grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

13

LEGO2012

1 rok temu

LEGO Super Villians (omówienie pierwszych dwóch misji)

 

 

Cześć! Witajcie w kolejnym moim artykule! W już trzeci m moim artykule porozmawiamy o grze LEGO Super Villians, ja jestem wielkim fanem gier LEGO, a wy? (Napiszcie w ocenie tego artykułu) A więc zaczynamy!!!

A więc LEGO Super Villians to całkiem nowa gra LEGO, (co prawda są nowsze gry LEGO)została wydana 19 października 2018 roku. Jest już ona bardziej rozwinięta niż te stare gry LEGO. (w poruwnaniu jak się przejdzie wszystkie misje fabularne w LEGO Super Villians jest też całą mapa do zwiedzenia a w LEGO Batman The Video game (czyli Batmanie 1) jest tylko Batjaskinia i więzienie do zwiedzenia. A więc do rzeczy. LEGO Super Villians w dniach premiery ze 200zł kosztowało ale teraz nawet na steamie jest promocja że LEGO Super Villians kosztuje jedyne 25zł! (ale można kupić jeszcze taniej, ja widziałem ofertę za 6zł) A więc do rzeczy (raczej do omawiania gry a nie do rzeczy) Co pierwsze będziemy omawiać to wszystkie misje fabularne. Tak więc zaczynajmy!

1. Ucieczka z więzienia: Komisarz Gordon zostaje wezwany do sprawy włamania. Aby dowiedzieć się więcej pyta Lexa Luthora o pytania dotyczące śledztwa, ale przed tym tworzymy własną postać która będzie odgrywała ważną rolę. . Później stworzona postać wychodzi z odsuwanych drzwi. Ale nagle okazuje się że ten strażnik co naszą postać przyprowadził to złoczyńca Mercy Graves którą Lex Luthor zatrudnił. Pokonała ona komisarza Gordona oraz tego jednego policjanta. Zdjęcie. Później zaczyna się misja która polega na ucieczce wszystkich złoczyńców (nie tylko Lexa Luthor własnej postaci lecz także Granddyego i cheata, y.

2. Dobrze jest być złym.

Nowa Liga sprawiedliwości przylatuje do Metropolis (nazywa się syndykat sprawiedliwości) i zagraża starej Lidze sprawiedliwości że ich świat jest zagrożony, czym? No oczywiście że przez nich ten świat jest zagrożony. Potem przechodzimy do Jokera I Harley gdzie chcą zbudować nowy wóz, Jokerowóz ale Harley wątpi w to dlatego że nie mają no ten wóz części. I akcja zaczyna się w bazie Jokera,wtedy poznajemy nową mechanikę zatrudniania pracowników Jokera. Potem zaczyna się misja: Jokerowi i Harley udało się zbudować nowy wóz i tym wozem jeżdżą aby zebrać złoczyńców:Clayfeca Riddlera i Scarecrow,a . Kiedy już złoczyńcy obrabowali policję wszystko wpakowali do ciężarówy czyli tego nowego dzieła Jokera i Harley oraz pędzili jak najsztbciaj aby policja ich nie złapała aż wpadli do restauracji Pingwina. I w niej walczyli z Batgirl i Nitwhingiem. (dlaczego nie z Batmanem? Batman został porwany z całą ligą Sprawiedliwości na inną planetę. Jaką? To dowiecie  w drugiej części omawiania gry LEGO Super Villians) Tak naprawdę mogli dalej potem uciekać ale kobieta kot chciała złapać swój diamencik. No i to tyle z tego artykułu, kontynuacja będzie w kolejnym artykule a ja się żegnam i życzę miłego dnia! 

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy