grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

13

LEGO2012

10 miesięcy temu

Jedne z moich ulubionych gier na Roblox

Witam w kolejnym moim artykule, tym razem trochę o Roblox i co w nim gram. W tym artykule opiszę moje ulubione gry w Robloxsie które zagrałem i mi się spodobały (ja mało gram w Robloxa tak więc będzie tylko 12 moich ulubionych tytułów) więc bez przedłużania zaczynajmy!!!!

 

 

12. Naval Warfare. (Wojna morska)

 

 

Gra wojenna gdzie symulacyjną bitwę toczą Chiny i USA. Najpierw możemy wybrać czy chcemy być w Chinach czy w USA potem wybieramy gdzie chcemy się zespałnić (wybrać miejsce bitwy) i grać przeciwko innym graczom.

 

W grze można pływać łódkami i z nich strzelać tak samo jak i okrętów lub samolotów. Jeżeli któraś drużyna zbije drugą 25 tysięcy, wtedy wygrywa. W grze aby zdobyć punkty można też zajmować kręgi a, b, c. Naval Warfare to, naprawdę świetna gra lecz tylko na kilka minut. Jeśli ktoś interesuje się wojnami to dla niego będzie to wielka frajda lecz ja takich gier nie za bardzo lubię dlatego daję ją na dwunaste miejsce.

 

 

11. Millionare empire tycoon.

 

Tak jak mówiłem bardzo mało gram w Roblox dlatego i grałem nie wiem, w 4,5 tycoonów a w tym ten i nawet mi się spodobał. W tym tycoonie budujesz piętra i tak dalej i tak dalej. Na każdym z pięter budujesz wszystko co w nim jest, zatrudniasz pracowników, odbierasz różne ciekawe przedmioty takie jak: buty-skoki pistolety na wodę i tak dalej. Tego tycoona naprawdę bardzo fajnie i miło się przechodzi, ja wciągnąłem się w niego tak że chyba ze trzy godziny w niego grałem (nie wiem czy to dużo czy mało) i go serdecznie polecam.

 

 

10. Donation art (głodni artyści) DONATION

 

 

(nie wiem dlaczego mi przetłumaczyło na ,, głodni artyści'' ale nieważne) Gra w której można zarobić robuxy i w której nawet ja kilka takich zarobiłem za sprzedanie swojego rysunku.

 

Gra polega na rysowaniu pięknych rysunków w stylu pixelowym (bo są jedynie kwadraciki do malowania) a potem za sprzedawanie ich za wyznaczoną przez nas iliść robuxów, ale przed zarabianiem robuxów trzeba stworzyć własne kwoty które robi się na stronie Robloxa. (o tym jak to zrobić opiszę na kolejnym artykule) Po wyznaczeniu kwoty niech tylko komuś (kto ma robuxy do wydania) się spodoba i już robuxy zarobione! Oczywiście z cenami swoich dzieł też nie trzeba przesadzać żeby nie zniechęcało innych. Można kupić sobie więcej miejsc na stawianie rysunków oraz są do kupienia różne budki w których malujemy. (tak jakby budki, nie wiem jak to powiedzieć] Tą grę dałem na dziesiąte miejsce ponieważ nie można zarobić tam aż tak dużo Robuxów jak w innych grach donejtowych.

 

 

9. Doświadczenie prezentacji

 

Nie wiem jak to dokładnie się nazywa ale mi tak przetłumaczyło. Doświadczenie prezentacji to gra w której odbywa się lekcja tak jakby zwykła lekcja w szkole, lekcję prowadzi nauczycielka która wywoływuje ucznia do tablicy i każe zrobić prezentację o jakiejś kategorii np. przyroda, kosmos, kwiatki, i wile, wiele innych. Na lekcji można robić też różne głupie rzeczy na przykład napisać małą karteczkę i przekazać ją innej osobie lub prutnąć, beknąć, powiedzieć to co zaczyna się na litere u i kończy się też na u i ma trzy wyrazy ale to jeżeli te słowo chce się powiedzieć to niestety trzeba podajże bo nie pamiętam czy na pewno ale chyba tak trzeba zapłacić robuxami

 

Można też zostać nauczycielem za Robuxy lecz niestety, za duże kwoty.

 

 

8. Strongman Simulator

 

 

Strongman Simulator czyli gra w której przenosi się różne przedmioty na sam koniec lini aby zdobyć kasę a potem ćwiczyć i to powtarzać, powtarzać aż będzie się mogło przejść do następnej krainy. Ja chyba jestem aktualnie na trzeciej krainie i bardzo przyjemnie mi się w tą grę gra. Coraz cięższe i dziwniejsze przedmioty oraz coraz dziwniejsze krainy skutkują tym że chce się grać dalej, i grać i grać. Można też kupować w sklepie różne przyspieszenia lub siła x2 i inne, a nawet aż tak drogo nie kosztują dlatego można sobie taki gamepass kupić. Grę bardzo lubię, można sobie zagrać od czasu do czasu i się nie znudzi bo tak jak pisałem wcześniej nowe przedmioty do ciągania i krainy zaskakują jeszcze bardziej niż te poprzednie.

 

 

7. Brawl-Blox

 

gra świetna, Brawl Stars tylko że 3d i w Roblox a nazwa Brawl-Blox świetnie pasuje. W grze tak jak i w Brawl Stars odblokowywujemy postacie tylko że trochę łatwiej dlatego że po prostu odblokowywujemy je za rozgrywanie meczy. Gra naprawdę świetna i nie pay2win bo nie ma tam podajże nic do kupienia za robuxy i dobrze bo wtedy każdy ma taką samą szansę. Ja naprawdę lubię tą gierkę i gram w nią całkiem dużo czasu tak więc polecam ją każdemu zwłaszcza że mapy są odwzorowane 3d tak jak w Brawl Stars i można sobie normalnie grać na nich, jest bardzo fajna!

 

POLECAM

 

 

6. Big Paintball.

 

Gra w której naparzamy [jeżeli tak mógłbym powiedzieć] drugą drużynę kolorowymi kulkami [farbami]. Są dwie drużyny i biją się przeciwko sobie. Za pokonanie przeciwnika gracz dostaje punkty za które potem będzie mógł kupić nowe, lepsze bronie; są też bronie za Robuxy i one tą są w ogóle czadowe i epickie do grania. W grze można też zastawić pułapki na innych graczy i jak inni gracze w nie wejdą zostaną pokonani. Kiedy trwa runda na dole pokazana jest tabela na której są gracze w trwającej bitwie którzy pokonali najwięcej graczy, raz w niej byłem lecz tylko raz ale podoba mi się bardzo nawet jak tylko raz. 

5. Taxi Boss. 

 

Gra która raczej nie jest bardzo znana bo nie gra w nią dużo ludzi lecz jest naprawdę fajna. Zaczynasz z zwykłą taksówką która ma 2.4 gwiazdek na 5.0 i jedynie możesz przewozić klientów którzy mają albo 2.4 albo mniej od tej liczby gwiazdek bo tych co mają większe liczby gwiazdek, oni chcą już bardziej luksusowe i lepsze taksówki. A jak podwyższać gwiazdki? Po prostu wieź pasażerów jak najszybciej do miejsca które oni sobie wyznaczyli, oni płacą Ci pieniążki a za pieniążki możesz sobie kupić lepsze fury i lepsze, lepsze i pędzić tak szybko jak wiatr pędzi. Dobra  Zabawa się jednak szybko kończy bo jeśli już będziemy mieć 5.0 gwiazdek to możemy przewozić jakiego chcemy pasażera a nie możemy mieć już większej liczby gwiazdek dlatego to prześwietna gra tylko że na kilka godzin. Bardzo polecam tą grę nawet jeżeli jest tak szybką do wbicia i skończenia jej. 

 

4. Tycoon Fuksji Zoombie 

 

Tycoon Fuksji Zoombie to też wydaje mi się że niedoceniana gra ponieważ gra w nią mało osób a jest fajna. W tej grze  chodzi o to aby zbierać kulki Zoombie które je ciągle dają i zamieniać je na kasę za którą kupujemy kolejnych Zoombie aż utworzy się nowy Zoombie który będzie silniejszy i tak dalej tym bardziej będą te Zoombie silniejsze i silniejsze. Co 7 minut na środek mapy respawni (odradza się) boss Zoombie którego gracze muszą pokonać aby zdobyć jeszcze więcej kasy i pozbyć się zagrożenia w okolicy, chociaż z tego Zoombie nie wypada tak dużo pieniędzy i tak to jest duża kwota zwłaszcza jeżeli weźmiecie ją tylko wy bo inni, gracze mogą wam ją podkraść, jak mieć całą kasę z Zoombie tylko dla siebie? Przyprowadź Zoombie do swojej bazy, zamknij drzwi, pokonaj bossa i buella! Nikt nie wejdzie ci do bazy a ty możesz bezpiecznie zbierać sobie pieniądze z Zoombie! Aby łatwiej i szybciej go pokonać zbieraj na  lepsze bronie, są one całkiem drogie lecz warto! Warto kupić np. snajperkę ponieważ jeżeli chce się pokonać te małe Zoombie które respią się (odradzają się) na różnych miejscach na mapie to snajperka jest najlepsza bo wali ich na hita! Bardzo fajna gra, ma masę rzeczy, ulepszeń do zaoferowania, polecam i to bardzo! Najlepszy Tycoon który grałem, chociaż nie grałem ich wiele i pewnie te które wy znacie są o wiele lepsze ale mi się akurat ten spodobał. 

 

NO TO ZACZYNAMY PODIUM!!! 

 

3. Barry's prison run! 

 

Gra w której ucieka się przed policjantami, kucharzami i innymi różnymi dziwakami, trzeba uciec z więzienia. Aby ukończyć grę trzeba przejść dwadzieścia pięć levelów (poziomów) ale nie są one takie łatwe. Niektóre są bardzo proste do przejścia lecz niektóre wymagają myślenia. Gra prześwietna, bawiłem się świetnie kiedy ją przechodziłem a szczególnie przy bossach jak prutali, bo tak oni co chwila pierdzą i w dodatku są tacy grubi że brzuch im spod koszulki wystaje. W czasie wielkanocnym pan policjant przebrał się za króliczka. Grę bardzo polecam, mi porawiła humor i na pewno jeszcze raz w nią kiedyś zagram. 

 

2. Speed draw. 

 

Speed drw czyli gra Aby jak najszybciej narysować daną rzecz które jest napisana na górze ekranu. Czasami ludzie rysują prześmieszne rzeczy. Ja ras narysowałem tańczącego Shreka ale nie pamiętam już do jakiej kategorii. Po czasie pokazują się rysunki swoje i i nych graczy, i się je ocenia dając gwiazdki od jednego  do pięciu gwiazdek można dać. Trzy osoby które dostaną największą ilość gwiazdek i ich rysunki zostają pokazane na końcu rundy. Gra fajna i się nie znudzi bo nie ma końca. Ciągle chce się zająć pierwsze miejsce i zdobyć dziesięć monet. Za monety kupuje się różne dodatkowe akcesoria do wyglądu. 

 

1. Titans Battleground/ superbohaterowie uniwersum DC i Marvela

 

Nie mogę wybrać która gra jest lepsza tak więc są dwie najlepsze gry dla mnie na ROBLOX, to, są właśnie one! Lubię uniwersum DC i Marvela (DC bardziej) dlatego też i te gry polubiłem. W tych grach wcielamy się w bohaterów lub złoczyńców i walczymy pomiędzy graczami. W Titans Battleground trzeba zbierać żetony aby odblokowywać postacie lecz w drugiej grze wszystkie postacie są od razu odblokowane. W Titans Battleground można kupić żetony za robuxy, a w drugiej grze z superbohaterami można kupić dodatkowe postacie za robuxy. Obydwie gry wciągają tak że by się grało i grało,  giniesz  i chcesz jeszcze raz, jeszcze raz,  i jeszcze. Ja bardzo polubiłem te gry, najbardziej w Titans Battleground lubię postać tego zielonego z pierwszego poziomu, zapomniałem jak on się nazywa. Rozkładam sobie czas na jedną i na drugą i gram w nie tyle minut ile sobie rozłożyłem na jednej potem na drugiej aby nie grać też za dużo ale naprawdę, naprawdę POLECAM!!! 

 

No i tak dobiegł końca ten artykuł, oceń go i zdobąć pięć  punktów i napisz o czym byś chciał kolejne artykułya ja się żegnam, miłego dzionka! 

 

PS: Wkrótce pojawi się artykuł o tym jak zarabiać robuxy w poszczególnych grach, oczekujcie!

 

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy