grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

13

LEGO2012

rok temu

Jakie zadania opłaca się zrobić i robi się je szybko na stronie Grynaplus.

Witam w kolejnym artykule, tym razem o zadania na GrynaPlus na które warto spojrzeć okiem i robi się je szybko, tak więc zaczynajmy, nie przedłużajmy!!!

WORLD OF WARSHIPS

Za wykonanie pierwszego zadania w World of Warships zdobędziesz aż 500 punktów!!

 

 

Za kolejne też zdobędziesz ich masę a zadania no niestety nie należą do tych najszybszych ale można je zrobić bez problemu, ja teraz robię czwarte zadanie w którym trzeba zagrać pięćdziesiąt bitew co pisze że wykonuje się to zadanie w dwie godziny i chyba tak, to jest przybliżony czas wykonania tego zadania!

WAR THUNDER / CROSSOUT

 

 

Bardzo fajne zadanka do wykonania za sto pięćdziesiąt punktów i wykonuje się je bardzo szybko z tego co pamiętam bo je dawno robiłem jak jeszcze były z tych gier aż po cztery zadania a teraz tylko po jednym. A poza tym te gry są moim zdaniem bardzo przyjemne do grania bo Crossout to jest wogóle bardzo fajny i grałem w niego nawet nie dla zadań lecz dla samej przyjemności, War Thunder też grałem dla przyjemności ale nie spodobał mi się tak samo jak Crossout bo w Crossout można sobie modyfikować te bronię, naboje, samochód i wogóle tak więc serdecznie polecam

 

WORLD OF TANKS

W tej chwili nie wiem jakie jest tam zadanie lecz wiem że suma za to zadanie czyli trzysta siedemdziesiąt pięć punktów napewno zadowala. Nie wiem też dlaczego nie mogę wrzucić zdjęcia z tej gry ale dobra przechodzimy dalej!!!                                                                                     WORLD OF CHAOS

Co prawda zadań z tej gry są trzy i mało punktowane ale słuchajcie jak ja zrobiłem to zadanie. Zrobiłem tam wszystko żeby zagrać zarejestrować się no i zagrałem zrobiłem pierwsze zadanie i na drugi dzień chciałem zrobić drugie zadanie ale zapomniałem, przez kilka dni nie logowałem się na tamtą stronkę z World Of Chaos, zalogowałem się po kilku dniach a tu patrzę O JEJKUUU, miałem już z siedemdziesiąty level i te zadania tak naprawdę wykonują się same dlatego są fajne, zawsze dwieście punktów to coś. 

W TAKIM RAZIE ILE JUŻ MAM Z TYCH ZADAŃ PUNKTÓW???                                                                      - World of Warships 500 punktów                                                              - Crossout 150 punktów                                                                              - War Thunder 150 punktów.                                                                      - World of Tanks 375 punktów.                                                 

-World Of Chaos 200punktów                                                                                                                   PODSUMOWANIE                                                                                        500punktów z 2 razy po 150punktów to już 800punktów i jeszcze dodać 375punktów oraz 200punktów to aż 1375 PUNKTÓW, A JESZCZE ZA OCENIENIE TEGO ARTYKUŁU DODATKOWE 5PUNKTÓW, MOIM ZDANIEM DOBRY WYNIK, JESZCZE JAK WPISZESZ KOD PROMOCYJNY TO KOLEJNA STÓWA! JA SIĘ ŻEGNAM I ŻYCZĘ MIŁEGO ZARABIANIA PUNKTÓW! 

PS: Kod promocyjny jeżeli jeszcze ktoś nie wpisywał to bartek123 lub kod tej strony czyli kod grynaplus 

 

 

 

 

                           

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy