logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

16

kolek132

11 miesięcy temu

Forge of Empires - ocena

Wstęp

Forge of Empires to świetna darmowa gra przeglądarkowa, która jest niezwykle popularna w Internecie. W tym świecie gry jesteś odpowiedzialny za budowanie swojego potężnego średniowiecznego imperium, w którym budujesz budynki, walczysz z armiami wroga, odkrywasz nowe technologie i gromadzisz armię, aby stać się najpotężniejszym władcą imperium. Szczerze mówiąc, miałem świetne doświadczenie w graniu w tę grę, ponieważ sam mogę decydować o wydatkach i muszę uważać na wydawanie zasobów lub cokolwiek innego, czego potrzebuję. Możesz zapomnieć o czasie i grać godzinami, ponieważ to uzależnia. Samouczek jest pomocny na początku, ale i tak się zdezorientujesz, więc bardzo polecam tę grę rozważnym i rozważnym graczom. Postaram się opisać jak działa ta gra, mam nadzieję, że zachęci do zabawy.

Epoki

Tak jak na początku, zaczęliśmy od minimum jednostek budowlanych, surowców i złota. Jesteśmy w epoce kamienia, ponieważ twórcy wprowadzili czasy, które przeżyliśmy, wykonując zadania, odkrywając nowe technologie czy prowadząc badania. Uwielbiam tę grę, ponieważ całe nasze imperium zmienia się i dostosowuje do konkretnej epoki, gdy przechodzimy do następnej epoki. Wszystko staje się coraz bardziej nowoczesne pod względem filarów ekonomicznych, militarnych i technologicznych.

      Obywatele

Jako władcy naszego imperium musimy dbać o satysfakcję ludzi, bo jeśli nie zapewnimy ludziom wystarczającej przestrzeni życiowej i żywności, nie zapłacą oni podatków i udają się na teren rywalizacji. Dlatego konieczne jest dbanie o ludność, ponieważ z tego rozwija się produktywność ośrodków badawczo-produkcyjnych.

Gildie

Aby nasze imperium rosło szybciej, możemy dołączyć do gildii, co daje nam możliwość wzajemnego wspierania się w sporach, handlu, przyspieszonym rozwoju gospodarczym oraz walkach z innymi graczami/gildiami. Razem z naszą „drużyną” możemy łączyć miasta, a nawet całe kontynenty!

Misje

Co najważniejsze, możemy towarzyszyć naszym bohaterom w rozmaitych wyprawach, pokonując niezliczone moby czy podbijając regiony zasobami. Dzięki kartom misji możemy zobaczyć położenie naszego imperium, kontynenty oraz wszystkie odkryte przez nas terytoria. Walki z bandytami też są zabawne, bitwy są pokazane na jakiejś planszy.

Podsumowanie

Moim zdaniem ta gra jest po prostu niesamowita i jestem od niej uzależniony od wielu godzin. Myślę, że tobie też się spodoba. Ostatnio grałem w nią nawet codziennie, ponieważ uwielbiam gry strategiczne i to naprawdę skłania mnie do myślenia. Gorąco polecam, aby twoje imperium się rozwijało, gdy jesteś znudzony. 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022