grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Koxi1

2 lata temu

Lineage 2 Essence Recenzja gry

   Siema w tym artykule przedstawię wam recenzję gry Lineage 2 Essence.Myślę, że przypadie Wam do gustu ta gra i będziecię grali ją razem ze znajomymi. Życzę każdemu miłego dnia, którzy czytają mój artykuł i zapraszam do czytania mojej recenzji gry Lineage 2 Essence.

Lineage 2 Essence — Free and easy way to be a part of the fantasy world

Lineage 2 Essence-Jest to  wieloosobowa gra RPG,którą możną zagrać na systemie Windows, została stworzona przez NCSOFT.Została ona   wyprodukowana przez Koreańską firmę  w 2003 roku.

W grze tej występuje fantastyczny i rozległy świat gry , który został podzielony na trzy królestwa są to miedzy innymi – Elmore, Gracia,Aden.

W grze tej mamy możliwość odwiedzenia różne krainy .Są to miedzy innymi świątynie, mroczne katakumb, tajemnicze lasy, po krainy gigantów.

Gra ta oferuje nam możlwość mnóstwo wrogów do pokonania, przy każdej ukończonej misji zdobywamy dany łup czyli tak jak prawie w każdej grze.

Grę tą można grać mając conajmniej 12 lat.

Występują 6 rasy są to:Elfy oraz Mroczne Elfy, Orgowie, Kamael oraz Krasnoludy.Każda rasa ma swoje inne umiejętnośći.Po zdobyciu wyższych poziomach będziemy mieli możliwość odebrania unikalnych dodatkowych podklas dla każdej oddzielnej rasy.Każda rasa i każda klasa ma do wykonania unikalnych i różnych umiejętności dostosowanych specjalnie do niej. Każdą umiejętność można odblokować na określonym poziomie lub po poprawnym określone zadania. Zdobywane umiejętności można podzielić na dwie szerokie kategorie. To samo z wieloma innymi podobnymi grami MMORPG. Dwie kategorie to Umiejętności aktywne i Umiejętności pasywne. Te z kolei podzielone są na wiele podgrup, rozgałęziających się według wybranego zawodu, wykonanych zadań lub wybranego zawodu. Podobnie jak sprzęt w grze, możesz go wzmocnić, rzucając zaklęcia. Ta akcja nazywa się czarowaniem. Możemy to zrobić za pomocą przedmiotów dostępnych w grze.Gdy gracz rozpoczyna swoją przygodę, musi wybrać również rasę stworzenia, którym będzie chciał grać. W kreatorez postaci do wyboru   mamy sześć unikatowych ras do wyboru.

Będzie można zostać Rycerzem Elfem lub Zwiadowcą, a Orkowie będą mogli zostać wojownikami.Ludzie jako rasa będą mieli najwięcej podklas do wyboru – głównie Rasa ludzka może stać się Rycerzem albo i też Łotrem.Rasa elfów jako wojownik elf-klasa ta powoduje najszysze uderzenia aczkolwiek zadaje mniej obrażeń, a orkowy odwrotnie – wymierza potężne i powolne ciosy. Każda rasa posiada własną, osobną lokację startową.Każda rasa posiada swoją własną lokację.Gra ta opiera się głównie na walce oraz na rywalizacji z innymi graczami, za każdą wykonaną misję zdobywamy daną ilość punktów doświadczenia, dzięki którym zdobywamy wyższy poziom postaci.Kiedy osiągnięmy już 80 lvl postaci konta mamy możliwość nauczenia się dodatkowych skilli do danej postaci, aby osiągnąc taki wysoki lvl czyli 80 trzeba poświęcić wiele czasu.W grze tej będziemy mieli dużo łatwych zadań, ale ogromną część tutaj odgrywają ciężkie rozbudowane misje,które pozwolą nam lepiej poznać grę oraz nauczyć się wiele ciekawych rzeczy na temat tej gry.W Grze Lineage 2 Essence wprowadzono ulepszenie dla graczy (PVE), zdobywanie punktów doświadczenia szybciej, zwiększenie odradzania się różnych potworów, wprowadzony ekwipunek startowy.Essence pozwala na szybkie i automatyczne, bardzo szybkie wbijanie leveli konta co jest dobrą opcją na zdobycie dużej ilości punktów doświadczenia.

W grze tej jest możliwość dołączenia do gildii.Utworzenie gildii jest możliwe przez minimum 10 graczy co jest słabe z tego powodu, aczkolwiek możemy zaprosić graczy do gildii ponad 220 więc jest to ciekawa opcja.i - W grze Lineage 2 Essence istnieje niewielki ekwipunek. Co oznacza że nie mamy jako gracz zbyt dużego wyboru   w personalizacja naszej postaci. Istnieje zaledwie kilka modeli twarzy, czy włosów. Atrakcyjności, oraz wyróżnienia grze dodają dodatki. Dodatki to   świetne rozwiązanie, by upiększyć naszą postać. Dodatkiem w grze jest naprzykład kapelusz, czapka, ubrania, lub inne ciekawe przedmioty. W grze tej występuje sklepik, który oferuje wiele ciekawych przedmiotów kosmetycznych co znacznie ułatwiają rozgrywkę oraz masz większe szanse byciu dobrym w tej grze. Jeśli pokonasz w grze wszystkich bossów, będziesz musiał zmierzyć się z Frost Lordem. Pokonanie tego bosa zapewnia pewną nagrodę i szansę na wygranie losowej broni (Władcy Mrozu), która zawiera moce.Uważam, że gra Lineage 2 Essence jest bardzo fajnie opracowaną grą, którą warto zagrać.Nie trzeba mieć dużo umiejętności by móc zagrać w ta grę.Jesli lubisz gry typu PVP to bardzo polecam zagrać w nią w raz ze znajomymi .Lineage 2 Essence toczy się mniej więcej 150 lat przed wydarzeniami z poprzedniej wersji Lineage. Świat tej części gry dzieli wojna, która ogarnęła dwa kontynenty. W tym okrutnym świecie zdrada i zaufanie są ulotne i nieustannie się zderzają. W tej mrocznej krainie trzy siły, czyli królestwa, nieustannie walczą o władzę. Walczcie ze sobą, śmiejcie się z siebie. Byli nieszczęśliwi i nie mogli tolerować ścieżki pokoju i porozumienia między sobą, ale chcieli iść ze sobą drogą wojny. Dzięki nowo wybranemu, młodemu księciu Raoulowi udało się ugasić wolę wojny nieprzyjemnych sąsiadów, wygasić wojnę domową i wojnę między trzema królestwami.

 

Cechy gry:

-System klas,

-Różne rasy postaci,

-Ciekawa rozbudowana fabuła,

-Proste zadania,

-Walka z innymi wrogami,

-Postacie nowe ,

-Lepszy ekiwpunek startowy,

-Branie udziału w róznych bitwach,

-Piękna,przejrzysta oraz bardzo przyjemna muzyka.

Ciekawostki o grze:

1.W grze tej  najwyższy poziom jaki możemy zdobyć bądź wbić to 120 poziom.

2. Aby wbić  120 poziom czyli ostatni trzeba łącznie zebrać 1 885 854 757 371 170 000 expa.

3. Fabuła gry toczy się 150 lat przed wydarzeniami.

4. W gildii może być maksymalnie ponad 220 graczy.

Plusy Gry:

-Dobra rozgrywka,

-Mapa,

-Mechanika rozgrywki oraz dobrze dopracowana muzyka,

-Tryb Multiplayer,

-Doskonała jakość graficzna.

   Osobiście oceniam tą grę na bardzo pozytywną ocenę. Mimo dbałości o szczegóły, wygląda bardzo przejrzyście, a rozgrywka jest prosta i nie wymaga wszelkich wyjaśnień.Gra ta wciągnie cię na wiele godzin i zapewni mnóstwo zabawy.Gra ma też swoje wady, jak kupowanie różnych przedmiotów monet itd dzięki którym masz większe szanse byciu dobrym w danej grze. Pomimo lekkich wad opłaca się grać w tą grę ,sprawia ona wiele przyjemności w graniu. Myślę,że Wam się spodoba ta gra.Oceniam ją pozytywnie w skali 9/10. Życzę miłej zabawy w graniu w tą grę. Myślę, że byłoby to na tyle życzę miłej zabawy w graniu w tą grę i pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby,które czytają ten artykuł.

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy