logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

Ader123

12 miesięcy temu

Gta V

Witam w tym artykule opisze gre GTA 5 a dokładniej: Co to gta o co chodzi w fabule, co to gta online i jak zdobywać w online dużo hajsu.

Zapraszam

Grand Theft Auto V: Premium Edition

1.Co to GTA V

Gta to gra stworzone przez Rockstar games która początkowo została wydana na xbox 360 oraz playstation 3 17 września 2013r. Gracz wciela się w jednego z trzech bohaterów(Michaela,Trevora lub Franklina). Gracz może brać udział w rabunkach, wyścigach, misjach, przemycie narkotyków graniu w tenisa i wiele więcej. Akcja rozgrywa się w Los Santos czyli fikcyjnym mieście zrobionym na podstawie Los Angeles. Każda z trech postaci ma swoje osobne misje fabularne więc grający nie ma prawa się nudzić. Jeśli zdecydujemy sie na przejście gry wykonując wszystkie zadania, zarówno te główne jak i poboczne, przejście gry powinno zająć średnio 50 godzin. Lecz pamiętajmy że przejście u jednych graczy może być znacząco szybsze a u innych wolniejsze.

Aktualnie można w nią zagrać na PC, xbox one S/X na xbox series S/X na play station 5 i play station 4

Volgens deze aanwijzing komt GTA V dan toch naar Stadia

2.  Jesli  wiecie już coś o gta to teraz GTA V online.

Gta online nie różni się niesamowicie od fabułki lecz troszke się różni. 

Zaczynając w gta online możemy stworzyć własną postać a nie stworzoną przez grę. 

Mamy owiele więcej pojazdów(więcej helikopterów,samochodów lub motorów, łódek i motorówek).

Poza tym mamy więcej misji między innymi najpopularniejsze z napadów  to: kasyno,cayo perico,skok na koniec świata lub ucieczka z więzienia. A z innych misji za które również dostaniemy kase to: Prace społeczne wyścigi i wiele innych misji które również są naprawde ciekawe(każda misja się czymś od siebie różni).

GTA 5 gratis: vanmiddag voor altijd op de pc te spelen

3.Jak zarobić dużo hajsu w gta online:

Wiele osób ma problemy z hajsem nie może kupić dużo fajnych pojazdów lub broni. A teraz powiem kilka  najlepszych sposobów  żeby zarobić ale za dużo się nie narobić.

1. Rozwożenie paczek to jedna z lepszych opcji do zarobienia hajsu ponieważ rozwozimy różne rzeczy i za to dostajemy hajs. Ale jak to dokładnie zrobic musicie znaleźć na swojej mapie w gta znaczek wieżowca. Jeśli już znajdziecie to wchodzicie do swojego biura i idziecie do komputera(jeśli nie wiecie gdzie on jest wejdzcie na minimapke i tam powinniście miec znaczek komputera) jeśli już znajdziecie musicie kupić magazym(polecam najtańszy bo po co droższy) i od tego momentu możecie robic misje. Zysk jest bardzo duży ponieważ w około 10min jesteśmy w stanie zarobić od 30-50k.

2. Kupno salonu gier lub klubu nocnego. Zakup tych rzeczy gwarantuje bardzo duży przychód 50k/dzień możemy również sprzedawać dobra które robią nasi pracownicy i za to tez dostajemy hajs. Oczywiście nie może być tqak kolorowo,musimy promować nasz klub(rozwieszanie plakatów,puszczanie muzyki z głośników) lecz spokojnie za to też mamy hajs. Nie jestem pwien jak to bywa z salonem gier ponieważ posiadam tylko klub nocny lecz najprawdopodobniej przychody są podobne. Jeśli teraz to czytasz to na wszystkie kluby nocne jest przecena więc korzystajcie i kupujcie własne kluby nocne.

Mam nadzieję że pomogłem w pozyskaniu większej ilości gotówki w gta online oraz rozjaśniłem dla niewiedzących co to gta.

Dzięki za przeczytanie mojego artykułu  jeśli się podobało możesz dać o tym znać dając fajną ilość gwiazdek(polecam 5:))

 

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022