grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

XhackergamingX

2 lata temu

Jak zarobić dużo punktów

Jak zarobić dużo punktów

Witam, zapewne jesteście tu ze względu na między innymi - Darmowe robuxy, paysafecard, minecraft premium czy skiny do cs:go. Ale pewnie ciężko wam zdobyć punkty? To artykuł dla was! Pokaże wam wiele sposobów na zdobycie punktów. 

Zacznijmy od tego czym jest strona "GryNaPlus.pl" jest to strona która umożliwia zdobyć na przykład pieniądze czy karty podarunkowe za darmo! Jest wiele tego typu stron - gamehag.com, gifty.gg czy dogry.pl. Lecz czym Różni się GryNaPlus.pl? w GryNaPlus.pl mamy mnóstwo sposobów zarabiania (które pokazane są poniżej) w przeciwieństwię do innych stron. Czy warto zbierać punkty na GryNaPlus.pl? odpowiedz to tak i nie, jak ktoś ma hajs to nie przyda mu się to, lecz jak nie masz pieniędzy lub nie chce wydawać, to tak!

Gry

sposób z którego słynie ta strona. lubisz grać w cs:go? Lub World of Thanks? Możesz grać w cs:go! World of Thanks! Czy nawet World of Warships! I tak można połączyć dobrą zabawę z zdobywaniem punktów. Wykonójąc wszytkie zadania z gier otrzymujemy około 12000 punktów, co po wymienieniu na paypal lub paysafecard (lub inne karty podarunkowe) daje nam 100 złotych, więc polecam gorąco!

Ankiety

Nie każdy lubi grać w gry, lub po prostu nie lubi gier które są na stronie. Z pomocą przychodzi drugi sposób! Wykonując ankiety możesz zdobyć od 3 do 277 punktów. Jeżeli się zakwalifikujesz do ankiety zazwyczaj otrzymujesz od 40 do 50 natomiast można nawet otrzymać 200 punktów w dłuższych ankietach. Lecz jeśli się nie zakwalifikujesz otrzymasz 3 punkty. Niestety ja się tylko jeden raz zakwalifikowałem dlatego nie zbyt lubię ten sposób

Konkursy

Jest to sposób który jest jak hazard, wstawiasz 100 punktów możesz stracić wszytko lub wygrać drugie tyle w tym przypadku 200 punktów. Warto wspomnieć że strona pobiera 10% prowizji.

Artykuły

Na pasku po lewej stronie jest dużo opcji o których jeszcze powiem, ale przedostatnia opcja "Dodaj artykuł" to kolejna opcja do zarabiania punktów! Umiesz pisać artykuły? A może chcesz spróbować swoich sił? Artykuły to fantastyczna sprawa (Artykuł musi mieć przynajmniej 2500 znaków).

Punktacja

2500 - 3000 znaków - 100 punktów + 30 EXP

 4500 - 5000 znaków - 200 punktów + 50 EXP

 6500 - 7000 znaków - 300 punktów + 75 EXP

 10 000 i więcej znaków - 400 punktów + 100 EXP 

Lifehack 

Niewiele wam brakuje do 10 000 znaków? Pragniecie dostać 400 punktów? Ten Lifehack jest dla ciebie! Przeczytaj cały artykuł i zamiast "np" napisz "na przykład" lub dodawaj ( ) w których zamieścisz jakieś informacje. Przykład - Aby otrzymać punkty za zadanie, poczekaj aż administracja zaakceptuje (ma na to 48 godzin). Możecie również podzielić się własnym zdaniem. Przykład - Ankiety to fantastyczny sposób na zdobywanie punktów, ale mimo to nie zbyt je lubię.

Ściany ofert

Po najechaniu w "Ściany ofert" mamy do wyboru - ayeT-Studios, OfferToro, Wannads oraz HangMyAds. Po wejściu w ayeT-Studios ukazuje się wmiarę przejrzyste okienko z wieloma zadaniami głównie na telefon. OfferToro estetyczne i przejrzyste okienko wiele zadań na telefon, jak i na komputer. Wannads nie za ładne okienko, w przeciwieństwie do ayeT-Studios. Wannads ma głównie zadania na komputer. HangMyAds wmiarę ładne okienko, mało zadań. Ale przejdźmy do tego dla kogo jaka ściana ofert. Dla ludzi korzystających dużo z telefonu - ayeT-Studios oraz HangMyAds. dla ludzi korzystających głównie z komputera - Wannads, OfferToro. A ogólnie najbardziej polecam OferrToro.

Reklamy

Mój ulubiony sposób, naprawdę fantastyczna opcja. Z łatwością da się zdobyć około 100 punktów dziennie wystarczy klikać i punkty lecą ci do portfela. Dwie reklamy = jeden punkt, niestety po oglśdnięciu około 50 reklam dostajemy blokadę i po oglądnięciu jednej reklamy trzeba odczekać minutę (60 sekund). Mam dla was jeszcze fajny sposób którym można zarobić około 20 punktów na godzinę. A mianowicie robić coś w internecię na przykład oglądać filmy na youtube i co jakiś czas włanczać reklamę.

Zadania

Po wejściu w "Zdobywaj punkty" i zjechaniu na sam dół mamy dużo zadań typu. Obserwacja na instargamie, komentarz na danym filmie youtube, czy poprostu like na filmie i można było by tak pisać dalej. Czasem nawet nie trzeba zostawić na przykład like pod filmem na youtube bo ci od razu akceptuje. Ale nie warto oszukiwać - zostawienie like czy komentarz to raftem 3 sekundy, ludzie wydają hajs na na przykład 30 subów na youtube i chcą mieć te 30 subów wtedy, a tak to człowiek bedzie miał może 5 subów bo reszte oszukają. Naprawde nie warto oszukiwać.

Koło fortuny

Nie bendę tu dużo pisał. W lewym górnym rogu pod naszym profilem ukazuje nam się ikonka z kostką do gry w planszuwke na żółtym tle po kliknięciu w ją mamy koło fortuny w którym można wylosować od jednego do dwudziestu punktów.

Rankingi

Co miesiąc mamy dostęp do rankingu graczy. Co miesiąc ranking się resetuje, osoba która zdobędzie pierwsze miejsce otrzymuje 2500 punktów, osoba z drugim miejscem 1500 punktów, trzecie miejsce otrzymuje 1000 punktów natomiast czwarte miejsce to 800 punktów, miejsce piąte 600 punktów, miejsce szóste 500 punktów, siódme 400 punktów, ósme 300 punktów, dziewiąte 200 punktów i od dziesiątego do dwudziestego piątego 100 punktów. Ale pewnie się zastanawiacie za co są rankingi? Otóż już mówię.

Zdobyte punkty

Najszybciej zdobyte punkty w ciągu miesiąca (nie wliczane są punkty z ścian ofert).

Ściana ofert

Najszybciej zdobyte punkty punkty tylko z ścian ofert.

Zaproszone osoby

Zarejestrowane osoby z twojego linku lub używające twojego kodu.

Ocenianie artykułów

Codziennie można ocenić 3 artykuły za które łącznie otrzymujemy 15 punktów (jedna ocena - 5 punktów). Ja najczęściej daje ludzią pięć lub cztery gwiazdki aby im było miło.

Polecaj serwis

Polecaj serwis znajomym, zadbaj o to by użyli twojego kodu. Za każdego użytkownika który zdobędzie 1000 punktów, ty otrzymasz 300 punktów.

Kody bonusowe

Stale odwiedzaj forum, facebooka oraz discord GryNaPlus gdyż można tam znaleźć kody za które można otrzymać 25 punktów.

Kupno punktów

Na stronie można zakupić punkty, w zakładce "konkursy" na górze. Jeden złoty - 100 punktów. Sposoby płatności (Banki) - Blik, ING, mBank, iPKO, Santander, Bank Pekao, Millennium, ALIOR Bank, Credit Agricole, ESKOK, Banki Spółdzielcze, Inteligo, BNP PARIBAS, Bank Pocztowy, GET IN BANK, nest BANK, płacę z citi handlowy, plus banks, PBS bank, KASA Stefczyka, envelo BANK, Toyota Bank, Getin Noble.

Pobieranie aplikacji za punkty

To ostatni sposób jaki wam przedstawię. Pobieranie aplikacji za punkty - hymm brzmi ciekawie? Możesz pobrać na przykład Opere Gx i zgarnąć 50 punktów! I takim sposobem zdobywasz łatwe 50 punktów.

A więc to koniec tego artykułu mam nadzieję ze pomogłem, Miło by mi było jakbyś dał pięć gwiazdek pod artykułem. Miłego dnia/wieczoru :D

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy