Neuromancer) i Phillip K Dick, którego powieść Do Androids Dream of Electric Sheep? a późniejsza adaptacja filmu Blade Runner w dużym stopniu wpłynęła na twórcę, Mike'a Pondsmitha, podczas tworzenia oryginalnej gry RPG.                                             Rozgrywka:
                       
Cyberpunk to otwarty świat, nieliniowy RPG ze stylem FPS, w którym gracze mogą dostosować swoją postać do swojego stylu gry. Zadania i cele można wypełniać na wiele różnych sposobów. Jednym z takich przykładów rozgrywki są postacie nieanglojęzyczne występujące w całym Night City. Gra była pierwotnie określana jako rozgrywka dla jednego gracza z elementami dla wielu graczy. Na początku 2018 r. zgłoszono, że komponenty dla wielu graczy mogły zostać złomowane, [1] jednak w czerwcu 2018 r. CD Projekt stwierdził, że ma tryb wieloosobowy „w badaniach i rozwoju”, ale nie zostanie on uwzględniony podczas premiery gry. Świat ma dynamiczną pogodę i cykl dzień/noc.  Rozgrywka toczy się przede wszystkim z perspektywy pierwszoosobowej. Wokół tej perspektywy opracowano nowy system walki, który obejmuje użycie broni palnej, broni białej, implantów, a nawet stymulatorów walki, które zapewniają dodatkowe bonusy, takie jak zwiększenie prędkości. Gracze mogą wybrać perspektywę trzecioosobową podczas prowadzenia pojazdów. Opcje dialogu Przejdź przez opcje dialogowe, aby wybrać jedną. Złote opcje dialogowe to ważne wybory, które rozwijają rozmowę. Niebieskie opcje dialogowe reprezentują wybory, które mogą ujawnić cenne informacje lub prowadzić do interesujących interakcji. Niektóre z nich wiążą się z twoją życiową ścieżką. Niektóre opcje dialogowe będą wyszarzone, co oznacza, że ​​nie spełniasz wymogu Atrybutu niezbędnego do dokonania tego wyboru.
Łów Szybkie skanowanie lub wejście w tryb skanowania, który podświetla interesujące Cię obiekty i dostarcza przydatnych informacji na ich temat.

          Wrogowie - czerwony kolor
          Obiekty interakcyjne - niebieski kolor
          Obiekt związany z pracą - złoty kolor
          Obiekty które można hakować - złoty kolor
          Łup - icona

 


                                  Mam nadzieje, że artykul się podobał
                           Pozdrawiam KAAROOL

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy