grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

2

Mazva

2 lata temu

Jak zdobywać punkty w GryNaPlus-Poradnik

GryNaPlus to fajna strona aby zdobyć fajne rzeczy za punkty,ale jak zdobyć punkty? W tym artykule powiem wam o 5 najlepszych sposobach na zdobywanie punktów na tej platformie.Napewno jakiś ci się spodoba jak nie wiesz jak zdobyć punkty!  

 

1.Granie w gry (Najlepszy sposób)

Gry dają dużo punktów, można zdobyć aż do 4320 punktów za jedną grę! A od 400 można już kupić skina do broni do CS:GO albo Robux do Robloxa albo jeszcze V-dolce! Więc granie w gry jest bardzo dobrym sposobem! Ale pamiętaj aby zacząć grę musisz przed pobraniem się zarejestrować/też można po zajestrowaniu.To jest najlepszy sposób,bo może trafimy na grę w którą chcielibyśmy zagrać,dlatego to jest najlepsza opcja.

 

2.Robienie zadań

To jest dobry sposób, jeśli brakuję nam do jakieś nagrody punktów, można zdobyć od 5 do 100 punktów za zadanie,jeśli macie social media  to te misje są akurat dla was idealne! Jak zrobicie już zadanie to nie będziecie musieli udowadniać że je zrobiliście (ale niektóre trzeba) Ale można też wbić trochę XP, jak chcemy zdobyć wysższy level.Podrobienie zrzutu ekranu z ukończonym zadaniu grozi ci blokadą konta!

 

3.Granie w Konkursach(Ryzykowny sposób)

To jest dobry sposób,lecz bardzo ryzykowny można zyskać dużo punktów,albo mało,ten sposób jest dobry w konkursie 1v1 bo konkursy które mają więcej miejsc są ryzykowne,na konkurs z dwoma miejscami mamy 50% szans aby zdobyć nagrodę, czyli albo możemy dużo zyskać,albo stracić.Pamiętaj nie wciągaj się w to zabardzo aby nie stracić wszystkich punktów!

 

4.Ściana ofert

To jest naprawdę dobry sposób bo możemy zdobyć tak od 10-60 punktów tylko za same zainstalowanie jakiejś aplikacji, ale możemy mieć więcej z jednej gry, bo z jednej gry możemy zdobyć dużo punktów! to jest drugi najlepszy sposób według mnie,bo można łatwo zdobyć te punkty i naprawdę dużo to nam da w zdobyciu jakiejś nagrody,którą chcemy.

 

5.Pisanie artykułów

To jest dobry sposób jak się lubie pisać np.recenzje o danej grze.Ten sposób daje dużo punktów,zależy od znaków od. Można dostać od 100 do 400 punktów za jeden artykuł,ale trzeba pamiętać o warunkach:

-Brak błędow ortograficznych

-Wstawienie grafik do artykułu

-Trzeba urozmaicić tekst akapitami i pogrubieniami

-Trzeba zostawić kopię zapasową na komputerze/telefonie

Na odpowiedź czy artykuł jest dobry otrzymamy w ciągu dnia.Najlepiej pisać recenzje (według mnie)

 

Mam Nadzieję że pomogłem wam abyście mogli zdobyć punkty i zdobywać dobre nagrody na GryNaPlus.pl. Dziękuję za przeczytanie artykułu. Najlepsze sposoby według mnie to 1 i 5,wiec polecam ich używać.

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy