grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

16

Beginnerx

1 rok temu

Jak zdobyć robuxy za darmo w 2022?!

Witam. Nie każdy chce wydawać pieniądze na granie w Roblox, dlatego specjalnie dla takich osób przygotowałem ten artykuł. Niestety w internecie można napotkać na wiele scamów, gdzie oszuści oferują darmowe robuxy, jednak finalnie niczego nie dostajecie. Mało to, najczęściej ofiary takich oszustw tracą swoje konta, a czasem nawet pieniądze. Dlatego zawsze powinniście być ostrożni, kiedy ktoś oferuje wam coś za darmo. Warto też jednak pamiętaj, że nie zawsze takie oferty to od razu scam. I dzisiaj właśnie przychodzę do was ze sprawdzoną stroną, na której możecie zdobyć setki robuxów, nie płacąc ani grosza! Jesteście gotowi? No to ruszamy :P

 

Krok 1.

Rejestracja

Pierwszym krokiem, który jest konieczny do zdobycia upragnionych robuxów jest rejestracja na stronie. Aby się zarejestrować kliknij TUTAJ lub skopiuj ten link i wklej go do swojej przeglądarki: https://rblx.land/r/2863618755. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, twoim oczom powinien ukazać się panel startowy. Kliknij na nim przycisk LINK ACCOUNT zaznaczony za pomocą strzałek na obrazku poniżej.

Teraz wpiszcie swoją nazwę, której używacie na Roblox. Nie martwcie się, nikt nie ukradnie wam konta, gdyż nie musicie podawać żadnych haseł. Po wpisaniu swojej nazwy, kliknijcie zielony przycisk START EARNING poniżej. I gotowe, wasze konto jest już zarejestrowane! Bułka z masłem, prawda?

 

Krok 2.

Jak zdobyć robuxy?

Kiedy już się zarejestrujecie, na górze powinien pojawić się niebieski pasek z różnymi zakładkami. Nas będzie interesować pierwsza zakładka EARN

To właśnie tutaj można znaleść mnóstwo ciekawych zadań, za które będziecie mogli zdobyć swoje robuxy, od zadań w różnych grach po ankiety i quizy. Ja na przykład wybrałem dla siebie zadania z gry State of Survival, w której mogę zdobyć ponad 2 tysiące robuxów za darmo! Aby rozpocząć zarabianie klikam zielony przycisk (patrz zrzut ekranu).

I w taki właśnie sposób mogę stać się prawdziwym robloxowym milionerem bez wydawania ani grosza!

Oprócz zadań, strona oferuje nam również inne opcje zarabiania dla tych nieco bardziej leniwych. Jeśli szczęście ci sprzyja, możesz spróbować wygrać w losowaniach. Aby przejść do losowań, otwórz zakładkę GIVEAWAY w niebieskim pasku na górze. Następnie rozwiąż Captchę i kliknij niebieski przycisk ENTER. Gotowe, właśnie dołączyłeś do losowania!

Branie udziału w losowaniach jest całkowicie darmowe. Jednak warto wspomnieć, że twoje szansę na wygraną będą wyższe, jeśli będziesz wykonywać zadania na stronie. Innym sposobem na zwiększenie swoich szans, jest również zapraszanie znajomych, ale do tego przejdziemy później.

Kolejnym sposobem jest zakładka TASKS. Tutaj każdego dnia otrzymujecie wyzwania. Za robienie wyzwań, możecie zgarnąć dodatkowe 30 robuxów dziennie. Co prawda nie jest to kosmiczna ilość, ale zawsze przyda się do zakupu nowych itemów. 

Jest jeszcze jeden sposób, który umożliwia dobre zarobki bez zbędnego przemęczania się. Mówię tutaj o zakładce REFFEALS. Umożliwia wam ona zarabianie za zapraszanie znajomych. Aby zgarnąć robuxy, skopiujcie link zaznaczony poniżej i wyślijcie paru osobom. Kiedy ktoś zarejestruje się z waszego linku, będziecie otrzymywać 10% zarobków tej osoby na zawsze. Oczywiście zaproszona osoba nadal będzie otrzymywać taką samą ilość robuxów. Oprócz tego, jak już wcześniej wspomniałem, zwiększy to też wasze szanse na wygrywanie w losowaniach. 

 

Krok 3.

Wypłata robuxów

Wypłacanie robuxów z rblx.land jest niezwykle proste! Najpierw musisz przejść do zakładki WITHDRAW. Kiedy znajdziesz się już na podstronie widocznej poniżej, wpisz ilość robuxów, jaką chcesz wypłacić lub wybierz jeden z przycisków po prawej. Kiedy już to zrobisz, kliknij przycisk WITHDRAW.

Teraz twoim oczom powinny ukazać się instrukcje, co musisz zrobić dalej, aby wypłacić swoje robuxy. Niestety ja nie mogę wam już tego pokazać, gdyż nie mam wystarczającej ilości robuxów, aby je wypłacić. Ale liczę na to, że jakoś sobie z tym poradzicie :) W razie czego na YouTube znajdują się liczne poradniki, objaśniające dokładnie jak to zrobić. Po zakończeniu procesu, bądźcie cierpliwi, wypłata nagrody na wasze konto w Roblox może trochę potrwać. Nie osądzajcie strony zbyt szybko, ponieważ sam wypłacałem z niej robuxy i wszystko zadziałało bez mniejszego problemu.

 

To na tyle, jeśli chodzi o ten poradnik. Mam nadzieję, że wam się spodobał i pomoże w ulepszaniu waszego konta Roblox. Proszę nie zalewajcie sekcji komentarzy krzycząc, że to scam, jeśli sami nie wypróbowaliście tego sposobu. Tymczasem ja spadam i życzę wszystkim miłego dnia/nocy!

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy