grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Lubiekroliki

2 lata temu

Jak dużo zarabiać na GrynaPlus?

Witam, skoro czytacie ten artykuł zapewne interesuje Was temat zarobków na stronie grynaplus. Co zrobić żeby nie wysilać się a jednak zarabiać szybko i dużo? Tego dowiedzie się z tego artykułu !

Zacznijmy od tego, że na stronie grynaplus jak dobrze wiecie dostaje się punkty za wykonywanie różnych zadań. Punkty można wymieniać na rzeczy materialne lub wirtualne (w grach). Strona umożliwia odbieranie ,,kart podarunkowych'' do waszych ulubionych sklepów, doładowania do telefonu, gier lub konsol i wiele więcej. Zapewniam was, że KAŻDY bez wyjątku znajdzie tu coś dla siebie ! No dobrze, ale nagrody nagrodami, przecież najpierw trzeba uzbierać określoną ilość punktów. Na szczęście wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne, bo strona oferuje kilka różnych sposobów na zdobywanie punktów.

Codzienne zarobki

Codziennie po zalogowaniu się na stronę w lewym górnym rogu pod ikonką waszego profilu pojawia się ikonka kostek do gry na żółtym tle. Po wejściu w tą ikonkę waszym oczom ukaże się koło fortuny, w którym możecie wylosować 1-20 punktów. Poza tym codziennie macie opcję wystawienia opinii pod 3 artykułami na blogu strony. Za ocenienie 1 artykułu otrzymujecie 5 punktów, więc w dosłownie minutę możecie zdobyć 15 punktów.

Granie w gry

Granie w gry jest sposobem, z którego słynie strona grynaplus (z tąd też nazwa strony). Jest to najbardziej czasochłonny pomysł, jednak można z niego zarobić nawet 12 000 punktów (co po wypłacie na paypal lub kartę podarunkową daje wartość 100 złotych). Jest to świetna alternatywa dla graczy, którzy za pomocą tej opcji będą mogli połączyć rozrywkę z zarobkami.

Ankiety

Ankiety są fantastycznym sposobem na zdobywanie punktów (oczywiście jeżeli się do nich zakwalifikujesz). Możesz w nich zdobyć nawet do 277 punktów za jednym razem! Niestety im wyżej punktowana ankieta, tym konkretniejszych ludzi szukają - w ankietach po 30/40 punktów będą zadawać pytania retoryczne i w większości przypadków zakwalifikują cię do badania niezależnie od tego, co klikniesz. Jednak w najwyżej punktowanych ankietach są bardzo konkretni. Szukają konkretnych ludzi np. mężczyzny z województwa Wielkopolskiego, który jest pisarzem. I nawet jeśli jesteś kobietą mieszkającą w Wielkopolsce i zawodowo piszesz książki - nie przyjmą Cię. Musisz być mężczyzną. Oczywiście podałam tylko przykład, ale właśnie na tej zasadzie działają autorzy ankiet.

Artykuły

Artykuły są moim ulubionym sposobem. Po wejściu w opcję ,,dodaj artykuł'' naszym oczom ukazuje się prosty dokument tekstowy z kilkoma podstawowymi narzędziami edycji. Aby artykuł został zaakceptowany przez stronę musi zwierać jakąś tematyczną do artykułu grafikę

Musi być też estetyczny (nagłówki pisane większą czcionką, wątki oddzielone enterem, całość podzielona na wstęp, rozwinięcie i zakończenie). Musi mieć też więcej niż 2500 punktów, w przeciwnym wypadku nie zostanie zaakceptowany przez stronę i nie otrzymamy punktów :( Niestety strona nie posiada licznika znaków, a nie da się skopiować artykułu przed opublikowaniem, więc opcja skopiowania i wklejenia w stronę z licznikiem znaków też za bardzo nie wkracza w grę. Jednak w prawym dolnym rogu mamy licznik słów i ja mam taki sposób, że jeżeli jest więcej niż 500 słów to mogę już opublikować artykuł, bo na 95% jest już przynajmniej 2500 znaków. (Stosuję wtedy założenie, że jeden wyraz pisany przezemnie w artykule ma około 5 znaków). Więc przed wrzuceniem artykułu upewnijcie się, że macie przynajmniej 500 słów.

Punktacja artykułów

Tak jak już wcześniej wspomniałam, artykuł musi mieć przynajmniej 2500 znaków (więcej niż 2499).

Jeśli nasz artykuł ma 2500 - 3000 znaków (500-600 słów) otrzymujemy 100 punktów

4500 - 5000 znaków (900-1000 słów) dają 200 punktów

6000 - 7000 znaków (1200-1400 słów) to 300 punktów

natomiast 10 000 i więcej znaków (2000 i więcej słów) to aż 400 punktów, także ta opcja najbardziej się opłaca

Jak mieć więcej znaków

Chyba każdy w trakcie pisania artykułu chociaż raz pomyślał sobie ,,dobra, muszę mieć przynajmniej 10 000 znaków''. Jednak czy kiedykolwiek się to udało? Jeśli widzicie że macie np. 1900 słów (a jeśli liczymy że słowo ma średnio 5 znaków to do 10 000 znaków potrzebujemy 2000 słów) i nie macie już czego dopisać do artykułu, przeczytajcie cały artykuł od początku. Może gdy zamiast ,,np'' napiszecie ,,na przykład'' lub zamiast ,,itd'' ,,i tak dalej'' dostaniecie 100 punktów więcej. Możecie też podzielić się własną opinią na dany temat za pomocą nawiasów (ja stosuję ten sposób w każdym artykule i dzięki niemu mam czasem nawet 2 razy więcej punktów niż miałabym bez nich).

Ściana ofert

W zakładce ,,ściana ofert'' znajdują się proste i szybkie zadania takie jak rozwiązanie jakiegoś quizu, wypełnianie wcześniej już wspomnianych ankiet. Plusem ściany ofert jest to, że punkty otrzymuje się automatycznie zaraz po ukończeniu danego zadania. W przypadku wcześniej wspomnianych artykułów rozpisałam się na dobre, jednak tutaj nie ma co więcej pisać. Wydaje mi się, że wszystko wytłumaczyłam tak jak trzeba, ta zakładka jest bardzo łatwa w obsłudze nawet dla początkujących na stronie :)

Reklamy

Od niedawna administratorzy gier na plus dodali fantastyczną opcję zdobywania punktów za oglądanie reklam. Ta opcja również jest niezwykle prosta w obsłudze, jednak tym razem trochę się rozpiszę, bo mam taki można powiedzieć lifehack co do tej opcji. Za obejrzenie 2 reklam otrzymujemy 1 punkt. Niestety gdy obejrzymy około 50 reklam strona ustawia blokadę i po obejrzeniu jednej reklamy trzeba odczekać minutę (60 sekund) zanim obejrzy się kolejną reklamę.

Lifehack

Jeżeli chodzi o wcześniej przeze mnie wspomniany lifehack, chodzi o to, żę włączacie reklamę na komputerze/laptopie i uruchamiacie nową kartę. Robicie coś w internecie, a w tle leci sobie reklama. Jednak nie zapomnijcie o tym żeby co jakiś czas zerknąć na kartę z reklamą i włączyć kolejną reklamę. Tym sposobem możecie totalnie bez żadnego wysiłku zarobić około 30 punktów na godzinę (to nie wiele, ale zawsze coś a jeżeli będziecie włączać reklamy z każdą sekundą spędzoną przed komputerem/latopem możecie zbierać kokosy). Także wiecie, od zera do milionera, wbrew pozorom macie ogromne możliwości.

Zadania

Co do zadań - odniosę się w dosłownie kilku zdaniach. Chodzi w nich o zostawianie obserwacji, polubień lub komentarzy na konkretnych profilach w mediach społecznościowych. Za jedno zadanie dostajecie w większości przypadków 5 punktów. Zadania wykonuje się bardzo wszybko, więc jest to w sumie opłacalny sposób. Niestety zadania wszybko się kończą i trzeba czekać jakiś tydzień dopóki kolejne osoby nie kupią sobie obserwacji za punkty, które my zgarniamy. Ważne jest też to, że kiedyś przez przypadek skasowałam stronę nie robiąc niczego, a punkty i tak zostały mi doliczone. Ale nie warto oszukiwać - kwestia zostawienia obserwacji to dosłownie pół sekundy, a pomyślcie sobie że to wy kupujecie obserwacje na tej stronie, wcześniej długo zbieracie na to punkty i wreszcie je uzbieraliście, kupujecie np. 500 obserwacji a w rezultacie dochodzi wam 20, bo większość użytkowników oszukiwała... Nie fajnie, co nie? Także naprawdę nie polecam, tym bardziej że jak administratorzy zorientują się, że oszukujesz, mogą zbanować ci konto na stałe.

Rankingi

Ostatnią rzeczą w tym artykule są rankingi. Codziennie mamy dostęp do wstępnego rankingu na dany miesiąc, kto jak narazie zdobyłby pierwsze miejsce, kto drugie, kto trzecie i tak dalej aż do 25. Na końcu miesiąca użytkownik na pierwszym miejscu zdobywa 2500 punktów, a pozostałych 24 użytkowników od 100 do 800 punktów. Ranking jest w 3 kategoriach: zdobyte punkty (kto zdobędzie najwięcej, warto dodać, że w tą kategorię nie są wliczane punktyze ,,ściany ofert''), ściana ofert (kto korzystając ze ściany ofert zdobędzie najwięcej punktów) oraz polecone osoby (kto poleci stronę większej ilości osób, które zarejestrują się na stronie)

A więc to już koniec tego artykułu, miło mi będzie jak wystawicie mi jakąś opinię,

miłego dnia!

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy