grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

13

LEGO2012

1 rok temu

GrynaPlus. Fajna sprawa

Wiem że miałem napisać drugą część artykułu o LEGO Super Villians, napisze ją ale teraz odstawmy LEGO Super Villains i pogadajmy o tej stronce czyli GrynaPlus.        

Wiem że niektóre osoby mają wątpliwości co do tej stronki ale ja dzisiaj je rozwieje i każdy będzie już wiedział że GrynaPlus to jednak bardzo fajna stronka. Naprawdę ja jestem już prawie rok na tej stronce i odebrałem już trzy fajne nagrody a teraz zbieram na czwartą. 

KTO JEST JUŻ STARY NA TEJ STRONCE PRZEWIJA TROCHĘ W DÓŁ

Teraz tak, o co chodzi w tej stronce? Oczywiście przyszliście tu po Paysafecardy Paypale ale jak je zdobyć? To proste! Graj w gry, odpowiadaj na pytania w ankiecie, oceniaj artykuły np. ten właśnie artykuł,pisz artykułu lub polecaj znajomym tą stronkę! Aby jak najszybciej zarobić musicie wybrać najbardziej płatne oferty np. ja grając w crossout zdobyłem 1100 punktów a z world of warships 500 punktów. 

TA STRONKA NAPRAWDĘ WYDAJE PAYSAFECARDY!!! [nie jestem żadnym oszustem. Nie oszukuje ani GrynaPlus nie płaci mi dodatkowo za ten artykuł, naprawdę]

jak byłem nowy na tej stronie jedynie aby odebrać nagrodę kręciłem codziennie kołem, wykonałem jedynie zadania z brain test i czasami oceniałem artykuły i swoją nagrodę odebrałem po kilku miesiącach ale teraz jak już wiem że się opłaca gram w gry za które GrynaPlus płaci punktami i w tym miesiącu uzbierałem już ponad 2000 punktów!!! W jednym miesiącu!!! Zobaczcie jakie fajne są te nagrody, przecież każdy [chyba każdy] chciałby mieć dużo robuxów albo gier na swoim steamie albo jakichś walut w różnych grach albo jeszcze nie wiem czego!!! Jak się wypłaci paysafecarda to prawie wszędzie i na wszystko można go wydać, można też przecież zrobić miłą niespodziankę swoim rodzicom i wypłacić bon do biedronki [hehe] albo iść do nike i kupić sobie nowe buty, A to wszystko dzięki tej stronie czyli stronce GrynaPlus! Jakiej? GrynaPlus! Jaaaaakieej? GRRRRRRRRRYYYYYNAAAAAAAAAPLUUUUUUUUUSSSSSSSSS!!! Tak i to i wyłącznie dzięki tej stronie.

UWAGA! 

Nie przejmujcie się i nie wychodźcie z tej strony jeśli na przykład nie zaliczy wam zadania, wtedy po prostu musicie napisać do moderatorów a oni powiedzą czy było coś źle zrobione czy po prostu coś jest źle. 

ZAKOŃCZENIE

Bardzo chętnie polecam wam stronkę GrynaPlus, napewno i to wiem GrynaPlus nie jest fake,iem na pewno was nie oszuka. Mam nadzieję że rozwiały się te wątpliwości co do tej stronki i mam nadzieję że ten artykuł był przydatny, a ja życzę dużo punktów w i samych dobrych nagród żegnam się, miłego dnia!

 

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy