logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

13

LEGO2012

2 miesięce temu

LEGO DC Super Villians - przygody wśród przyrody, kontynuacja fabuły.

 

A więc powracamy do serii pisania o LEGO Super Villians, we wcześniejszym artykule omawiałem fabułę w misji: ,,STAR-y gdzie moja bieżnia?'' tak, tak dziwnej nazwy w misjach LEGO  jeszcze  nie widziałem ale ok przechodzimy do kolejnej misji i będziemy kontynuować tak tą przygodę

 

Killer Frost zaprowadza Świeżaka (czyli naszą postać) do więzienia w kanałach aby uwolnić kapitana boomeranga oraz deadshota. Razem wkradają się do więzienia i hakują system aby ich uwolnić. Wkrótce plan się udaje, deadshot i boomerang dołączają do Killer Frosta i Świeżaka, potem uciekają z więzienia i idą spotkać się z Harley Quin i Trującym bluszczem. Boomerag tnie wszystkie liny które są na jego drodze a przy tym Trujący bluszcz zezłościła się i biją się przeciwko sobie. Kiedy już udało się uspokoić i pokonać Trującego Bluszcza przychodzi kobieta kot i pyta co się tu dzieje i pociesza Trującego Bluszcza lecz ta chwila nie trwa zbyt krótko ponieważ Syndykat Zbrodni przylatuje zabrać tajemniczy artefakt Harlejce lecz ona nie daje się i ucieka. Niestety i tak ją złapali lecz Harley wypuściła artefakt a wtedy wzięła go pozostała reszta i szybko poszli uratować Harley. Po utatowaniu, Harley wymyśla jak pokazać światu że to Syndykat Zbrodni jest zły i wpadła na plan aby pokazać to światu na wielkim ekranie lecz gdy włączają film okazuje się że ktoś skasował ten drugi film. Był wielki wstyd i znowu się nie udało, Syndykat pokonuje złoczyńców a policja wiezie ich do więzienia. W więzieniu świetnie bawi się Joker który w poprzedniej misji chciał wykraść cały sejf z. Riddlerem i Clayface. Joker rzucał ciastami w ścianę tak malując obrazki, ale nagle przyszła pani ochroniaż któraś adała kolejne ciasto z ciastkiem włożonym w środek, okazało się że to nie jest zwykłe ciastko tylko Hologram Lexa Luthora który przesłał mu wiadomość że ma włączyć telewizor na kanał 52. Z Jokerem uwolnił się też Mr. Freeze ale to już następna misja lecz teraz nie będę robił artykułu z jednej misji fabularne tylko z kilku tak więc zaczynajmy kolejną! 

 

NO TO NARKA, ARKHAM 

Joker wydostaje się ze swojej celi pomagając też wydostać się Mr. Freezowi. Potem Joker z Mr. Freezem uwalniają też Jokera podwładnych którzy pomagają mu wydostać się z więzienia. Joker włącza kanał 52 i wtedy zaczyna się misja:

 

Ściana wybucha i Joker oraz Mr. Freeze spadają o piętro niżej i dalej uciekają z więzienia. Od razu przy uciekaniu uwolnili Livewire i Reverse Flasha potem dołączył jeszcze do nich Merlin no i wreszcie całą drużyną wychodzą wreszcie zadowoleni z więzienia lecz COOO? Joker i Liveware wpadają do dziury a na dole wita ich Hugo Strange który dziękuję Jokerowi za wolontariuszy i wypuszcza swojego Robcia, czyli Roberta. Joker i Livewire walczą z człowiekiem Huga Strange,a i go pokonują, nagle wybucha ściana i okazuje się że człowiek Jokera po niego i Livewire przyleciał helikopterem i razem polecieli do Harley ratować ją przed Syndykatem lecz Syndykat się nie poddaje ale złoczyńcy wygrywają ! ! ! 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022